fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Wiadomość od jarek_gazik
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2015-03-24 15:37:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jarku, nie sądzę aby ktoś został za pierwszym razem wywalony na stałe, człowiek dostaje kilka ostrzeżeń, jeśli nie skutkują to chyba nie ma innej możliwości jak usunięcie? Zgadzam się z Agą, stopniowane bany to tylko dodatkowy kłopot dla administracji a skutek po kilku takich banach i tak będzie taki sam :)
fotografia cyfrowa
jarek_gazik
fotografia cyfrowa
2015-03-24 15:48:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ok, to tutaj się nie zgodzimy. Ja wolę stosować różne metody w zarządzaniu. Uważam, że wciśnięcie tego czy innego checkboxa przy blokowaniu użytkownika i podaniu czasu trwania blokady nie byłoby chyba jakimś nadzwyczajnym wysiłkiem ze strony administratora. Ale nie ja tu administruję. Być może tego nie przyznasz, ale wiem że rozumiesz czym jest dla portalu utrata tak aktywnego usera i dobrego fotografa jak Prorok. Myślę, że przy bardziej precyzyjnym zarządzaniu blokadami dałoby się tego uniknąć by jakikolwiek użytkownik żegnał się z portalem na zawsze. Ale skoro poza mną nikomu nie przeszkadza status-quo - to po prostu nie ma o czym mówić.
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2015-03-24 16:05:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Portal ledwo zipie,wprowadzanie zmian gdy już prawie nikt tu nie zagląda wygląda jak reanimowanie trupa.
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2015-03-24 16:05:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"ale wiem że rozumiesz czym jest dla portalu utrata tak aktywnego usera i dobrego fotografa jak Prorok"
wiedział to z pewnością administrator i skoro zdecydował się na takie a nie inne środki to chyba nie zrobił tego bez powodu?
fotografia cyfrowa
aga_piet
fotografia cyfrowa
2015-03-24 16:07:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nawet nie chodziło mi o to, że ulepszenia są bez sensu. Po prostu jestem tu od kilku lat i widzę, że Administracja nie jest tu tworem skorym do dialogu ;)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2015-03-24 16:08:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Po prostu - śmiechu warte. :o) Pretensje i oczekiwania jak rolników za PRL-u. Się należy, żądania, oczekiwania, obrażania się.... Może jeszcze profity za pochodzenie powinny być przydzielane, albo ulgowe kary dla młodzieży i emerytów? Parodia.
Właściciel portalu opracował zasady funkcjonowania i opracował narzędzia, które mają służyć przestrzeganiu tych zasad. I to właściciel decyduje, czy je zmieniać, "udoskonalać i kiedy.
Każdy użytkownik, powtarzam - KAŻDY, kiedy się "zapisywał" na OB miał do wglądu regulamin i go akceptował. Niechlujne czytanie nie zwalnia od stosowania się do zapisów tegoż regulaminu. Jeśli komuś nie odpowiada praktyczne działanie regulaminu "bo myślałem, że..." - mówi "do widzenia" i nie bawi się w tej piaskownicy. Użalanie się nad juzerami, którzy dostali dożywotnie bany za permanentne wykazywanie się buractwem - to już jakaś dziecinada.
fotografia cyfrowa
jarek_gazik
fotografia cyfrowa
2015-03-24 16:19:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wowa, bardzo dużo agresji w Twojej wypowiedzi. Nie oczekuję przywilejów za pochodzenie, nie jestem też młodzieżą od 30 lat ponad i jeszcze nie emerytem. Widocznie jestem burakiem. Niby nie użyłeś słów "powszechnie uznanych za obraźliwe" jednakowoż poczułem się urażony i prawdopodobnie taki był cel Twojej wypowiedzi. Tutaj możesz uznać sprawę za załatwioną. Starałem się zaproponować konstruktywne podejście do pewnego problemu. Być może uważam, że warto "reanimować trupa" jak to wspominał Karp1225. Miałem bardzo konkretną propozycję. Zapewne dotrze ona do administratora, być może do właściciela portalu. Albo spotka się ze zrozumieniem albo nie. Tyle.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-03-24 16:30:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Myślę, że propozycje Jarka ze stopniowaniem bana jakiś sens mają, ale propozycji bana za oceny nie rozumiem.

Najważniejsze jednak to umieć postawić tamę chamstwu i tu administracja zadziałała skutecznie.
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2015-03-24 16:35:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@jarek_gazik -> agresji? Nie - to raczej rozbawienie. Poczułeś się urażony? A czym? Przeczytałeś ze zrozumieniem mój wpis, czy od razu się uniosłeś? :o) Cóż - delikatną masz konstrukcję... Skoro uraził Cię ban za... (sic!) i żądasz przeprosin od administracji.
A cel mojego wpisu był taki: więcej rozsądku, mniej emocji. Więcej zdjęć, mniej zadęć. I uśmiechu oraz śmiechu. Czego i Państwu życzę. :o)
fotografia cyfrowa
jarek_gazik
fotografia cyfrowa
2015-03-24 16:40:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wiesz jabe, ta skuteczność to tak jakby mieć wyłącznie bombę atomową. Oczywiście jest skuteczna - ale jak to dowodzi obecna sytuacja - czasem warto posiadać również możliwość bardziej precyzyjnych konwencjonalnych uderzeń. Bombę atomową dobrze mieć - ale nigdy nie użyć. Najbardziej przydatne "bany" moim zdaniem to byłby zakaz wypowiedzi na forum i zakaz komentowania fotek. Gdy kilkakrotne zastosowanie wspomnianych nie pomoże - wtedy już można przywalić z atomówki.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-03-24 17:11:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak podaje administracja uderzenie nastąpiło po 11 ostrzeżeniach ... jeżeli się nie umie wyciągać wniosków, to takie są konsekwencje.
fotografia cyfrowa
jarek_gazik
fotografia cyfrowa
2015-03-24 17:17:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wolałbym dożywotni zakaz wypowiedzi na forum dla Proroka niż dożywotni brak Proroka. Ale o.k., widzę, że nikt nie podziela mojego zdania o bardziej wybiórczym banowaniu. Mam jedynie nadzieję, że następna z osób które lubię nie właduje się w jaką pyskówkę.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-03-24 17:31:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rozdzielmy dwie rzeczy, bo podzielam Twoje zdanie o bardziej subtelnym banowaniu, ale Prorok nie wyleciał za jakąś pyskówkę, tylko za systematyczne obrażanie gdzie tylko mógł; pod zdjęciami, na forum, na priv, w komentarzach do portfolio, a nawet w polu opisu własnej osoby ... to nie było normalne.
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2015-03-24 17:49:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dokładnie, "brak woli ze strony administracji"!
Jeśli adminowi brakuje kasy na NALEŻYTE pielęgnowanie, w końcu jego WŁASNOŚCI, to dlaczego zlikwidował konta Premium?
Jeśli OB jest jego wytworem (no bo raczej nie moim) , to on jest za ten wytwór ODPOWIEDZIALNYM - nie ja.
Admin nie ponosi odpowiedzialności za kontakty międzyludzkie, ...ale ponosi pełną odpowiedzialność za ich kształtowanie.
W momencie aktywacji strony Obiektywni.pl nabywa się PRAWA ale i ...OBOWIĄZKI.
Nie udzielam się społecznie więc nie byłem i nigdy nie będę moderatorem!
Nie bawię się w nic co mogłoby być powodem robienia sobie z gęby dupy.
Jeśli inni się zgodzili/zobowiązali moderować ten portal, to niech to do cholery czynią.
Jeśli nie mają czasu, środków lub ...motywacji, to niech dadzą sobie na luz.
Niech admin da sobie na luz, niech zamknie piaskownice i po ptokach.
Nikt nikogo tu nie trzyma? Nie tak całkiem. Konta nie idzie zlikwidować! Zadawał sobie ktoś pytanie dlaczego?
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-03-24 18:14:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Blex.... nie troluj. Wietrzysz portfolio nie po raz pierwszy i nie ostatni.
Nie chcesz się bawić to się nie baw ale również nie opluwaj wszystkiego wbrew samemu sobie.
Gdy już wyrzucisz foto sprzęt to jakie ma znacznie istnienie czy nie Twojego konta ?

Ps.
Jak będziesz rzucał to daj znać, wyślę umyślnego co by łapał przed penemi.

Zdrowia i światełka.
fotografia cyfrowa
gospel
fotografia cyfrowa
2015-03-24 20:20:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kłamstwo potrzebne nam,jak codzienny chleb...
https://www.youtube.com/watch?v=V80M5Xz66h8

Myślę,że ta dyskusja do niczego nie doprowadzi.Nic się nie zmieni w temacie administrowania portalu.
Nikt z szanownych moderatorów nie potrafi szczerze z nami porozmawiać.Wyjaśnić nasze wątpliwości oraz rozważyć propozycje. które mogłyby
uzdrowić to miejsce.Godzimy się na takie traktowanie,albo przestajemy publikować swoje prace.Spora grupa osób wybrała drugi wariant.
Jak będzie przyszłość portalu ,gdy skończą się konta premium chyba każdy się domyśla.

Jabe,jeżeli uważasz,że Prorok sam zapracował sobie na banowanie,to Ci gratuluję.tkwij w tym przekonaniu!
Ja uważam,że często był specjalnie prowokowany i obrażany.Nie występuję tu jako adwokat Proroka,to jest moje osobiste odczucie.
Wolno mi takie mieć po zapoznaniu się jak działają TWA !

Wiem jedno,świat się nie kończy na Obiektywnych.pl !
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-03-24 20:50:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rozumiem Gospel, że masz swoje własne doświadczenia ze znajomości z Prorokiem, że jego zachowania wobec Ciebie i w Twojej obecności nie były chamskie i domyślam się, że wypływa z nich obraz człowieka, którego można obdarzać szacunkiem. Jednak moje doświadczenia z tej znajomości są diametralnie inne. Szanuję Twoje spojrzenie i nie oczekuję jego zmiany. Proszę jednak o uszanowanie mojej oceny sytuacji.
fotografia cyfrowa
gospel
fotografia cyfrowa
2015-03-24 21:10:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jabe,oczywiście,że szanuję.Tolerancja mi znana.Każdy ma swoją wrażliwość i rozum.
Doświadczenia zawsze wzbogacały wiedzę i na tym proponuję zakończyć wywód nad naszym sprzecznym spostrzeganiem.
Dziękuję Wszystkim za miłe chwile w tej przestrzeni wirtualnej :)






fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-03-24 21:14:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gospel - czyżbyś się żegnała?
Jarku - Twój imiennik nie zginął z przestrzeni wirtualnej. Możesz spokojnie oglądać prace na innych portalach.
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2015-03-24 21:27:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Jabe, a jak oceniasz sytuację nazwania Ciebie "zerem" i nakazania: "spadaj"?
Czyje to słowa - chyba wiesz.
Takich klientów, obrażających w taki sposób jest tu więcej.
Co robi moderator? Co robi Administrator? Nic!

@Archeo, ...przyjacielu drogi.
Nie uważam by temat mojego "wietrzenia" był tu akurat materiałem do dyskusji.
To czy tym razem jest to tylko wietrzenie czy CHOLERNA NIECHĘĆ pokazania swoich wypocin takim klientom jak Ty, na takim portalu jak Obiektywni - pokaże czas.
Środowisko w którym się wychowałem nauczyło mnie (z szacunku dla drugiego człowieka) ZAWSZE starać się odpowiadać na postawione pytania/prośby.
Admin/moderator nie potrafi nawet tego - odpowiedzieć. Co dopiero zadziałać.
Ponieważ mój nik musi tu nadal gnić, dziele się opinią o sprawności systemu. ...skoro tu już o tym mowa.
I wali mnie to jak Ty to nazywasz.:-D



fotografia cyfrowa
gospel
fotografia cyfrowa
2015-03-24 21:29:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Brola,bardzo trudno powiedzieć,cześć po raz pierwszy,do widzenia po raz ostatni ...
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-03-24 21:30:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Blex - zgłosiłam ten tekst do moderacji. I co? i nic.
fotografia cyfrowa
gospel
fotografia cyfrowa
2015-03-24 21:31:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Barola *,sorki:)
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-03-24 21:34:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ten kolega czasami upuszcza pary, bo ciśnienia nie wytrzymuje i presja "mistrza" go zżera :)

... ale wiesz Blexen, tu nie chodzi o wybryk, o pyskówkę, bo to myślę może się zdarzyć (choć nie powinno)
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2015-03-24 21:35:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Barola, dokładnie - i nic.
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3 | 4 | 5
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa