fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Słabiutko coś...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2010-11-14 11:04:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Słabiutko coś tu jest z użytkownikami, zdjęcie tygodnia pupilka tego portalu ma 96 komentarzy odejmując 9 autorskich i dodając 10 ignorów, to jest Was tu około 100 aktywnych userów...
onegdaj było znacznie lepiej


PS . uprzedzając pytanie cz-b, mam 45 lat, bo często o to pyta...:-)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2010-11-14 11:06:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
corazonie, toć jest długi weekend, masz inny kalendarz? W takich tygodniach zawsze był spadek.
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2010-11-14 11:16:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no to może być błąd rzędu 30 % to i tak mało....
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2010-11-14 11:18:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czyli ogóle obserwujesz spadek tak?
Ale faktycznie pamiętasz ile głosujących było np. dwa lata temu?
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2010-11-14 11:19:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wystarczy zajrzeć do archiwum...
fotografia cyfrowa
nodar
fotografia cyfrowa
2010-11-14 11:20:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Za to reklam dostatek, żeby jeszcze były związane z branżą ale gdzie tam, za chwilę przedobrzą i dopiero będą puchy na tym portalu
fotografia cyfrowa
nodar
fotografia cyfrowa
2010-11-14 11:22:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i jeszcze jedno wczoraj zgłosiłem jeden niewybredny komentarz do moderacji do dnia dzisiejszego cisza, nie tylko użytkowników wywiało !:)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2010-11-14 11:22:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
corazon, no niby tak, ale przecież zdjęcia w archiwum są stale ocenianie, część głosów została przyznana po wyborze na fotografię tygodnia. Wziąłeś to pod uwagę?

nodar, ja tam na reklamy nie narzekam, są wszędzie.
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2010-11-14 11:25:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M: zbyt dosłownie zagłębiasz się w temat, foto tygodnia jest tylko przykładem, ja raczej myślę bardziej globalnie...
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2010-11-14 11:28:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hmm... no ok. Ja po prostu zakładam, że takie "ogólne wrażenie" jest mylne a przynajmniej może być mylne. W momencie gdy OB byli trzecim co do wielkości portalem w Polsce określiłem ich mianem kameralnego portalu, co zostało podsumowane uśmiechem ówczesnego admina. Dzisiaj nie znam statystyk, mogę oprzeć się na wrażeniu (i z Tobą zgodzić), albo na zdaniu innych (i również z Tobą zgodzić), ale nie mam do takiego stwierdzenia realnych podstaw - statystyk, czy chociaż porządnej systematycznej obserwacji.
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2010-11-14 11:38:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M: a może problem leży w obniżeniu jakości portalu, braku jakiejkolwiek moderacji, może dla takich jak TomiU, Chet, Robert, Willow32 i wielu innych których nie wymieniłem nie ma miejsca na tym portalu choćby w kontekście FT...:-)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2010-11-14 11:46:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
corazon, możliwe, ale gdy moderacja działała zbyt sprawnie to też było marudzenie, poza tym moderacja nie ma nic wspólnego z tym co jest wybierane do FT, bo tam mają być wybrane dobre zdjęcia i na pewno nie są to te fotografie, które w innym wypadku byłyby wymoderowane.
Sugerowanie, że TomiU, Chet, Willow32 i inni wybyli z tego portalu za sprawą obniżenia się jego jakości to moim zdaniem zbyt duży ukłon w możliwości portalu do zatrzymywania użytkowników, którzy po prostu odpuścili sobie portalowanie.
To po prostu po jakimś czasie się nudzi.
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2010-11-14 11:52:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no to fakt, może masz rację, a swoją drogą to zobacz że tylko my sobie gadamy i nodar, czy to nie dziwne...
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2010-11-14 12:11:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wiesz, jest niedziela, temat podobny do 378 innych... może dlatego?
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2010-11-14 12:22:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czyli kończymy, idę robić obiadek...:-)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2010-11-14 12:24:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wyślij trochę e-mailem ;)
fotografia cyfrowa
DesireVivian
fotografia cyfrowa
2010-11-14 12:40:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja własnie sniadanko wsunęłam;D...troche sie niedzielnie pospało...a i zaraz mykam w miasto cos wyprodukowac...
dobrze, ze dzis kolej meza na gotowanie...
a frekwencja...coz...jest spadek to napewno...pamietam co było 2 lata temu...na szczescie tak sie tu zadomowiłam, ze na razie nie mam zamiaru tak łatwo odpuszczać:D
P.S...wiec jest nas 4:)
...lece...do wieczorka:)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2010-11-14 12:42:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
DesireVivian, właśnie sobie zdałem sprawę, że nie wiem o jakim okresie czasu rozmawiamy, gdy patrzę na Twojego nicka i czytam, że pamiętasz jak było dwa lata temu zdałem sobie sprawę, że mnie od dwóch lat praktycznie tutaj nie ma i nie wiem jak to wyglądało na tej przestrzeni czasu.
fotografia cyfrowa
DesireVivian
fotografia cyfrowa
2010-11-14 12:48:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehe...własnie tak sobie przeleciałam archiwalne komentarze ...sama nie wiem gdzie mi wsysło te 3 i pol roku...
czas pedzi jak oszalały:)...czasem miało sie paromiesieczne przerwy...bo wena była gdzies daleko...ale mimo to ,kurcze jeszcze tu jestem ...;)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2010-11-14 13:05:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
45 lat, hm.
Wiesz, niektórzy mają życie pozanetowe, wiesz, poza kompem. Może słyszałeś, ale jest coś takiego jak słońce, świeże powietrze. Polecam, przewietrz się i skocz już pisać te płaczliwe posty, bo odoszę wrazenie że ci się palec ześlizgnął z 4 na 1 na klawiaturze alfanumerycznej :)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2010-11-14 13:06:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
P.S. jakie reklamy? :)
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2010-11-14 13:21:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cz-b: a dlaczego Ty zabierasz głos w każdym moim płaczliwym wątku, może z Tobą jest coś nie tak, ja nie wypowiadam się w wątkach które mnie nie interesują...jakoś nie widzę Cię poza netem, skoro zawsze jesteś na forum...
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2010-11-14 13:22:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czarnobialykwadracie, a co ma wiek corazona i ilość czasu, którą spędza przed kompem do tego, że statystycznie obniża się aktywność userów na OB?
Czyżby nagle wszyscy sobie przypomnieli, że mają życie pozanetowe? Wątpię. Tym bardziej uważam za stratę czasu poświęcanie tych kilku chwil w necie w ciągu tygodnia na dyskusję o uzależnieniu netowym innych użytkowników.

DesireVivian, wychodzi na to, że mnie nie ma dłużej niż dwa lata :)
fotografia cyfrowa
uma
fotografia cyfrowa
2010-11-14 13:37:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kiedy zaglądałam tu nieśmiało jakieś dwa lata temu, obiektywni byli wyznacznikiem dobrej fotografii. Komentarze, oceny były bardziej surowe i chociaż w pewnym stopniu obiektywne. Zdaję sobie sprawę z tego, że ciężko jest być obiektywnym wobec kogoś, kto wzbudza sympatię, kogo się po prostu lubi. O ile prościej jest napisać chamski komentarz komuś, kto nie ma popleczników...
Poziom portalu zależy od jego użytkowników. Postarajmy się trochę obiektywniej spojrzeć na zdjęcia. Nie ma co gniewać się za krytykę. Przede wszystkim, nie ma ludzi nieomylnych. Każdy z nas popełnia czasem błędy. Czego nauczą nas zachwyty i banały? Przyzwyczajają, rozpieszczają a potem jest złość i odwety gdy ktoś napisze konstruktywny komentarz.
Osobiście staram się nie wchodzić w żadne układy właśnie po to, by być w stanie w miarę obiektywnie ocenić czyjeś zdjęcie. Choć wielu użytkowników bardzo lubię... :)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2010-11-14 13:45:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
uma, czy utożsamiasz chamskie komentarze ze szczerością i obiektywizmem?
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa