fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Wzruszyłem się...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
BETI
fotografia cyfrowa
2010-08-22 18:45:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Cris70_jesteś zwykłym odwetowcem, który nie przyjmuje do siebie słów krytyki.... ŻADNYCH!
Za wszelką cenę pragniesz być oryginalny....a jesteś dziecinny. I każde Twoje tłumaczenie jest obroną owej dziecinności.
Zacznij fotografować, a nie pstrykać i wtedy nie bedziesz musiał nic i nikomu udowadniać.
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2010-08-22 18:48:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
BETI- trochę przeginasz z tym odwetowcem.Bo jedno Twoje zdjecie oceniłem inaczej ,jak inni i to zaraz nazywasz odwetem? A czemu nie krzyczałaś ,jak nie tak dawno portret z ant_z oceniłem na 4,bo naprawdę rzetelnie wyglądał.Wiecie co ludzie odpieprzcie się odemnie raz na zawsze!
fotografia cyfrowa
BETI
fotografia cyfrowa
2010-08-22 18:54:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70_ pisząc, że jesteś odwetowcem mam na myśli WSZYSTKIE Twoje oceny i wypowiedzi pod zdjęciami różnych userów. Nie odnoszę się tylko do swoich czy ant_a zdjęć. Właśnie odwetem jest Twoja manifestowana "inność", ale inność na siłę. Często tam, gdzie zdjęcie jest słabe dajesz wyraz swoim zachwytom, na przekór wszystkim i odwrotnie. Posiadanie własnego zdania czy spojrzeniam, wcale nie oznacza bycia zawsze w opozycji. Obiektywizm to coś więcej niż bycie na "nie" do większości.
I jeszcze jedno....
"Wiecie co ludzie odpieprzcie się odemnie raz na zawsze!".... Bardzo niegrzecznie się do mnie (poniekąd) odnosisz. Ja Cię nie obrażam.
Nieładnie.
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2010-08-22 19:07:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zaczepić, a potem się "popłakać". Jakie to... crisowe.
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2010-08-22 19:07:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
BETI - oceniam według swoich kryteriów.Bywa ,że nie podzielam zachwytów.Jakoś wielu userów też ocenia po swojemu,ale ja zaraz jestem odwetowcem itd.To jest caly urok Obikektywni.pl.
Nazywając mnie odwetowcem też źle się do mnie odnosisz,więc nie zamierzam być milusi.Wam wolno ,ale jak ja coś napiszę to zaraz obraza majestatu? śmiech na sali!
Pozdrawiam.
Z mojej strony koniec rozmowy w tym temacie.
Miłego wieczoru.
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2010-08-22 19:10:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak krzysiu, Nam wolno :) I LOVE YOU CRIS :D
fotografia cyfrowa
BETI
fotografia cyfrowa
2010-08-22 19:11:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeśli Twoje zdanie radykalnie i zazwyczaj odbiega od zdania większości na OB.....należy się zastanowić....KTO SIĘ MYLI....;o))
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-08-22 19:15:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
żeby tylko na OB. Cały świat jest przeciw!
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2010-08-22 21:04:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dyskusja dyskusją, pyskówka pyskówką, a ja się zastanawiam - w jakim celu został założony ten wątek?
Corazon, stanął Ci po otwarciu tego wątku? Musisz być strasznie niedopieszczony, skoro podnosisz sobie samoocenę w taki sposób.
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | Strona 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa