fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
48 h zamiast 24 h !!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
qrsk
fotografia cyfrowa
2006-03-04 17:29:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tez jestem za data a nie godzina , prosze tez o pokazywanie ostatniego zdjecia autora w ulubionych , kopanie po stronkach czy jest cos nowego jest meczace , ogolnie portal bardzo mi sie podoba , sory za brak polskich liter ,-) podr ,q,
fotografia cyfrowa
rylit
fotografia cyfrowa
2006-03-05 17:06:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem tu o d niedawna bo gdzieś zauważyłem baner zachęcający do do umieszczania tutaj swoich prac, a teraz propozycje o ograniczeniach publikacji prac. Trochę to dziwne.
W czasie bytności w tym forum zauważyłem ,że ilość ocen ilość komentarzy zależy od pory wgrywania zdjęć i od osoby publikującej prace.
Autorzy,którzy są już od jakiegoś czasu w forum znają się i nawzajem oceniają swoje zdjęcia. Ponieważ zdjęć jest sporo, siłą rzeczy ogląda się ttych autorów którzy mają najwięcej punktów i te zdjęcia, które mają najwyższe oceny. Trochę to wypacza sposób oceny. Dlatego proponuję, przynajmniej w początkowej fazie od publikacji utajniać autora i już otrzymane oceny. Pomoże to wyławiać naprawdę wartościowe prace. Z uwagi na niejednokrotną przypadkowość oceniania proponuję limit minimalnej ilości ocen, aby tą ocenę opublikować. Wtedy fotografia, która ma jedną dobrą ocenę nie będzie stawiana n równi z fotografiami, które mają killka ocen. Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Rollerskate
fotografia cyfrowa
2006-03-05 17:26:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kiedys staralem sie komentowac kazda fote, teraz nie stac mnie czasowo na to. Rzeczywiscie za duzo fot trafia na jednostke czasu.
Moja propozycja bedzie taki system:
1. Stala ilosc miejsca na fote. Jakosc a nie ilosc powinna byc priorytetem.
2. Czas publikacji foty powinien byc zalezny od opublikowanej wartosci poprzednich fot (nie foty - liczba mnoga zamierzona), Jakas srednia rownowazona z fot daje mozliwosc czestszej lub rzadszej publikacji.
3. W przypadku opublikowania foty zbierajacej oceny ponizej zamierzonego poziomu, czas nastepnej publikacji odlozony o X godzin, dni .... Taki adminowy BAN dla userow, ktorzy robia sobie .... z obiektywnych.
4. System oceniania polaczony z systemem publikacji. Za duzo jest fot pominietych. Zero, minus jeden, jeden to sa OCENY. Inne jeszcze lepsze o wiele latwiej sie daje. Jezeli mamy sie uczyc to nie powinno byc publikacji nastepnego, zapewne wspanialego zdjecia bez porad dla ludzi, ktorzy szukaja tutaj porady, oceny, pochwaly. Nie oceniasz=nie jestes oceniany. Mysle, ze ta zasada pozwoli na spelnienie zalozen tego portalu. Im lepszy jestes, tym wiecej ocen, krytyk, komentarzy musisz dac aby publikowac. Oczywiscie skala tego musi byc logarytmiczna. Zeby czlowiek X nie musial komentowac 100 fot, bo dostal Y punktow.
fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2006-03-05 18:23:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jetem jak najbardzie za ..jesi chodzi o utajnienie autora w początkowej fazie i otrzymane oceny zeby nie pokazywac nikomu co o danej focie myslą inni i przez to sugerowac jej ocenianie...
fotografia cyfrowa
KrisBe
fotografia cyfrowa
2006-03-05 19:06:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak najbardziej zgadzam się qbakra i rylit
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa