fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Słabiutko coś...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2010-12-19 23:43:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wręcz przeciwnie...
Sporo osób się wypowiedziało, część popiera, część, ma głęboko w d@$&e a inni jeszcze boją się, że zostanie im ukrócone "gwiazdorstwo".
Ta akcja, to zdjęcie otworzyła kilku osobom oczy. Więc jeżeli pytanie jest czy było warto? Tak było warto? Po co? Po to żeby zwrócić uwagę na PATOLOGIĘ!!!

A teraz kończę bo Admini jak zwykle, nie zabiorą głosu ( co najwyżej wywalą wątek). Ci co mieli zauważyć, zauważyli, pozostali i tak wzruszą ramionami bo mają to w czterech literach.
fotografia cyfrowa
auto_joker
fotografia cyfrowa
2010-12-20 08:06:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
admini (moderatorzy) sami rozwalają portal i tyle ....

dałem temu zdjęciu jedynkę i moja ocena zniknęła.

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-535939.php=obiektywni.pl

jeśli światełko w tunelu utytułowanego Autora, to fotka na miarę oceny (4) .... ja spadam. bye ...
fotografia cyfrowa
auto_joker
fotografia cyfrowa
2010-12-20 08:09:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-535939.php
fotografia cyfrowa
rafcio
fotografia cyfrowa
2010-12-20 08:33:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Andres, ok intencje rozumiem, ale może warto by było napisać pod zdjęciem jaka to akcja i co miała nam pokazać (w komentarzu autorskim) ? przeprsić wszystkich i usunąć zdjęcie jak znalazło się w FT? w tej chwili wygląda to bardziej na pokaz siły TWA, bo z boku patrząc Wasze intencje nie są oczywiste, wątpie też że komuś z zew bedzie się chciało analizować dziesiątki komentów pod "torebką" sam długo nie wiedziałem o co z tym zdjęciem chodzi. nie każdy czyta forum...
w tej chwili uważam, że nie było warto bo więcej zepsuliście niż naprawiliście.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-12-20 09:57:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szkoda, że akcja z torebką przesłoniła oczy na to, co się działo na ob. Trzeba było wtedy mieć oczy szerzej otwarte. Teraz to już po kisielu.
fotografia cyfrowa
jan
fotografia cyfrowa
2010-12-20 10:31:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Akcja z torebką pokazała słabości portalu 25 osób mogło bez problemu wypromować FT - to bardzo niewiele, jest kryzys wydawało się że portal podnosi się po zapaści ale to był jakiś ruch pozorny, portal cierpi na wiele chorób z jednej strony oceny frustratów, z drugiej gwiazdorstwo (żeby nie powiedzieć gwiazdorzenie) autorów zdjęć przyzwoitych ale tak naprawdę zaledwie przyzwoitych (jakoś na 1x ich nie oglądam), z trzeciej strony przeciętne zdjęcia z wysokimi ocenami promowane przez kolegów i koleżanki, brak moderacji pogłębia te zjawiska. Brak dobrze napisanych komentarzy jest bolączką tego portalu (są nieliczne wyjątki które coś piszą o zdjęciu, sam zaliczam się do grupy prawie nic nie piszących ale jak mawiał klasyk - nie mam ochoty kopać się z koniem), kiedyś jak pamiętam KK pokazywała problemy zdjęcia bez tej otoczki złośliwości jaką widzi się teraz i była pisana z namysłem, a nie dlatego ze użytkownik pomylił rubryczkę i wpisał nie tam gdzie trzeba. Czy ten stan jest uleczalny - nie wiem - oby tak.
fotografia cyfrowa
j_zuzia
fotografia cyfrowa
2010-12-21 00:24:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja mam pytanie czy po raz pierwszy w historii OB nie powinien wisieć koszyk w Fotografii Tygodnia?
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2010-12-22 17:54:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A NIE POMYSLELISCIE ZE MODERATORZY MOZE CHCIELI ZEBY TE zdjecie zostalo ZT ???? moze oni tez popieraja ta akcje , wiem ze obserwowali te zdjecie , boo co napisalem komentarz z zachwytami , to byl kasowany , wiec oko mieli nad ta praca ( ze tak nazwe )
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-12-22 18:41:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wątpliwe stwierdzenie ; choć wszystko jest możliwe
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | Strona 5
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa