fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Cała prawda o Obiektywnych
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2007-11-29 19:00:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Grunt to dobre samopoczucie. Pozdrawiam wszystkich!!! ;o)
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2007-11-29 19:00:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no tak...zapewne.....jak sie komentuje rzetelnie i ocenia rzetelnie to "bach" na forum....Wy sie zainteresujcie tymi TWA.....to zrobicie lepszą robotę niz szukajac sensacji lub prowokacji
fotografia cyfrowa
Nylonka
fotografia cyfrowa
2007-11-29 19:01:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie wiem, ciągle szukam tej "akcji" ...
fotografia cyfrowa
gizmo
fotografia cyfrowa
2007-11-29 19:03:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Epos jak zwykle bije piane bo uwaza sie za jedynego sprawiedliwego - zlej goscia Nyl bo mi sie jeszcze nie wpisal do portfolio...no w sumie nie mogl skoro boi sie moich komenatarzy i zablokowal mnie tak szybko jak tylko mógł...
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-11-29 19:06:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MartaW -->>>> buehahhahha
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2007-11-29 19:07:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gizmo.......zablokowany jesteś od wczoraj to po pierwsze, chamstwa i głupoty nie toleruje, to po drugie, nie znasz sie na fotografii to po trzecie a po czwarte napisałem CI JUZ KIEDYS ....POLUZUJ GUMECZKI .....i uważaj z kim zaczynasz.......czyż to taka trudna lektura, uczeń z gimnazjum by to pojał i to bardzo szybko
fotografia cyfrowa
Nylonka
fotografia cyfrowa
2007-11-29 19:07:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
epos daj spokój, ani mi sensacji ani prowokacji nie trzeba - czasem jednak żal dupsko ściska jak się czyta te śmieszne wojenki wszczynane w imię "wyższych wartości" ...

i żeby nie było ja nie mam nic przeciwko robalom, kwiatkom i ptaszkom - cenię każdego człowieka, który wkłada siebie w to co robi i nigdy w życiu nie będe miała takich fotek przyrodniczych bo się poprostu nie znam na tym, jak zresztą na portrecie, krajobrazie, PSie itd, że mi się czasem coś trafi to jestem szczęśliwa i z podziwiam takich, którzy konsekwentnie trzymają się danej dziedziny ...

... a nie robię z siebie konesera fotografii i antychrysta obrażając przy tym innych

i dla zakończenia sprawy - nie komentuję fotki przywołanej w poście tylko pokazują lekko mówiąc swoistą dychotomię ...
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2007-11-29 19:09:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nyl.......ok
fotografia cyfrowa
Nylonka
fotografia cyfrowa
2007-11-29 19:11:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:)
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2007-11-29 19:11:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Keeper - słuszna uwaga
fotografia cyfrowa
krzychu
fotografia cyfrowa
2007-11-29 19:14:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Idę na fajke...
fotografia cyfrowa
marconi
fotografia cyfrowa
2007-11-29 19:15:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kolejny już raz czytam dyskusję na temat jakże uwielbiany na portalach fotograficznych.
Oto mamy
>FOTOGRAFIĘ< – poszukującą, myślącą, artystyczną
oraz mamy też
>fotografię< – obrazki, ladszafciki, pejzażyki, robaczki, ptaszki.
Ze względu na tematykę i formę prezentacji, autorów dzielimy na
>FOTOGRAFÓW< czyli artystów
i
>fotografów< czyli plebs z aparatem w dłoni.
Jak się z tej dyskusji dowiaduję >FOTOGRAF< idący w tłum tworzyć, myśli i przepełniony jest uczuciami. Natomiast fotograf jedzie za miasto jest wyprany z uczuć i w głowie ma kupę siana.
>FOTOGRAFOWIE< skupiają się w ekskluzywnych gremiach a >fotografowie< tworzą TWA.
Moi Państwo, w jednej jak i drugiej grupie, tych przez F i przez f są ludzie bardzo wartościowi i są beznadziejne gniotoroby.
Na litość boską, proszę jednak abyście przestali traktować tych odmiennych od was jak tworzywo do edukacji. Co upoważnia Was do tego tonu mówienia o nas, jakbyście z racji swojej innej uczuciowości i innego poczucia estetyki byli lepsi czy mądrzejsi.
Niestety nie pierwszy już raz takim właśnie podtekstem pachnie ten wątek.
Nie, nie, oczywiście nikt z Was nie napisał tego wprost ale to czyta się między wierszami.
Trochę więcej umiaru poproszę.
fotografia cyfrowa
gizmo
fotografia cyfrowa
2007-11-29 19:17:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
poluzuj gumeczke wziales z moich tekstow - nie wiem z kim zaczynam bo nie znam cie nawet z imienia i naziwska chlopie wiec nie wygrazaj sie na forum internetowym jakby pracowal na policji czy tez w sluzbie bezpieczenstwa narodowego bo to zakrawa na kpine. Nie wiem, moze jestes kulturysta ?:/ Nie przypominam sobie zeby kiedykolwiek wyzwal cie wulgranie i chamsko, moze ci nie podoba moj sposob komentowania pod twoim zdjeciami, ktore uwazam w porywach za pocztowkowo dobre, za to Ty w dosc specyficzny sposob przywalasz sie do kazdego komnatrza z mojej strony, ktory nie jest zgodny z tym co tobie sie widzi. Ludzie potrafia myslec sami i nie potrzebuja misji robin hooda, ktora chyba zaczynasz na OB uprawiac a przy tym dosc autorytatywnie starasz sie wypowiadac za wszystkich odnosnie mnie i nawolujac do blokady mojego konta. Poluzj gumke - to chyba tekst bardziej pasujacy do ciebie. Jak widze, mam tutaj wielu znajomych, ktorzy mnie lubia i niekoniecznie tych z Twojej opcji. Nie jestes dla mnie zadnym wyznacznikiem trendow na tym portalu, tak samo jak nie jestes osoba od ktorej bede znosil tego typu gowniarskie zagrywy polaczone z grozbami cokolwliek maja znaczyc :/ ?Takie grozenie palcem moze zachowaj sobie dla ludzi, ktorych znasz z priva a nie funudj mi taniego spektaklu jakich przezylem juz setki na portalach. Zablkowales mnie juz kiedys po tym jak skrytykowalem Twoje zdjecie, bo jests nadwrazliwy ..pozniej chyba zdjales....ja zalozylem sobie wczoraj bana na Ciebie bo mi nie podrodze z ososba, ktora w tka prymitywny sposob ciagle mnie obraza rownoczesnie nie majaca za grosz dystansu i luznego podejscia do wirtualnego swiata na OB...TO nie ZLOTE MAJTY EPOS...to jest wirtual - pomysl o tym
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2007-11-29 19:18:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marconi -> bravo!!! Hi, hi, hi... A zęby i pazury już nie tylko błyszczą... Już ociekają krwią... ;o)
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2007-11-29 19:19:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
więcej czadu, umiar jest nudny ;)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2007-11-29 19:21:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I na pohybel pohańcom!!!
Hej, chłopcy - bagnet na broń!!! :o)))))
fotografia cyfrowa
gizmo
fotografia cyfrowa
2007-11-29 19:23:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
heheh - kochajmy sie :D
fotografia cyfrowa
Nylonka
fotografia cyfrowa
2007-11-29 19:26:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ciągnąc dalej apel gizma http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-240293.php
:P
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2007-11-29 19:27:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gizmo....baj, szkoda mojego cennego czasu........EOT .......
...nie wchodż mi chłopie w drogę i nie prowokuj więcej a to co napisałeś powyżej to nie wysiliłeś się.....popraw błędy, wtedy zrozumiem co jest napisane
...miłego wieczoru życzę
Epos
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2007-11-29 19:28:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bum!!!
fotografia cyfrowa
gizmo
fotografia cyfrowa
2007-11-29 19:29:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ty napraw sobie życzliwość
fotografia cyfrowa
gizmo
fotografia cyfrowa
2007-11-29 19:31:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i to potwierdza jedynie, ze z pewnym typem ludzi nigdy sie nie dogadam, coz.... pozostaje mi te kilka milionów z ktorymi z pewnoscia przybiję sztamę :D
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2007-11-29 19:34:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Długie oklaski na stojąco! ;o)
Fotografiści wszystkich krajów - łączcie się!!!!
;o)
fotografia cyfrowa
gizmo
fotografia cyfrowa
2007-11-29 19:35:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wowa - z Ciebie to musi być równy chłop ! :D
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-11-29 19:35:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Vankert - ja zupełnie nie rozumiem, dlaczego Ty się do mnie tam buehahhasz ;-ppp
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3 | 4 | 5 | 6 | 7
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa