fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Szoszon - Konto autora zostało zablokowane przez administratora
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2015-02-09 12:47:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no właśnie , Administrator jest winny całemu zajściu .
a ja myślę szoszon , że tak daleko zaszedłeś ze swoimi uszczypliwościami , że zatraciłeś kontrolę nad tym co piszesz .
pomyśl nad tym co napisałem . . . i wiedz , że to nie złośliwość z mojej strony .
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-02-09 13:54:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jedyną reakcją jaka pozostaje Szoszonie w odpowiedzi na tchórzostwo i gówniarstwo może być pobłażliwa obojętność.
fotografia cyfrowa
Aldieb
fotografia cyfrowa
2015-02-09 14:08:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Poroku pożyjemy zobaczymy.
fotografia cyfrowa
Aldieb
fotografia cyfrowa
2015-02-09 14:21:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nawiązując do rozmowy a właściwie do Proroka Kubusiowego pytanka z dnia 2015-02-09 10:16:58 to napiszę, że ja i mógłbym wymienić jeszcze jednego. Było pewnie wielu, którzy nie otrzymali żadnej wzmianki od administrcaji !!! Gdyby nie userzy jak Amu, Mordecai i pewnie wielu innych to nie byłoby powrotów. Mało tego, nawet jak mnie administarcja dała przyzwolenie to równiez mi nic nie napisała i się tak naprawdę dowiedziałem z forum o akcji itp.
Także Proroku nie udawaj Kubusia Puchatka i jego słodkiego rozumkowania. Agitujesz, agitowałeś i będziesz agitował !!

Jeśli chodzi o mnie to chciałbym znać skład komisji w administracji która takimi sznureczkami pociąga i decyduje. Było by fer play gdyby był odrębna na zawsze pokioik w którym to byłby takie informacje kto wyleciał przez kogo i za co, kto podiął taką decyzję i basta.
Wtedy to wszyscy by się pilnowali, Prorok tym bardziej.

:)) Jarek czekam na Ciebie.
fotografia cyfrowa
Aldieb
fotografia cyfrowa
2015-02-09 14:25:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sorki za przejęzyczenia, błędy itp.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2015-02-09 14:54:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Albied , traktuję ciebie tak jakby cię nie było .
Nie ma zdania byś nie obrażał , kombinował , pomawiał .
Swoje frustracje lecz na dyskotekach przy muzyce disco-polo .
Mam nadzieję , że te twoje powiastki i pomówienia zweryfikuje kiedyś ktoś ważniejszy od nas .
fotografia cyfrowa
aga_piet
fotografia cyfrowa
2015-02-09 14:57:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...np. Prokurator Generalny.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2015-02-09 15:00:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
może być nawet prezydent Tczewa
fotografia cyfrowa
szoszon
fotografia cyfrowa
2015-02-09 15:02:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Regulamin Serwisu Obiektywni. pl:

Warunki korzystania

pkt.8. Administracja może zablokować Konto Użytkownikowi w wypadku naruszenia przez Użytkownika zasad użytkowania serwisu, prawa polskiego, norm społecznych, dóbr osób trzecich oraz uczuć religijnych. O zablokowaniu konta Administracja informuje Użytkownika drogą elektroniczną, podając uzasadnienie zablokowania Konta. Od decyzji Administracji Użytkownikowi przysługuje wniosek do Administracji o ponowne rozpatrzenie sprawy.


Zgodnie z powyższym proszę o podanie uzasadnienia zablokowania konta.
Jednocześnie proszę o zapoznanie się z moimi wyjaśnieniami złożonymi na tym forum.
Dla pewności tę samą informację przesyłam na adres:
redakcja@obiektywni.pl
fotografia cyfrowa
Aldieb
fotografia cyfrowa
2015-02-09 15:18:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proroku, zatem jak lubisz i chcesz rozmawiać na forum konstruktywnie to bądź konstruktywny i nie zadawaj bez sensu pytań, które piszesz donośle i nawet podwajasz ślepo to samo pytanie, żeby skonfrontować niewiadomo co. Dobrze wiedziałeś, że od administracji nie ma maili i żadnego odezwu ponieważ już o tym było pisane w innych wątkach (wątek nt. Bywalca). Także nie udawaj Kubusia Puchatka.
Cieszę się, że mnie taraktujesz zbywalczo i powietrzenie ale pamiętaj, że ta twoja rozumkowość dla ogułu już jest dawno rozszyfrowana, tylko nikt nie chce walczyć z przysłowiowym wiatrakiem co jest winą ADMINISTRACJI.

Jedni lubią obrażać mętnie i niby inteligiętnie tak jak ty, inni lubią obrażać wprost tak jak ja. Nie ma żadnej różnicy.


fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2015-02-09 15:26:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aldieb , od dzisiaj wszystkie twoje wpisy w których wymieniasz moją osobę przesyłam z odpowiednią adnotacją i uzasadnieniem do Administracji .
Wcześniej tego nie robiłem i to był mój błąd .
To tyle .
fotografia cyfrowa
Aldieb
fotografia cyfrowa
2015-02-09 15:29:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziękuję.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-02-09 15:31:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tłumacz się teraz Aldieb, jak się miał Trurl tłumaczyć za słowo kostropaty

:)
fotografia cyfrowa
Aldieb
fotografia cyfrowa
2015-02-09 15:52:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... ee no nie wiem, oby nie padł w tej kwestii Trurl przysłowiową marionetką.
Szoszonie, jak dostaniesz priva od administracji odnośnie twojego pytanka to opublikuj na forum.
W sumię to chcę wiedzieć jak się wiedzie administracji: czy zdrowa jest ? Jakie ma podejście do nas Userów, czy aby nie jesteśmy maszynką armatnią do zarabiania kasy ?? Dlaczego jest pusty tron w sensie iluzji :)

fotografia cyfrowa
babajaga
fotografia cyfrowa
2015-02-09 16:51:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jesteśmy maszynkę do zarabiania kasy.
Nie mam wątpliwości żadnych.
Dlatego zachowuję spokój i mało tu bywam :-)
Jestem gdzie indziej , a tam też jestem maszynką :-)
Fajnie się czyta Wasze wypowiedzi , bo to dziwne takie...
Jakbyście żyli tym netem i tym portalem i nic więcej...
Hm.....
:-)
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-02-09 17:09:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Babajago :) po co podążać tym szorstkim szlakiem i snuć kolejne rozważania, czy ktoś żyje tylko netem i nic więcej, czy może jednak netem i coś więcej ? a może to jest właśnie to więcej ? a może to własnie obojętność na te poruszane sprawy jest tym czymś mniejszym ?

zostawmy takie rozważania na boku, nie oceniajmy ludzi, bo każdy ma własne przemyślenia
fotografia cyfrowa
babajaga
fotografia cyfrowa
2015-02-09 17:30:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Spoko jabe :-)
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-02-09 18:26:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bo ja już jestem, jakby to dziwnie nie zabrzmiało zmęczony już tym ciągłymi utarczkami, wojenkami i bijąc się także we własne piersi mam tego dosyć ... kurcze, różnimy się, żyjemy innymi emocjami, ale nie pozwólmy sobie na takie podziały wśród nas
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2015-02-09 18:45:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oj , jabe i ja jeszcze kilka godzin temu poszedłem na wszelkie ustępstwa . między innymi odblokowałem Cię o czym powyżej napisałem itd .
ale widzisz to Ty kilka godzin póżniej na nowo zacząłeś jątrzyć i prowokować do zadymy w stosunku do mojej osoby . swoim wpisem uświadomiłeś mnie , że różnymi drogami idziemy i na tych drogach inaczej patrzymy , widzimy , dostrzegamy , słyszymy .
póżniej piszesz - nie oceniajmy ludzi . a przecież Ty nic innego nie robisz jak oceniasz i dyskutujesz o innych . jakby tego było mało do tej rozmowy wciągasz i zapraszasz innych .
sorry , ale jesteś niereformowalny i chyba aktualny 2015 rok przerasta Cię . życzę Ci dalszej miłej zabawy i samych sukcesów na tym poletku .
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2015-02-09 19:49:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...nieustanny brak szacunku do twórczości kogoś innego.
Więcej, brak szacunku do przedstawiciela danej twórczości!
Ironia, poniżanie, chamstwo i brak jakiejkolwiek tolerancji do czegoś innego "niż moje"
oraz wmawianie danemu autorowi, że nie wie co chce pokazać jest tu na porządku dziennym.
Niektórzy sięgają jeszcze dalej, dopuszczają się publicznego pomawiania innych.
Z jakiego powodu? Z zawiści, zazdrości, obawy przed konkurencją i cholera wie jeszcze czego.
Szukanie tu wsparcia wśród moderatorów i administracji, to tak jak szukanie wody na Księżycu!
Większość ma wszystko w dopie. Liczy się ilość uzerów, TWA i to co "MOJE".
O czym pisze? O OB! O "normach" jakich nie spotkałem na ŻADNYM INNYM portalu!
Płacze z tego powodu? Nieeee, broń bosze.:-D Jako dowód, odblokowuje buddabara (Urbe).
A co mi tam, niech sobie chłop użyje.:-D

Z wieloma z Was było tu naprawdę fajnie...

fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2015-02-09 19:54:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
właśnie blexen było . jak ostatnio jeden z moich znajomych powiedział - dobrze to już było , teraz będzie już tylko gorzej .

pozdrawiam !!
fotografia cyfrowa
aga_piet
fotografia cyfrowa
2015-02-09 20:22:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kiedy było tak dobrze, bo przeglądam forum i wątki o upadku portalu, odblokowywaniu, moderowaniu zdjęć, ignorach - ciągną się odkąd tu jestem :)
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2015-02-09 20:34:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kiedy Magdalena Berny jeszcze tu publikowała, wtedy było tu jeszcze w miarę z szacunkiem i kulturą.
Niestety ona była jedną z pierwszych której za wszelką cenę chciano udowodnić że jej prace są do bani.
Jako jedna z pierwszych zaczęła wspominać o braku szacunku i tolerancji na OB.
Następni to Marek Marian, Marta Płatek, Oza i wielu, wielu innych...
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-02-09 20:55:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Blexenie zapytam ... jeżeli ktoś uważał, że fotografie Magdaleny Berny są do bani, przynajmniej niektóre z nich, to miał tego nie mówić ? Krytyczne zdanie o zdjęciu nie powinno stanowić dla nikogo problemu. Chyba, że forma tej krytyki wkracza w sferę chamstwa, ale to już inna bajka.
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2015-02-09 21:04:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oni odeszli a ty sie blexen biedaku musisz męczyć ;)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Strona 6 | 7 | 8
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa