fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
fotograf=zboczeniec?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
patryk_b82
fotografia cyfrowa
2007-05-27 15:03:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dostałem nie dawno opieprz od przyjaciółki, która stwierdziła ze jestem zboczony, ponieważ:
-zamiast wziąć ją do restauracji wziołem ją w plener;)
-jestem podniecony gdy dotykam twardego wydłużającego się ... obiektywu
-szybkość jest dla mnie bardzo ważna... ale migawki
-milimetry mają dla mnie znacznie... na obiektywie
-i na koniec aparat zabieram cześciej na spacer niż dziewczyne
...

czy za tem hobby jakim jest fotografia powoduje to, że fotograf zaczyna mieć świra? i jezeli tak to jak radzi on sobie ( a właściwie najbliższe osoby) z tym problemem?;P
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2007-05-27 15:08:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie martw się , ja mam podobnie :-)
fotografia cyfrowa
TomiU
fotografia cyfrowa
2007-05-27 15:11:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Daj sobie spokoj z tymi dziewczynami! :))))
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2007-05-27 15:13:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dziewczyna nie da Ci tyle satysfakcji co dobre zdjęcie, które potem spodoba się w naszej galerii :DDDD
fotografia cyfrowa
patryk_b82
fotografia cyfrowa
2007-05-27 15:14:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hahahaa carazon dobre hehehe
fotografia cyfrowa
nadtlenek02
fotografia cyfrowa
2007-05-27 21:06:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"dziewczyny" to do pozowania :)
- pogadasz z nami:D

(moja mała modelka na szczęście nie gada jeszcze;)
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2007-05-27 21:53:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pewnie, że powinien wziąć aparat i dziewczynę do lasu i cykać, cykać ile wlezie :DDD
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2007-05-28 02:14:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to jest normalny objaw , a ona albo sie z tym musi pogodzic ,albo Ciebie zostawi :)MZ lepiej byc samemu niz wysluchiwac ze fotografia jest wazniejsza od niej
miaslem wybor , wiec wybralem foto.... :)
fotografia cyfrowa
patryk_b82
fotografia cyfrowa
2007-05-28 08:57:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w sumie sylesterc ma racje każdy powinen mieć swego popierdolca (tzn świra) żeby nie zwariować :)
fotografia cyfrowa
fotorobren
fotografia cyfrowa
2007-05-28 09:35:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Myślę że jest to jeden ze zdrowszych pierdolców jakie można mieć , no może poza tym że drenaż kieszeni występuje dość znaczny :)) Ale nie ma nic za darmo. Co do przyjaciółki zrób jej śliczne(!) foto wystaw w galerii i zobaczysz jak się dziewcze ucieszy jak poczyta pod swoja fotą piękne komentarze... i może zmieni zdanie :)
fotografia cyfrowa
UncleTom
fotografia cyfrowa
2007-05-28 09:44:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja sądzę, że jest to problem nie tylko fotografów, ale wszystkich hobbystów oddających się swojej pasji z dużym zaangażwaniem. Konflikty towarzyskie, a szczególnie damsko-męskie nieuniknione, no chyba, że obie strony dzielą to samo zainteresowanie...

Ja, na przykład, udzielam się intensywnie na międzynarodowym forum dla wielbicieli symulatorów lotu. Jest tam dział pn. 'Bar Pilotów', coś na kształt naszego Hyde Parku. Jedne ze śmieszniejszych wątków, jakie tam się regularnie pojawiają, zaczynają się zwykle tak: "Wczoraj przyszła do mnie dziewczyna, chciałem jej pokazać jedną misję nad Koreą Pólnocną... niestety, nie zauważyłem, kiedy wyszła... dziś nie odbiera telefonu..."

Wasze komentarze czytam z przyjemnościę, bo przypominają mi moje własne sytuacje sprzed lat. A bez 'zdrowego pierdolca' (za fotobrenem) byłoby bardzo nudno...

Pzdr.
fotografia cyfrowa
UncleTom
fotografia cyfrowa
2007-05-28 09:46:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przepraszam za kilka literówek... Czy jest tu funkcja edycji własnych wpisów? Bardzo by się przydała...
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2007-05-28 10:05:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z obiektywem też miałem przygodę jak mój kochany słoik samoczynie się wysunął trzymając aparat "lufą" w dół - po czym podeszła do mnie koleżanka patrząc się w niedwuznaczne miejsce i ironicznym głosem spytała - "...ale drugi ci się nie wysuwa samoczynie??" ;D:))))) ;>
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-05-28 10:29:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czytam i doceniam jakim skarbem jest kobieta taka jak Czekoludek :))))
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2007-05-28 10:30:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A moja zona akceptuje to hobby - teraz nie trzeba mnie namawiac na spacery po parkach, starych cmentarzach itd.

PS. Mutacja starego dowcipu "tak ci sie podobam, czy tez masz telezooma w kieszeni"?
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-05-28 10:30:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Posiadanie hobby jest "zdrowsze" niż jego nie posiadanie. Jeśli pasje się mijają - to też nie jest źle. Najgorsze dla płci pięknej jest nie posiadanie odskoczni lub próby narzucenia własnych hopli płci przeciwnej (takich jak kino, zakupy, oglądanie "m jak miłość") ;-))
Jeśli wydaje się Panom, że problem nie działa w dwie strony to... powiem Wam tak- bez pół litra faceta ciężko zrozumieć. Zawsze zabierałam ze sobą aparat na spacery, wyjazdy... i było "no tak... a moja to woli po krzakach z Canonem się bawić", a kiedy aparaty zostały w domu to było "a Ty czemu nie focisz dzisiaj? Aparat sie popsuł? To czemu nie wzięłaś aparatu?".
Złoty środek Panowie... do póki się nie zamkniemy szczelnie w swoim kingsizie i mamy kontakt z rzeczywistością a hobby jest odskocznią do póty jest OK... Czasem warto ustąpić i zainteresować się hoplem drugiej strony - tylko wtedy można liczyć na wzajemność :)
fotografia cyfrowa
jacko
fotografia cyfrowa
2007-05-28 10:54:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja tez nie rozumiem jesli ktos sie mnie czepia - bo na spacerze robie 200-300 zdjec. ;)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-05-28 10:59:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja tam nie mam problemu ;)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-05-28 13:10:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lolo, a kto tutaj jest poważny?
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-05-28 13:10:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja bym powiedział: "albo beze mnie, albo ja z aparatem ;D"|
fotografia cyfrowa
nadtlenek02
fotografia cyfrowa
2007-05-28 13:15:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
M...:)

ja powiedziałem swojej - "albo beze mnie, albo ja z aparatem i audio ;D"
- co robić jak ma się dwie pasje :)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-05-28 13:19:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No i sądząc po zawartości Twojego PF wybrała słusznie ;)))
fotografia cyfrowa
nadtlenek02
fotografia cyfrowa
2007-05-28 13:20:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...i żyli długo i szczęśliwie:)

fotografia cyfrowa
patryk_b82
fotografia cyfrowa
2007-05-28 13:39:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
błahahhahah przecie tu wszytsko z jajem. a na serio to: życie to ustepstwa dziewczyna toleruje moją kochanke (lustrzanke) a ja cierpie w tygodniu oglądając m jak miłość;). A co do telezooma w kieszeni oraz ten samowysuwaniem mnie rozbawił do rozpuku (*aż sie popłakałem)
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2007-05-28 14:27:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zupelnie serio mowiac - osoba, ktora uwaza, ze nie do pogodzenia jest ona i nasze hobby (o ile faktycznie nie przybralo maniacko-obsesyjnych rozmiarow) to najpewniej nie jest TA osoba, ktorej sie szuka. Nie wyobrazam sobie by podporzadkpwywac sobie kogos tak, by musial dla mnie wyrzec sie tego, co mu/jej sprawia przyjemnosc. Dzis nie fotografuj, jutro "nie ogladaj meczow", pojutrze "po co ci kumple, skoro masz mnie" itd. O nie...

PS. Ktos tu na spacerze robi 200 zdjec? Hm, ja tyle robie w miesiacu a i to mam wyrzuty, ze bezensownie pstrykam co mi w oko wpadnie... To jeszcze nawyk z analoga, gdzie np. z Egiptu przywiozlem trzy naswietlone filmy i pol czwartego, a sfocilem wszystko, co chcialem. Taki jakis szacunek dla kadru, szukanie przez 10 minut wlasciwego ujecia, zamiast stuknac 30 i w domu wybrac to jedno itd. Nie mowie tego jako zlosliwosci, tylko raczej jako wyraz zdziwienia... lekkiego.
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa