fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Czy może mi ktoś wytłumaczyć ???
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2007-03-19 12:34:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
use zakladki KONTAKT Kuma...
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2007-03-19 12:35:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jesli bardzo chcesz... to napisze ze jesteś w tej ekipie
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2007-03-19 12:36:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuma >> przeczytaj uważnie raz jeszcze, co napisałem. Powyżej napisałem w luźny sposób, że sztuka to nie matematyka, nie ma tu jednoznacznie zdefiniowanych kryteriów, są tylko subiektywne upodobania odbiorcy, ew. okresowe mody, itp, itd. O umieszczeniu zdjęć w Vox Dei decydują ludzie, inaczej się nie da. Ludzie są subiektywni i podejmują decyzje w oparciu o własne, subiektywne odczucia. Tak samo jak Ty, w oparciu o własne, subiektywne odczucia uznajesz, że w Vox Dei są zdjęcia, których tam być nie powinno. Masz do tego pełne prawo i absolutnie tego nie neguję. Masz wpływ na to, co ląduje w Vox Dei poprzez polecanie zdjęcia. Masz wpływ na to, co ląduje w Vox Populi poprzez wystawienie wysokich ocen. Masz możliwość wypowiedzenia się pod zdjęciem za pomocą komentarzy. Czegóż więcej trzeba?
Być może inni fotografowie/widzowie/użytkownicy portalu nie podzielają Twoich upodobań. Ich prawo. Nie muszą się zgadzać z Tobą, ani Ty nie musisz się z nimi zgadzać. A ludzie to istoty stadne, ulegające konformizmowi, więc nie ma się co dziwić, że sugerują się oceną innych. Taka ludzka psychika. A obwinianie za to "grupy trzymającej władzę" to - na mój gust - raczej dorabianie teorii do ludzkiej ułomności, niż faktyczne definiowanie problemu, prowadzące do jego rozwiązania.
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2007-03-19 12:37:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
alez prosze ;) poza tym poprosze jeszcze 9 nickow do kompletu. chcialabym wiedziec kto nalezy do mojej paczki :)
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2007-03-19 12:40:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mania ... ja tez bym wiele chciał...
ale niestety nie da rady...

na tym koncze tą dyskusję... bo widze ze i tak zrobicie ze mnie idiote jak do tej pory z kazdego kto poruszał ten temat....

żegnam...

i mam nadzieje ze faktycznie moje konto zostanie zablokowane...
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2007-03-19 12:41:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie ma jak dobra burda koło południa, działa jak kawa.

No to mamy listę:
"Parszywa dziesiątka"
1. Maniaszewska
2*
3*
4*
5*
6*
7*
8*
9*
10*


*pozycje od 2 do 10 do uzupełnienia.
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2007-03-19 12:42:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja tu nie widzę żadnej burdy, robienia z kogokolwiek idioty, czy kozła ofiarnego. Interesuje mnie rzeczowa dyskusja. Więc czy zainteresowani mogą ustosunkować się do tego, co przed chwilą napisałem?
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2007-03-19 12:44:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hobbes miejesce 2 speszjal for ju
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-03-19 12:57:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zlloty jedno małe ale z tym klikaniem do polecanych... Otóz jest grupa ludzi, wybrana przez adminów którzy polecają zdjęcia do VD a pozostałe polecenia innych userów albo nie liczą się wcale , albo sa uwzgledniane w szczątkowym stopniu. Żeby nie było, nie mam pretensji o jakość zdjęć zamieszczanych w VD (poza dwoma - sławetną muchą i ostatnio danym sportowym gniocie)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-03-19 12:58:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No kurde :) ta mucha to przyznam wtedy, ze mnie zagotowala mocno
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2007-03-19 13:00:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres >> jakie jest źródło tych informacji?
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-03-19 13:04:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zlloty - źródło jest pewne i potwierdzone w kilkunastu miejscach. :)

Calme tak jak Ciebie zagotowała mucha tak mnie zagotowało sportowe (bieg z przeszkodami)
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2007-03-19 13:06:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres >> ok, a jakieś konkrety? Ostatnio znajoma usłyszała na kursie przedmałżeńskim, że jak będzie używała tabletek antykoncepcyjnych, to mąż ją będzie zdradzał... rozumiesz zatem moją wrażliwość w kwestii źródeł danych informacji :)
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2007-03-19 13:07:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
we mnie tez czasem gotuje sie jak widze sklad VD, ale nie widze powodow by wypruwac z siebie (albo kogos) flaki o to. zlloty dosc rozsadnie napial o subiektywnosci odbioru
fotografia cyfrowa
subiektywna
fotografia cyfrowa
2007-03-19 13:07:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
całkowicie się ze Zllotym zgadzam, po to organizujemy zloty, plenery, itp. żeby się ze sobą poznać osobiście, pogadać sobie i wymienić się doświadczeniami, nie powinno się oceniać nikogo przez pryzmat komentarzy, ocen czy postów na forum, poprzez takie właśnie działania tworzymy "sympatyczną i stale rosnącą SPOŁECZNOŚĆ fotografów", uczestniczy w nich kto chce i może, a dyskryminacja nie powinna dotyczyć ani jednych(rzekomo tworzących twa)ani drugich(buntowników i indywidualistów)
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-03-19 14:57:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ha, wlasnie sie dowiedzialem, ze istnieja tu dwie grupy. Jedna poza i jedna ponadrzadowa, dzialajaca zupelnie na wlasna grabe bez pelnomocnictw. Zapewne jakis grubszy spisek szykuja, skurczybyki.
Gorzej z ta pozarzadowa. Powolana przez wladze, dziala na zasadzie skrytobojcy. Niby jest, niby o nim gadaja, ale jeszcze nikt nie widzial. Powszechnie jednak wiadomo, ze istnieje, co zostalo potwierdzone w kilunastu miejscach.
Teraz pytanie, ktora grupa jest liczniejsza i ma wieksza sile oddzialywania? Wiecie, jak sie wpisywac na liste, to przynajmniej z tymi, ktorzy maja wiecej do powiedzenia.
fotografia cyfrowa
krystek102
fotografia cyfrowa
2007-03-19 16:44:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Takze uwazam ze Kuma ma racje w poruszonym temacie. Nie trafiaja tam najlepsze foty a powinny trafiac . Choc nie jestem zawodowcem i fotografia zajmuje sie wyłacznie amatorsko nie boje sie wyrazic swojego poparcia. trzeba byc soba i nie podlegac widzimisie wiekszosci wyjadaczom tego portalu. A odnosnie lewej nogi przypominam ze dzis poniedziałek i wiekszosc jak zauwazyłam jest dzis w złym nastroju. odnosnie tzw dwuch grup to cos jest na rzeczy. zauwazyłam ze jak sie postawiłam raz przy jakims zdjeciu to wszyscy rzucili sie na mnie nie prubujac sie zastanowic czy aby nie miałam choc po czesci racji. Objechano mnie równo nie przebierajac nawet w srodkach słownych. pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-03-19 16:52:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no cóż, wyglada na to że każda społeczność ma swój Salon
jak on powstaje jest zapewnie przedmiotem badań socjologów (to nie moja dzialka)
ale że na Obiektywnych istnieje, to przeciez widać nawet okiem nieuzbrojonym w fachowe przygotowanie
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2007-03-19 17:04:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobrze, dobrze, dyskutujcie! A ja sobie kawy zrobię...
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2007-03-19 18:01:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
za tym wszystkim stoją Templariusze
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2007-03-19 19:32:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i Pan Samochodzik.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-03-19 19:33:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja po uroczym dniu z dzieckiem spedzonym odpoczne sobie przy browarku.
Emzet, Templariusze za ciency w uszach byli. Za tym wszystkim musi stac ktos inny, znacznie potezniejszy, jakas mroczna sila z piekla rodem. Albo co.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-03-19 19:33:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pan Samochodzik jest niewinny.
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2007-03-19 19:58:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
BernArt >> taaa.. zapewne stacja dyskietek, której zdjęcie niedawno wrzuciłem.
"A ja po uroczym dniu z dzieckiem spedzonym" - to brzmi, jakbyś dziecko z jakiego pastwiska spędził..;))
A Tempelariusze?
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-03-19 20:07:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Templariusze sa ciency, Twoja stacja dyskietek tez ;P

fotografia cyfrowa
1 | Strona 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa