fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
o co tu chodzi?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Szamrok
fotografia cyfrowa
2006-11-27 18:38:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zupelnie nie rozumiem, dlaczego wymoderowali mi to zdjecie - http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-82633.php
powod, ze jest slabe technicznie wydaje mi sie co najmniej smieszny, bo zdjecie zaliczylbym raczej do kategorii foto-zart, gdzie strona techniczna nie jest raczej najwazniejsza, to nie pejzaz k...a. poza tym nie wydaje mi sie, zeby bylo faktycznie az tak kiepskie technicznie, zeby zasmiecalo galerie. widzialem w ciagu ostatnich dni przynajmniej kilka gniotow, ktore sie pojawily i dalej w galerii sa... tak wiec moje zdjecie goscilo w galerii jakies 5 minut. (damned!)
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2006-11-27 19:04:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Możesz napisać co w tym zdjęciu jest żartem?
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-28 01:32:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a MZ niesłuszna. ja chcę oglądać takie fotografie i często je wolę od wielu niewymoderowanych i nudnych... :) :P
dla mnie to ciekawa fotografia dająca do myślenia... a jest o czym myśleć... :)
fotografia cyfrowa
skimi
fotografia cyfrowa
2006-11-28 02:32:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zdjęcie niewysokich lotów ale popieram vankerta, daje do myślenia. Żart to może nieprecyzyjnie powiedziane, ale uśmiechnąłem się nieco gdy zobaczyłem to udokumentowanie nieprzystawalności moich wyobrażeń do rzeczywistości. Warto je zostawić w galerii bo treść jest ciekawa i niepowszechna.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2006-11-28 02:33:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A o czym konkretnie można myśleś?
I co z tym żartem?
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2006-11-28 02:35:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
skimi,
Już prawie mnie przekonałeś.
Jednak myślałem, że McKaczka jest wszędzie na świecie.
fotografia cyfrowa
skimi
fotografia cyfrowa
2006-11-28 02:46:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja właśnie myślałem, że są jeszcze miejsca w których jej nie ma - a tu proszę zaskoczenie.
fotografia cyfrowa
Szamrok
fotografia cyfrowa
2006-11-28 04:54:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czesc, nie moglem wczesniej napisac, bo wlasnie dopiero z pracy wrocilem. masz racje keramodnor, okreslenie zart moze nie do konca jest precyzyjne. wloczac sie po islamskich krajach (nie twierdze, ze wszyscy Islamisci sa ortodoksyjni i chca wysadzac w powietrze wszystko co amerykanskie) raczej nie warto chwalic sie, ze jest sie amerykanskim turysta. co wiecej, w niektorych rejonach nie warto nawet wychylac sie, ze jest sie z Polski, bo szybko nas kojarza z wojna w Iraku i Amerykanami. tak wiec, co by nie uciekac za bardzo w dyskusje polityczne (bo nie taki byl zamiar zakladania tu mojego watku, ani tym bardziej wystawienia tego zdjecia), kiedy zobaczylem w sercu islamskiego kraju McDonald'sa, wywolalo to na mojej twarzy niemala lyzwe, bo badz co badz McDonald's jest amerykanskim symbolem i wynalazkiem zarazem, jak coca-cola np. tak wiec moze nie jest to zart, ale jak napisal skimi udokumentowanie nieprzystawalnosci wyobrazen chyba wiekszosci z nas do rzeczywistosci, a przy okazji mysle, ze wiekszosc z nas patrzac na ta fote usmiechnie sie nieco jak skimi, czy ja majac ten widok na zywo przed oczyma. i wlasnie to chcialem pokazac wystawiajac to zdjecie. nie jest tu najwazniejsza rozpietosc tonalna, ani wydobywanie szczegolow w cieniach, wiec uzasadnienie ze fotografia jest kiepska technicznie jest bzdura...
p.s. przy okazji sytuacja polityczna jest mi obojetna, nie mam nic do Islamistow, Amerykanow ani do moderatorow:) dzieki vankert i skimi, Wy mnie chyba zrozumieliscie.
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:58:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zdjecie zostalo wymoderowane dlatego ze nie umiesciles odpowiedniej dedykacji dla photoM :D:D:D:D
fotografia cyfrowa
Marezzo
fotografia cyfrowa
2006-11-28 11:18:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A moze powstal ten MC*donalds dla amerykanow tylu tam ich jest, ze postanowili kase natym zrobic. Przeciesz mieso Hamburgera jest ze swini a oni jej nie jedza !!!
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-28 12:44:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak juz jestesmy w temacie to i ja wrzuce cos od siebie:

http://images1.fotosik.pl/277/ce2b547037f7c8a8.jpg

ale tego chyba nie wrzuce w galerie :D
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-11-28 16:15:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marezzo >> optymista... ;)
fotografia cyfrowa
Szamrok
fotografia cyfrowa
2006-11-28 16:43:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chyba nie bardzo kumam, dlaczego mialbym ta fote zadedykowac dla photoM...
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-11-28 16:49:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szamrok, dedykacja dla eMa chroni przed moderacja. Na razie jeszcze nikt nie poznal dzialania tego mechanizmu, ale sprawdza sie doskonale :D
fotografia cyfrowa
Szamrok
fotografia cyfrowa
2006-11-28 17:04:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dzieki BernArt, nie wiedzialem ze na tym portalu mozna uzywac jakichs magicznych zaklec...:) sa jeszcze jakies inne?
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-11-28 20:23:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehe.. ja znam odwrotne zaklęcie - komu zadedykować, by zdjęcie z miejsca poleciało ;)))
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-28 21:41:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/forum/watek-1717.php jako jedyny nie jest pokazywany na stronie głównej... co wy na to obrońcy 'prawej' galerii? przypadek?

i tyle...
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2006-11-28 21:53:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja to bym ci vankert za flood bana sprzedał na tydzień ;)
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-11-28 21:53:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wiem, co chcesz pokazać, użytkowniku vankert, ale wątek wzmiankowany nie jest pokazywany, bo nie jest najnowszy - w innych wątkach były po prostu nowsze wpisy....
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-11-28 21:55:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A przed chwilą sam go wyciągnąłeś na pierwszą.... Więc może idź już odpocznij.
fotografia cyfrowa
Aktia
fotografia cyfrowa
2006-11-28 22:02:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szamrok, no pewnie. Mozesz, tak dla przykladu, odpowiednia kwote wyslac na konto moje i jeszcze kilku innych uzytkownikow. Gwarantuje to odpowiednia srednia ocen dla wystawionego zdjecia i pozwoli tez uniknac moderacji (moderatorzy nie ryby, tez biora ;) )
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-29 02:09:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
roa - spoko.. wliczone w cenę... chciałem umrzeć za prawdę, demokrację i wolność... ale wierzę ci... oj wierzę... daj zapomnieć.. :P
a flood był sprawdzeniem czy inne wątki się odświerzają... i odświerzały się... to chyba dobrze robię, że pracuję za koderów i sprawdzam czy forum dobrze działa? :)
fotografia cyfrowa
Szamrok
fotografia cyfrowa
2006-11-29 04:41:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aktia - problem w tym, ze moderatorzy jakby nie chca sie ujawnic... myslisz, ze dadza sobie zlustrowac konta?;) moze one juz opasle sa od skladek "wtajemniczonych" uzytkownikow;) a tak powaznie, pomimo ze spedzam kilka godzin dziennie na obiektywnych, to mysle ze pozostalo mi jeszcze na tyle zdrowego rozsadku w glowie, ze dalej traktuje to jako zabawe. wiec nikomu nic nie przeleje. pzdr.
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa