fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
KrisBe
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2007-05-02 13:38:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam,

Nic nie rozumiem. Każda fotografia, jako styl, jest w moim guście. Może z wyjątkiem martwej natury - i tą staram się unikać, raczej nie oceniam i nie komentuję.
Nie pamiętam rozmowy itd itp

Pozdrawiam

PS. Jeżeli jest potrzeba, to jestem do dyspozycji konwersacyjnej, ale raczej na forum niż prywatnie - proszę - po to chyba istnieje OB.





--------------------------------------------------------------------------------------------------------
2007-05-02 12:55:27 KrisBe napisał :
Witam Pana,
sądziłem że po wymianie naszych zdań na temat fotografii kilka miesięcy temu na formu OB. było dla Pana oczywistym faktem iż mamy ekstremalnie odmienne poglądy na ten temat, zatem jeśli tak jest, byłoby mi miło żebyśmy sobie nie wchodzili w drogę szanując się nawzajem, gdyż ja ze swojej strony szanuje Pana podejście do fotografii choć absolutnie nie jest w moim guście.
Z poważaniem
Krzysztof.
fotografia cyfrowa
KrisBe
fotografia cyfrowa
2007-05-02 13:54:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przepraszam, ale nie bardzo rozumiem dlaczego mamy o tym rozmawiać na forum?
Ponadto liczyłem na Pana inteligencje i to że ta prośba będzie na tyle zrozumiała że zacznie i zarazem zakończy to zdarzenie.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2007-05-02 15:46:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"...liczyłem na Pana inteligencje..." - To jest dość prymitywny i bezczelny argument personalny. Mam nadzieję, że nie chce Pan bym zdołał podjąć tą linię rozmowy. Jeżeli jest inaczej, to zapewniam, że potrafię prowadzić rozmowe tak z poziomu dorosłego, jak i z poziomu mentora, czy dziecka tupiącego nogami. Pozostaję do dyspozycji i bez kolejnego ostrzeżenia.

"...zatem jeśli tak jest..." - Tak nie jest z mojego punktu widzenia, a Pański jest oczywiście subiektywny i pozbawiony merytorycznych argumentów.

"...dlaczego mamy o tym rozmawiać na forum..." - Ja nie rozumiem, dlaczego mam z Panem rozmawiać o fotografii prywatnie, a nie na forum. Zarejestrowałem się na forum, a nie u Pana KrisBe i niech tak pozostanie.
fotografia cyfrowa
KrisBe
fotografia cyfrowa
2007-05-02 16:27:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i ja Pana też serdecznie pozdrawiam, życzę miłego dnia i wielu sukcesów fotograficznych :)
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2007-05-02 20:02:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tyle tylko, że ja Pana nie pozdrawiałem serdecznie i wcale nie mam zamiaru. Szczerzenie zębów, to często objaw agresji. Czekam na merytoryczną rozmowę.
fotografia cyfrowa
KrisBe
fotografia cyfrowa
2007-05-02 21:35:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wiedze że Pan dzisiaj wyjątkom bojowo usposobiony i za wszelką cenę chce mnie sprowokować, no niech już Panu będzie…..jeśli to w czymś ulży to postaram się wysilić i zejść do Pana poziomu, gdyż jak mniemam na moim chyba się nie dogadamy;)
a zatem po kolei

"...Ja nie rozumiem, dlaczego mam z Panem rozmawiać o fotografii prywatnie, a nie na forum. Zarejestrowałem się na forum, a nie u Pana KrisBe i niech tak pozostanie..."

wiadomość prywatną którą wysłałem do Ciebie zatytułowałem Prośba, a nie zaproszenie do dyskusji o fotografii, no cóż…jak już pisałem do bystrzyków to raczej nie należysz ;)
i dla tego też nie bardzo rozumiem skąd przyszedł Tobie do głowy pomysł że chciałem rozmawiać z Tobą o fotografii, gdyż sama myśl o tym wywołuje u mnie histeryczny atak śmiechu :-D

W prośbie swojej odwołałem się do wzajemnego poszanowania, co oznacza według mnie
poszanowanie drugiej osoby oraz jej zamiłowania do Tego co robi a co za tym idzie nie wyżywanie się na cudzych zdjęciach dowartościowując się przy tym i zaspokajając własne ego. No ale co ja ci tu będę o ludzkich odruchach pisał skoro Ty z innego gatunku, więc i tak tego nie zrozumiesz, Twoje pojęcie o wzajemnym poszanowani ma tyle wspólnego co Twoje zdjęcia ze sztuką :-D Ja ten gatunek nazywam WYBITNIE UDUCHOWIONYMI PSEUDO ARTYSTAMI O NIEUSTANNYM ZAPOTRZEBOWANIU NA WYSOKI POZIOM ARTYSTYCZNEJ ADRENALINY;)

Przykro mi bardzo, że nie znalazłeś w moim PF żadnego zdjęcia na którym byłby np. cień rozwalonego trampka na tle opuszczonej budowy do którego to mógłbyś przypisać piękną ideologie np. o rodzinach patologicznych w Polsce i bezrobociu które rujnuje ten piękny kraj :-D

Zapewne i tak do Ciebie to nie dotrze nie mniej jednak napisze dla własnego spokoju.
Otóż jeśli chodzi o mnie to ja nie uprawiam masochizmu psychicznego i nie oglądam zdjęć które mi się nie podobają, np. Twoich, a co za tym idzie również ich nie oceniam.
Drugim powodem dla którego nie ruszam takich zdjęć jest to iż nie odczuwam potrzeby dowartościowywania się przy nich.
Oglądam i oceniam jedynie te które mi się podobają. Jak mniemam najprawdopodobniej i tak to inaczej zinterpretujesz.

"...Tak nie jest z mojego punktu widzenia, a Pański jest oczywiście subiektywny i pozbawiony merytorycznych argumentów..."

a tu to musze przyznać że narobiłeś mi naprawdę stracha ;) gdyż jeśli dobrze zrozumiałem to się mylę i nasze gusta o fotografii według Ciebie są takie same, aż mi się włosy przez chwilę zjeżyły jak sobie pomyślałem że może być to prawdą, no bo wtedy to już tylko zbieranie znaczków by mi pozostało, a to takie nudne :-D

no koniec zapraszam do mojego PF, gdyż mam nadziej że przynajmniej tym razem mnie nie zwiedzisz i dokonasz elokwentnego i inteligentnego wpisu na temat jak to takie obrzydliwie gniotowate PF jak moje ma czelność egzystować na OB :-D
Służę również pozostałymi moimi zdjęciami jeśli Twój poziom ego jeszcze nie znajduje się na odpowiednim poziomie.

i na koniec jeszcze mała rada, bo jak już pisałem do bystrzyków to raczej ni należysz
a mianowicie możesz zawsze zawołać pozostałych członków artystycznego Ku Klux Klan
z OB. które to tak skutecznie broni czystych i nieskazitelnych wartości prawdziwej sztuki fotograficznej, dzięki wam odeszli stąd tacy ludzie jak Adamski czy też Biromo
i jeszcze jedno, może by tak pomyśleć o jakiś małych ikonkach obok waszych nicków np. białe kapturki albo płonące krzyże ;)


To że przeszedłem na "Ty" wynika z faktu iż jak już pisałem na początku, nie pozostawiłeś mi innego wyjścia i zmusiłeś żeby zniżył się do Twojego poziomu, co musze przyznać jest nie lada wysiłkiem ;)
Wisz co panie keramodnor…..? z pana to musi być niezły twardziel skoro wstrzymujesz cały czas na tak beznadziej niskim poziomie, gdyż sam fakt iż toczy się ta dyskusja na formu jest wyjątkowo żałosnym, no cóż skoro sobie tego życzyłeś……..


to była moja ostatnia wypowiedź w tym wątku




fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2007-05-03 00:18:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To wszystko dlatego, że oceniłem dwa Twoje zdjęcia na 0, dwa na 1, czy że jedno na 2?
;-)

PS.
0 - Słabe, autor usiłował coś powiedzieć, ale nie za bardzo mu to wyszło.
+1 - Może być. Można powiedzieć, że w tej fotografii jest coś co zasługuje na uznanie.
+2 - Niezła fotografia. Wyróżnia się spośród innych. Przemyślana i ciekawa pod względem artystycznym. Technicznie też dobra.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa