fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Czy w tym portalu sa obiektywni??
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
mario1991
fotografia cyfrowa
2007-04-25 19:55:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moze i się nie znam ale zdjęć troche zrobiłem wszyscy mi mówią ze sa świetne i jeszcze troche. Ja wiem ze tak nie koniecznie jest widze swoje błędy i staram sie je poprawiać. Między innymi po to wystawiam zdjęcia TUTAJ!!
Ale wchodzą mi na nie tacy co mają po 11tys pkt. i pisza bardzo popularne i znienawidzone przezemnie słowo gniot[co to w ogóle znaczy??] zamiast napisać coś co pomoze komuś w rozwijaniu się i poszezaniu granic swoich umiejętności.
Ja jak oglądam i komentuje zdjęcia w galerii i widze jakiś błędy wyciągam je na wierzch i staram sie jak umiem doradzić co zrobic aby sie ich wyzbyć. Chciałbym zeby takich jak ja było więcej.
Pozatym dzisiaj zobaczyłem dziwną prawidłowośc. Ktoś kto ma duzo dobrych zdjęć i pkt. wystawia słabą fotke [taką na moim poziomie] i łapie za nią oceny najmniej 3. A ja wystawiam taką fotke i musze sie cieszyć z 1 pkt.
Co to za obiektywizm??
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2007-04-25 20:17:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wszyscy ci mówią że są świetne???

przyznam szczerze, że mam trochę inne zdanie na ten temat. czasem nawet bardzo lakoniczne uwagi potrafią zawierać w sobie dość istotną treść. radziłabym je przemyśleć, a nie oburzać się na nie...
powodzenia życzę przy następnych zdjęciach.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-04-25 20:28:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mario.... ja nie chcę Ci pocinac skrzydeł, czy mógłbyś przybliżyć nam znaczenie słowa "wszyscy" ?
fotografia cyfrowa
Anita_K
fotografia cyfrowa
2007-04-25 20:42:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tego typu dyskusje juz tutaj byly...do niczego nie prowadza; pytasz "Co to za obiektywizm??", odpowiadam-zaden...nikt z nas nie jest obiektywny; mysle, ze i Ty subiektywnie odbierasz fotografie i tak powinno byc! A jesli chodzi o komentarze? no coz...wystawiajac zdjecia w int. galeriach fot. dobrowolnie narazamy sie na roznego rodzaju opinie, i te dobre i te mniej dobre. Powodzenia...
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2007-04-25 20:57:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja jestem obiektywny !!!
fotografia cyfrowa
Andresz
fotografia cyfrowa
2007-04-25 21:18:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja nie jestem
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2007-04-25 21:27:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja bywam...
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2007-04-25 21:29:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Ja jak oglądam i komentuje zdjęcia w galerii i widze jakiś błędy wyciągam je na wierzch i staram sie jak umiem doradzić co zrobic aby sie ich wyzbyć."
Kiedyś Ci się znudzi ;D
fotografia cyfrowa
zec
fotografia cyfrowa
2007-04-25 21:30:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mario, jezeli tak twierdza osoby zalezne, czy uzaleznione od ciebie (uzaleznione, to te na ktore dzialasz jak narkotyk),
to zastanow sie, czy nie jestes przypadkiem tyranem i despota i nie terroryzujesz otoczenia?
fotografia cyfrowa
Anita_K
fotografia cyfrowa
2007-04-25 21:51:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oj, to brzmi ekscytujaco...dzialac na kogos jak narkotyk...chyba tez tak bym chciala :))))
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2007-04-25 22:08:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oj wątpię już w to od dawna co do tego autora, przekonajcie się sami:

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-132924.php

fotografia cyfrowa
emet_b
fotografia cyfrowa
2007-04-25 22:24:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
emzet bardzo dobrze napisał, kiedyś takie ciągłe wypisywanie tych samych błędów się nudzi. Ucz się na innych, czas zmarnowany na wystawianie nędznych fotek poświęć na lekturę fachowych artykułów itp. Polecam także częste przeglądanie galerii, ale nie tylko tych zdjęć z największą liczbą pkt i wygłaskanych w PS, także takie powiedzmy "na Twoim obecnym poziomie". Popatrz na zdjęcie, spróbuje znaleźć błędy (Twoim zdaniem), a potem poczytaj pod owym zdjęciem komentarze,takim sposobem można dużo się nauczyć ( moim zdaniem). I nie marudź, do roboty się weź!!! ;) Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-04-25 22:30:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"wszyscy mi mówią ze sa świetne "

a które jest przynajmniej dobre w Twoim pf bo nie mam za dużo czasu gdyby nie było? podaj link, obejrzę...

w sumie też jestem ciekaw definicji słowa "gniot"... zapewne oznacza na fotografii popularny temat oddany bez pomysłu i dobrej jakości technicznej... ;)
słowo rzeczywiście nadużywane ale zapewne dlatego, że krótkie... :)))
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2007-04-25 22:33:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"knot" jest jeszcze krótsze. ale nie takie wdzięczne
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-04-25 22:38:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
miast tego może powinno się pisać "bad"... będzie krócej a dla niektórych będzie brzmieć tajemniczo... ;)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2007-04-25 22:45:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W kwestii wyjaśnienia:

http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=gniot

A poza tym obiektywizm w sztuce nie istnieje. W matematyce owszem, 3 to zawsze więcej niż 2, ale już ocena 3 na Obiektywnych wcale nie musi być bardziej wartościowa niż 2 - zależy jeszcze kto i komu tę ocenę wystawia.

Najbardziej zaskoczyłeś mnie stwierdzeniem: "Ktoś kto ma duzo dobrych zdjęć i pkt. wystawia słabą fotke [taką na moim poziomie] i łapie za nią oceny najmniej 3. A ja wystawiam taką fotke i musze sie cieszyć z 1 pkt." - bardzo chciałbym wiedzieć na jakiej podstawie twierdzisz, że te zdjęcia są na takim samym poziomie, czy mógłbym prosić o konkretne przykłady? Tu naprawdę nie ma znaczenia staż, rzuć sobie okiem na te linki:
http://www.obiektywni.pl/autorzy/autor-10025-0-0-0-0.php
http://www.obiektywni.pl/autorzy/autor-9866-0-0-0-0.php
http://www.obiektywni.pl/autorzy/autor-9864-0-0-0-0.php
http://www.obiektywni.pl/autorzy/autor-9790-0-0-0-0.php
to wszystko są ludzie, którzy otworzyli konta w kwietniu (szczególnie polecam tego ostatniego) i żaden z nich nie narzeka, że "starzy" zaniżają mu oceny. Obejrzyj sobie ich prace i porównaj ze swoimi, najlepiej w towarzystwie tych "wszystkich", którzy utwierdzają Cię w przekonaniu o świetności Twoich zdjęć...
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-04-25 22:49:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no tak, definicja 'gniot' może być tylko podana z "potocznego" języka...
ja nie używam takiego języka... :D ;)
ale sobie zapamiętam: "słabe i nudne"...

łosz... toż to większość naszych zdjęć na OB... ;) :D
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2007-04-26 11:37:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja jestem BARDZO obiektywny: MOJE fotki sie mi BARDZO podobaja.
Ja jestrem BARDZO tolerancyjny: CZASEM jestem gotow zrozumiec, ze ktos nie podziela mego zdania.
Ja jesten BARDZO sprawiedliwy: tym osobom wstawiam 0, bo sa zerami. A przeciez moglbym -1 i to do kazdej fotki w PF.
Ja jestem BARDZO wyrozumialy: nie potepiam ludzi, ktorzy nie dojrzeli do tego, by dostrzec artyzm moich fotek.


I zycie jest proste i piekne.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-04-26 11:43:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o tak ;)
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2007-04-26 11:45:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dobre.... i wymowne... @Lifter :)


niestety... obiektywizm jest taki, ze autor niestety nie może mieć własnego stylu... zeby byc docenionym musi robić wg stylu obiektywnych....
czyli ostro, wg złotego podziału i najlepiej bez photoshopa, a jeszcze najlepiej jak bedzie wstawiał akty bo "cipki" maja wzięcie...

fotografia cyfrowa
Kukasz
fotografia cyfrowa
2007-04-26 11:56:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No tu sie z tobą nie zgodzę, to jest portal landszaftowo-zwierzątkowy ... albo robisz swoje i sie nie przejmujesz znikomą popularnością swoich zdjęć albo trzaskasz makro i nosisz wieniec laurowy.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-04-26 12:05:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuma -;))))) pierozery zawsze byly w centrum zainteresowan taka natura czlowieka
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2007-04-26 14:12:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kolejna dyskusja w kwestii 'subiektywizm vs. obiektywizm' sama jest przykładem gniota.
fotografia cyfrowa
krystek102
fotografia cyfrowa
2007-04-26 14:22:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oj Kuma dobrze prawisz. mnie tez smiesza rady typu dostosuj sie do... a bedzie dobrze. Robie tak jak mi odpowiada, i ciesze sie jesli ktos doceni, fakt czesto zdarzaja mi sie błedy, ale nie jestem zawodowcem i nigdy nim nie bede. za to ciagle jestem w strefie poszukiwan i tak niech pozostanie jest ciekawiej. A co do obiektywizmu na tym portalu i innym ,nie moze byc i nie bedzie ,to tylko slogan reklamowy.
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2007-04-26 14:26:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To, że jest obiektywizm to tylko slogan. To, że go nie ma to też slogan.
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa