fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Brak wolności...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
ErNOL
fotografia cyfrowa
2012-05-18 18:46:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Widzę, że temat jednak nie wygasa... Może warto coś z tym zrobić... Może warto...
fotografia cyfrowa
ErNOL
fotografia cyfrowa
2012-05-18 22:38:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-601788.php - kolejne prowokujące... Może nie wymoderują... Bo jeszcze nie w galerii:D:D:D
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-05-18 22:43:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
powiem szczerze, że nie bardzo Ciebie rozumiem ... bo po co ?
fotografia cyfrowa
ErNOL
fotografia cyfrowa
2012-05-18 22:45:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie każdego trzeba rozumieć. Zdjęcia nie ma w galerii głównej, ale są osoby, które chciały, więc podałem linka, bo nie każdy zagląda na moje PF.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-05-18 22:48:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bo mam wątpliwości, czy takie mięsne zdjęcia to dobry pomysł do umieszczania w galerii :)
fotografia cyfrowa
ErNOL
fotografia cyfrowa
2012-05-18 22:49:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dlatego nie umieściłem jabe:-) Ale tak po prawdzie to i tak zamierzam dać kilka fotek z pracy, ale zupełnie inaczej utrzymanych... Mam nadzieję, że zaskoczę Was:-)
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-05-18 22:51:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
będę zerkał
fotografia cyfrowa
ErNOL
fotografia cyfrowa
2012-05-18 22:52:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trochę mi pewnie zejdzie... Pozbieram wszystkie wskazówki i takie tam... Może coś się uda... Zobaczymy, czas pokaże...
Pamiętasz film Szpital Kieślowskiego?
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-05-18 22:59:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie

a coś o nim wspominaliście przy jakimś zdjęciu
fotografia cyfrowa
ErNOL
fotografia cyfrowa
2012-05-18 23:00:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kieślowski nakręcił bw film na ostrym dyżurze w jednym z warszawskich szpitali bodajże... Mam zamiar zrobić to samo, tylko w zdjęciach...
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-05-18 23:05:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i twierdzisz, że nie ma znaczenia, że nie nazywasz się Kieślowski ?

taki żarcik oczywiście :) ; ale samo (jego) nazwisko mówi o wyzwaniu, jakie sobie stawiasz
fotografia cyfrowa
ErNOL
fotografia cyfrowa
2012-05-18 23:09:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lubię wyzwania... Każdy zabieg na ostro to dla mnie wyzwanie... Jest jedna różnica... Kieślowski nakręcił film, ja chcę porobić foto... To jednak co innego... Nie nakręcę Szpital 2... Tylko pomysł podłapałem...
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-05-18 23:13:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tylko nie zgub kiedyś aparatu foto w trakcie operacji :)
fotografia cyfrowa
ErNOL
fotografia cyfrowa
2012-05-18 23:15:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Heh... Coś wykombinuję, żeby nie stało się...
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2012-05-19 00:26:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
uwazam ze moderator powinienb nie automatycznie kasowac zdjecia , tylko kazde inwidualnie rozpatrzec , bo sa rozne gusta i gusciki a jego ostatni glos jest decydujacy , tak wiec uwazam ze bardziej powinien sie przykladac do tego , tak samo i zwracac uwage jakie zdjecie trafia na ZT BO TO PORTAL REPREZENTUJE
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2012-05-19 03:55:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To ja powiem inaczej, bo jestem obserwatorem. Dla mnie było niesamowitym wyzwaniem, gdy wprowadzono mnie na salę operacyjną, kiedy chirurdzy traktowali mnie jak część zespołu - byłem między nimi. Pomimo że byłem "intruzem", który wszędzie się wtyka, instruowali mnie jak mam się zachować. Ani jeden z nich nie potraktował mnie jak natręta. To było niesamowite przeżycie dla mnie i dla nich też - po operacji rozmawialiśmy i stwierdzili, że do tej pory dziennikarz kojarzył się im z kimś, kto szuka sensacji, a dzięki mojej postawie zmienili zdanie.
A tu, w przypadku Kolegi, mamy fotografa i fachowca - skorzystajmy z jego wiedzy tej medycznej.
Może wreszcie to modzi zrozumieją.
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2012-05-19 11:40:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A moim zdaniem to nie jest portal dla chirurgów, ani gazeta typu "Fakt" i ja nie mam ochoty na oglądanie krwawych zdjęć. W dodatku te zdjęcia są zwyczajnie słabe :-/ Widziałam tutaj parę fotografii ze szpitala. Były dobre i nie ociekały krwią :-P A że każdy ma prawo do własnego zdania, ja też mam ;-)
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2012-05-19 13:01:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Joanno, portal jest dla wszystkich, nawet dla monterów budowlanych i cieciów. Zdjęć reporterskich nie musisz oglądać, tak ja oszczędzam sobie oglądanie zdjęć albumikowych. Prawa do własnego zdania nikt Ci nie zabiera, w przeciwieństwie do tego, że niektórym zabiera się tutaj prawo do swobodnej prezentacji.
Natomiast słabe zdjęcia są w każdej galerii i na nich powinna się skupić moderacja.
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2012-05-19 14:06:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Miałam na myśli to, że to nie jest portal medyczny, tylko fotograficzny. I oczywiście zgadzam się z tym, że słabe zdjęcia powinny być moderowane. Ostatnio wiszą i wiszą...

A co do tematu dyskusji, to pewien punkt regulaminu mówi, że:

"19. Administrator ma prawo usuwać wszelkie treści opublikowane przez Użytkownika w Serwisie bez podawania przyczyny oraz informowania Użytkownika. Od decyzji Administratora nie przysługuje Użytkownikowi odwołanie. O tym, czy treść danego zdjęcia, opinii, komentarza, krytyki lub oceny narusza powyższe zakazy decyduje wyłącznie Administrator Serwisu wg własnego uznania. "

I wszystko jasne ;-)
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2012-05-19 17:06:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Joanno, tak. Natomiast możliwość poznania się liczy.
Wiesz, dawno temu jaskinie nie służyły jako portale tematyczne, ale gdyby nie zapisy graficzne na ich skałach, takie właśnie fotoreportaże, nie poznalibyśmy, jak żyli ówcześni Flinstonowie. A Ci, którzy wykonywali te grafy na skałach też nie byli reporterami, tylko zwykłymi myśliwymi. ;)
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2012-05-19 17:11:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A życie, droga Joanno, jest brutalne i nawet w tak pięknym świecie kwiatuszków i robaczków zdarzają się krwawe jatki, czego przykład masz tutaj:
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-377920.php
;)
fotografia cyfrowa
ErNOL
fotografia cyfrowa
2012-05-19 17:17:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Miałam na myśli to, że to nie jest portal medyczny..." Więc jaki jest to portal? O zwierzętach? O kwiatkach? Bo może ja źle odbieram miejsce gdzie jestem... noejmx - czy to portal przyrodniczy? Botaniczny? O robakach pokazywanych w makro-ujęciach? Zwierzętach złapanych w naturze? O ludziach złapanych na ulicy? Często pozowanych? Czy o aktach (naga kobieta to jeszcze nie akt)...? Bo może ja się gubię...? Portal jest o zdjęciach, o ludziach robiących zdjęcia, żyjących ze zdjęć lub traktujących to jako pasję. A zdjęcie może być każdego tematu. Ważne, żeby było choć średnie, niekoniecznie zaraz technicznie bezbłędne.
joanna_ga - nie chcesz, nie musisz oglądać zdjęć medycznych, nikt Ci tego nie nakazuje. Robisz to sama, więc jest gdzieś w Tobie ciekawość, skoro tam zaglądasz. Podkreślam sama to robisz, bo masz wybór... Wybór, którego nikt Ci nie odbiera, więc nie odbierajmy też wyboru (prezentacji) innym.

Odnośnie regulaminu - można powiedzieć jedno: Admin to alfa i omega fotografii i... CZAS TO ZMIENIĆ!

Pozdrawiam serdecznie.

PS. neojmx - dzięki!!
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2012-05-19 17:28:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A może admin, to nowe wcielenie Borata i chce zostać dyktatorem, jak głosi reklama. :)))
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2012-05-20 00:17:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Odnośnie regulaminu - można powiedzieć jedno: Admin to alfa i omega fotografii i... CZAS TO ZMIENIĆ!"

Bardzo przepraszam, ale muszę ostro zaprotestować. W momencie, kiedy zakładałem sobie konto na tym portalu przeczytałem i ZAAKCEPTOWAŁEM regulamin. Między innymi dlatego, że bardzo spodobał mi się punkt dający Adminowi możliwość ingerowania w prezentowany materiał bez pytania i tłumaczenia się ze swojej decyzji. Ty, ErNOL, przez sam fakt założenia tutaj swojego konta też ten regulamin zaakceptowałeś i chyba dobrze by było, gdybyś postarał się dostrzec ten drobny fakt, że nie jesteś jedynym użytkownikiem tego portalu, a Twoja roszczeniowa postawa może spowodować znaczny dyskomfort u tych, którym panujące tu zasady bardzo odpowiadają. Ja też mam w portfolio kilka wymoderowanych zdjęć, niektóre bardzo wysoko ocenione przez społeczność Obiektywnych, ale jakoś mi to snu z powiek nie spędza, gdyż mam pełną świadomość, że na takie postępowanie WYRAZIŁEM ZGODĘ.

Ze stwierdzeniem, że zdjęcie może być każdego tematu rzeczywiście można się zgodzić. Natomiast zupełnie nie jestem w stanie zaakceptować domniemania, że KAŻDE zdjęcie, prezentujące dowolny temat w dowolny sposób nadaje się do prezentacji na TYM portalu. Obiektywni nie narzucają użytkownikom żadnych ograniczeń wiekowych i choćby z uwagi na ten fakt należy się zastanowić, czy prezentowany materiał przypadkiem nie wykracza poza pewne, ogólnie akceptowane normy społeczne. A już na pewno należy bez najmniejszego sprzeciwu uznać decyzję moderatora za ostateczną i bezdyskusyjną.

A co to ma wspólnego z WOLNOŚCIĄ? Ja uwielbiam chodzić nago, ale na ulicę tak nie wyjdę i nie narzekam, że ktoś ogranicza moją wolność, mogę przecież sobie pójść na nagą plażę, a Ty najwyraźniej uzurpujesz sobie prawo do prezentacji kontrowersyjnych zdjęć w CAŁYM internecie. Portali fotograficznych jest mnóstwo, w tym również takich, gdzie moderacja praktycznie nie istnieje, może więc pomysł na prezentowanie tych właśnie prac w miejscu, gdzie są one jednoznacznie akceptowane nie byłby wcale najgorszym rozwiązaniem...
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2012-05-20 00:44:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@jpk - skorzystam z prawa nietłumaczenia się i napiszę tylko tyle, że w całej rozciągłości Twojej wypowiedzi nie zgadzam się z ani jednym Twoim zdaniem.
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2 | 3 | 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa