fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Wzruszyłem się...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
cyberfoto
fotografia cyfrowa
2010-08-21 23:36:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Napisałeś dużo i znowu niestety nic...ale nie mnie oceniać Twojego stylu..ae ja kasuję foty nie trzymając sztandaru w ręku z napisem ..." kasuję foty"- o tym ,ze skasowałem dowiedziałeś się od corazona na forum...przede wszystkim ja nie odchodzę a jedynie kasuję..i zrobię to za każdym razem kiedy uznam ,że to jest potrzebne....rzeczywiście trzęse sie jak galareta na myśl ,że mógłbym kogokolwiek z Was poznać.....i daj juz spokój z tą zmianą nicka....bo to jest jakieś nieporozumienie!!!
biorę harmonijkę i idę sobie zagrać bluesa na Waszą cześć!
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2010-08-21 23:42:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Widzisz istnienie wirtualne daje ci możliwość upierania się przy tym, że nie jesteś tym kim jesteś lub byłeś. Nie mam zamiaru udowadniać ci poprzedniego wcielenia pod nickiem YOHN i skasowania fot również wtedy po jakiejś awanturce. Widocznie masz za mało odwagi by to przyznać publicznie, co zresztą jest nagminną praktyką u userów bawiących się w ten sposób. Mam to gdzieś, to tylko potwierdza moją - wysuniętą na początku tej dyskusji - teorię o braku pewnych gruczołów potocznie utożsamianych z atrybutem męskiej siły i odwagi. :)
fotografia cyfrowa
cyberfoto
fotografia cyfrowa
2010-08-21 23:48:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z tą teorią o braku pewnych gruczołów potocznie utożsamianych z.... itd zgadzam się...i tu masz rację...ja z tym nie mam problemów...ale ,zeby tak od razu na forum o tym pisać!...daj spokój...nigdy nie byłem jakimś YOHNEM.....to jakaś paranoja!
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2010-08-21 23:52:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Forum jest od poruszania różnych spraw, właśnie dlatego nazywa się forum :) Co do tego, że nie byłeś Yohnem, masz rację, to Paranoja. :)
fotografia cyfrowa
cyberfoto
fotografia cyfrowa
2010-08-21 23:59:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No właśnie...chociaż w paranoii jesteśmy zgodni....reszta to pikuś....i znowu czegoś facet nie łapiesz ...to już Twój problem...ja chyba nie z tej bajki!

i dlatego jest forum...dobre

pozdrawiam
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2010-08-22 00:02:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w łapaniu jestem raczej dobry, więc łapię to co łapać powinienem. Ja wiem swoje, ty się boisz i jest fajnie. :)
fotografia cyfrowa
cyberfoto
fotografia cyfrowa
2010-08-22 00:04:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chyba muszę zamienić cyberfoto na YOHN!



Dobrej nocy życzę!
fotografia cyfrowa
cyberfoto
fotografia cyfrowa
2010-08-22 00:05:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja się boję a Ty drżysz i jest fajnie....cudnie...uśmiałem się
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2010-08-22 00:07:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie boję się ludzi, którzy boja się sami siebie :)
fotografia cyfrowa
cyberfoto
fotografia cyfrowa
2010-08-22 00:10:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja boję sie jedynie ludzkiej głupoty i kolejny raz nie wiem o dlaczego piszesz o baniu się samego siebie?...Czyżbyś miał z tym jakiś problem?
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2010-08-22 00:12:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czytaj ze zrozumieniem :)
fotografia cyfrowa
cyberfoto
fotografia cyfrowa
2010-08-22 00:14:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie ma czegoś takiego jak czytanie ze zrozumieniem....jeśli się czyta to zawsze ze zrozumieniem...jeśli się myśli!
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2010-08-22 00:15:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w takim razie myśl :)
fotografia cyfrowa
cyberfoto
fotografia cyfrowa
2010-08-22 00:16:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I znowu nie myślisz!
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2010-08-22 00:17:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
widzisz, zadaj dzieciom do przeczytania czytankę, potem zapytaj ich o czym była, ci którzy nie będą wiedzieć nie czytali ze zrozumieniem. Teraz rozumiesz? Jeśli nie, czytaj i myśl ze zrozumieniem :)
fotografia cyfrowa
cyberfoto
fotografia cyfrowa
2010-08-22 00:19:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Każde dziecko odpowie inaczej...to kwestia interpretacji a nie zrozumienia....nie ma takiego słowa...alebo się myśli albo nie...kiespsko to znasz!
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2010-08-22 00:23:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gonisz w piętkę, motasz się i nie wiesz o czym piszesz, wyjaśnienie o czym była czytanka to nie kwestia interpretacji, ale właśnie zrozumienia. Tego ci - poza odwagą - brakuje niestety, inaczej zrozumiałbyś o czym tu - doskonale się bawiąc - piszę. :)
fotografia cyfrowa
cyberfoto
fotografia cyfrowa
2010-08-22 00:29:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wiesz jak się cieszę ,że bawisz się dobrze tą czytanką...czytaną ze zrozumieniem?.....pomyśl jednak troszeczkę nad tym co napisałeś....napisałeś o gonieniu w piętkę, motce i po co?...nie ma takiego terminu czytanie ze zrozumieniem...to wymysł głupich pedagogów...nie wiem tylko co Ty masz z tą moją odwagą...boisz się czegoś?...bo ja nie!
fotografia cyfrowa
cyberfoto
fotografia cyfrowa
2010-08-22 00:38:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Fajnie się rozmawiało...nie głupi chłopak z Ciebie ale mało logiczny i konsekwentny w tym co piszesz!


Pozdrawiam

cyberfoto a nie jakiś YOHN
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2010-08-22 16:28:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie po raz pierwszy ant_z określa portret psychologiczny userów na podstawie wypowiedzi na forum i pod zdjęciami.Człowieku Ty się tu marnujesz.Takich ludzi potrzebuja nasze służby.
Jak czytam takie wątki to nie wiem ,czy płakać,czy pękać ze śmiechu. Żenada kolejna i kolejny gwóżdź do trumny dla osób które zarządzają tym portalem.
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2010-08-22 17:10:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
krzysiu jesteś dla mnie bezwartościowy jako dyskutant, tym samym za taką uznaję dyskusję z tobą
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2010-08-22 18:34:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale ja nie podjałem z Tobą dyskusji,jedynie odniosłem się do żenady jaka tu prezentujesz.
Nie jesteś dla mnie w jakimkolwiek temacie partnerem do dyskusji.Myślałem ,że już to zrozumiałeś swego czasu.
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2010-08-22 18:40:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
krzysuniu, to po kiego komentujesz moje słowa?
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2010-08-22 18:41:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bo taką mam ochotę,kapujesz?
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2010-08-22 18:43:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dajesz po raz kolejny świadectwo swojego poziomu intelektualnego :) no cóż, widocznie tacy jak ty też są do czegoś potrzebni :)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3 | 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa