fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Słabiutko coś...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2010-11-15 12:46:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zimbabwe - absolutnie masz rację. Problem jednak w tym, że niektóre osoby są tutaj nie dla fotografii ale dla zwykłej rozróby, rozładowania swoich psychopatycznych kompleksów. Inni jeszcze zapatrzeni w punktacje. W tym wszystkim nie ma już powoli miejsca na zdjecia. Nie mówię już o rozmowie o nich... Zachodzi pytanie - po co to wszystko? Piszę to jako zwykły user. Własciciele portalu mają cel i widzą w tym sens - wiadomo jaki. Najłatwiej powiedzieć - nie podoba się spierniczaj. A może to nie oni powinni odchodzić z tego portalu. Każdy kto przychodzi tutaj kuszony jest rozmową o fotografii rzeczowo i z kulturą. Po pewnym czasie przekonuje się, że nie ma ani jednego ani drugiego. Dlatego nie dziw się, że ktoś pyta, zastanawia się o co w tym wszystkim chodzi. Bronienie się przed zmianami tego portalu jest ślepą uliczką. Kto zatrzymałsie w miejscu ten się cofa - dotyczy to fotografujących jak i właścicieli portalu. Pozdr
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2010-11-15 13:31:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jejuś... co to są "psychopatyczne kompleksy"? :)
fotografia cyfrowa
anonimis
fotografia cyfrowa
2010-11-15 14:02:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nuda, nuda, nuda... ;]
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2010-11-15 14:46:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rzeczywiście nuda bo tutaj sie juz nic nie zmieni. Moze i dobrze - taki folklor to też coś.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2010-11-15 14:51:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Archeo, ja nie widzę ;)
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2010-11-15 19:09:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Archeo - fajne! To autoportret? :)
Sapphire - rozumiem Cię. Już dawno temu były tu rzeczowe dyskusje o tym, co warto byłoby zmienić.
Niestety nikt tego nie uwzględnił a większość "normalnych" niezadowolonych poszła szukać szczęścia na innych portalach.
Jest coraz mniej konstruktywnych uwag a coraz więcej narzekania.
Dla mnie sprawa jest jasna. Jak się nie podoba - to spadam. Jest wiele innych portali.
Jeśli ktoś wraca i ciągle marudzi w sposób mało konstruktywny - to albo jest uzależniony, albo świadomie działa na niekorzyść portalu, albo to Cris_Norris ;) (albo wszystko na raz). Takim trzeba zablokować możliwość logowania.

Administracja chyba już dawno uznała, że wszystko będzie się kręcić samo. Można i tak (automatyczne KK, FT, VD) i wystarczy tylko liczyć dochód. Niech się gryzą... Zamiast pasji jest interes.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2010-11-15 19:32:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Skoro jednak nasze wspaniałe osobistości wypowiadają się w tym wątku to nie jest tak źle, prawda? :)
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2010-11-15 20:13:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zostało trochę normalnych zadowolonych...
Ja tam jestem skromnym człowiekiem. I zawsze mówię prawdę! ;)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-11-15 20:52:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wzruszyłem się ;)
fotografia cyfrowa
wandalena
fotografia cyfrowa
2010-12-16 17:12:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
założyłam tu konto, aby znaleźć trochę inspiracji, bo dopiero zacznyam z fotografią, a spotkałam się z wielkim rozczarowaniem. użytkownikom w większości brakuje lekkości i świeżości, cała masa zdjęć, które się dobrze ocenia, to zdjęcia studyjne na paskudnym plamowatym tełku, poprawne technicznie, zgodne z definicją z podręcznika i nic więcej. zero polotu, zabawy z tym, co się robi, wszystko jest drętwe i śmiertlenie na serio.
fotografia cyfrowa
ederlezi
fotografia cyfrowa
2010-12-16 18:09:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zawsze cenię sobie świeże spojrzenie ;)
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2010-12-16 20:39:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ano bida z nedza... i we frekwencji i w poziomie zdjec....

:)
fotografia cyfrowa
wandalena
fotografia cyfrowa
2010-12-16 20:47:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to widać po Pańskiej galerii, jest różnorodna i nieprzytłaczająca. i nie mam żadnych nieczystych intencji, pisząc to ;) szkoda, że takich zdjęć jest niewiele.
dla mnie fotografia od tych dwóch lat jest wyłącznie zabawą, ze sztuką związana jestem ogólnie od lat dziesięciu (mając lat 16) i uważam, że powinno się robić to z nutą wariactwa, chociaż czasem dochodzimy do profesjonalizmu. nie można pozwolić iskrze uciec, bo potem robimy zdjęcia kobietom w mocnym makijażu, który jako jedyny odciąga wzrok od okropnego plamiastego tła i kiepskich efektów w szopie, chociaż wykonanych, oczywiscie, bardzo profesjonalnie :)
fotografia cyfrowa
Rafi083
fotografia cyfrowa
2010-12-16 21:14:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proszę kolę i frytki....
fotografia cyfrowa
Fudal
fotografia cyfrowa
2010-12-16 21:25:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja mam duzy dystans do tego wszystkiego. Od czasu do czasu cos tu wrzucam i ciesze sie jak fotka sie podoba. Sa jednak tacy ,ktorych oceny nie maja dla mnie znaczenia , i tacy ktorych opinnie bardzo sobie cenie. Ciagle mozna sie tu wiele nauczyc. Mam jednak wrazenie , ze to najlepsze miejsce dla osob poczatkujacych. Jest szansa sie czegos nauczyc, poznac nowe techniki, pogadac o sprzecie czy tez zwyczjnie wpasc i pozwiedzac. Dla mnie to dobry portal, spoko ludzie i rozne fotki. Akceptuje to i nie szukam powodow do marudzenie. Robmy wszyscy swoje a bedzie dobrze. My tworzymy ten portal i my wplywamy na jego ogolny wizerunek. :)
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2010-12-16 21:30:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gdyby wszystkie zdjęcia tutaj były świetne, lekkie, świeże itp., to wszystkie byłyby takie same, wszystkie byłyby takie sobie, czyli poziom zdjęć byłby wciąż taki sam jak teraz :)
fotografia cyfrowa
auto_joker
fotografia cyfrowa
2010-12-17 07:26:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
>Fudal
>2010-12-16 21:25:55
>Ciagle mozna sie tu wiele nauczyc.

Jeszcze można się czegoś nauczyć ... choć co raz trudniej i to nie przez poziom wystawianych prac, a poziom ich oceniania, który drastycznie
spada. jak Administracja lub sami Użytkownicy tej PLAGI nie wytępią, za jakie pół roku wystawianie tu prac graniczyło będzie z obciachem.
znam portale, które doświadczyły tego zatem moje słowa poparte są rzeczywistością.


>Mam jednak wrazenie , ze to najlepsze miejsce
>dla osob poczatkujacych.

OB to nie jest portal dla zupełnie początkujących (raczkujących). na szczęście jeszcze chyba nie...
takim portalem jest FR. aktualnie udzielają się tam w zasadzie już tylko wyłącznie początkujący. jak masz zły dzień możesz wystawić fotkę. od razu nastrój się polepszy :-)
fotografia cyfrowa
talunia
fotografia cyfrowa
2010-12-17 11:01:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wszyscy klepią w kółko ten sam temat a moderacja i administracja ma to i tak w głębokiej d.....
jaki sens, skoro nikt nas nie słucha???

prawda taka, że portal potrzebuje zmian, aby się nie co odświeżyć.... :)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-12-17 13:06:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zawsze można zmienić portal. To jeszcze bardziej odświeża.
fotografia cyfrowa
talunia
fotografia cyfrowa
2010-12-17 14:04:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
;) no tak :D
fotografia cyfrowa
Rafi083
fotografia cyfrowa
2010-12-17 14:21:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gOwa boli gOwa boli...

fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2010-12-17 17:21:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
M - gdzie Twoje zdjecia? :D
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2010-12-17 21:49:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wpadlem po miesięcznej przerwie i jest jeszcze słabej...
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-12-17 23:23:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja wziąłem na przeczyszczenie....polecam :)
fotografia cyfrowa
wandalena
fotografia cyfrowa
2010-12-17 23:33:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no nie wiem, poziom nie musiałby być od razu niski. oglądałam wiele katalogów ze zdjęciami, wystaw, lekkość i świeżość nie oznacza tego, ze ktoś jest początkujący, w żadnym wypadku. ale nie będę się już powtarzać, bo i mnie i Was to nudzi :)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3 | 4 | 5
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa