fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Lista ważona ocen Obiektywnych
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-07 23:01:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
do było do Anity...

TMS - tyle to ja też napisałem, spójrz w moje pf, w "o sobie"... pod koniec... masz tam o "przymrużeniu oka"...
fotografia cyfrowa
TMS
fotografia cyfrowa
2007-12-07 23:09:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no to jest nas dwóch :) o przepraszam trzech bo weezul też się na to pisał :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-07 23:20:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no tak ale w tym wątku chciałem akurat usłyszeć jakieś pomysły: od czego powinna zależeć średnia ważona a nie czytać o jakiś apokalipsach z powodu durnych czyiś postępowań i pisać o przymrużaniu oka na wszystko...
kolega ciut za bardzo przymrużył oko... i każe mi czytać ze zrozumieniem tekst, w którym po prostu sam nie zauważa pewnych zależności słowotwórczych...
ja nie mam siły się zastanawiać za każdym razem czy słowa kierowane do mnie zmieniają się na ogólne a potem kończą znowu na mnie i czy one są takie jakie są napisane czy takie jak w potocznym rozumieniu...
ot i wszystko...
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2007-12-07 23:56:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...chlusniem bo usniem;)
van, idea moze i zacna, ale z gory skazana na niepowodzenie. ..
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2007-12-08 00:04:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie prościej byłoby taki przelicznik dla ważenia ocen dobierać losowo?
Niezrozumiałe wyniki wypluwne przez skomplikowany algorytm będą tak samo odbierane co ciąg losowy ;-)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-08 00:24:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Veraloe - łosz... tym co wymyślili wiele rzeczy też tam mówiono... pukano się w głowę... to niemożliwe jest... telefon, auto, telewizor? :P

Trurl - a teraz rozumiesz co oznacza suma punktów? ;)

zresztą, próbuję znaleźć coś na zasadzie zabawy i gry, która by wciągała... i która by promowała umieszczanie lepszych zdjęć, negowała sens umieszczania gniotów, promowała ocenianie nieznanych (może wystawiających anonimowo?) userów (a nie setny raz ocenienia kolegi na 4)... itp. itd.

i nie lubię gadania: nie da się...
nigdy się nie da idealnie ale zawsze da się lepiej, ciekawiej, bardziej promująco wskazane zachowania... itp. itd.
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-08 00:27:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bardziej pobudzająco, mobilizująco...

;)
fotografia cyfrowa
ukasus
fotografia cyfrowa
2007-12-08 00:28:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja jestem za tym by MAX miał po jednym zdjęciu z każdej kategorii ..
już kiedyś dyskutowałem tym na forum z innymi userami ..
myślę że sporą część użytkowników portalu denerwują te pejzaże .. robaki . ptaki .. od jakieś inne zwierze ..
tak zdjęcia z innych kategorii (przynajmniej te najlepsze) miały by większą siłę przebicia bo teraz często giną w tłoku .. i proszę minie pisać że jak są dobre to i tak sie wybija .. bo niekoniecznie .. te wybitne to i owszem .. ale dobre lub bardzo dobre ... naprawdę bardzo często są niezauważane .. w przeciwieństwie do większości słabych robaków itp
fotografia cyfrowa
eVa_com
fotografia cyfrowa
2007-12-08 00:29:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
VanKertciku, poswiec 50% Twojej energie na doskonalenie Twojej Fortografie
takimi okrzykami nic nie osiagnesz, a zmieniajac taktyke sporo osiagniesz
50% poswiec na komentowanie prac
Osmieszajac innych nic nie osiagniesz, patrzac w Twoje PF
mysle ze chcesz sie tutaj lansowac
kazdy kto u Ciebie nie zapunktuje to zly

takie moje osobiste wrazenie
:-)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-08 01:05:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
eVa - dziękuję za instrukcję na resztę mojego życia, pozwól jednak że nadal sam będę wybierał co w nim robić a co nie...
jeśli piszesz o sobie - bo mam takie "osobiste wrażenie" - i chcesz aby ci pomóc w twoich problemach to niepotrzebnie wkręcasz tam moją skromną osobę...

takie wstawki typu "osmieszając innych nic nie osiągniesz", "myślę, że chcesz się tutaj lansować" itp. to dla mnie wypowiedzi zwyczajnie dziecinne i poniżej pewnego poziomu... pod którym z ewentualnym adwersarzem nie powinno się już o niczym dyskutować...
troszkę grzeczniej i bez tych dziwnych wrażeń czy ocen mnie - nieznajomego i możemy pogadać... :)

widzę, że z jakiegoś nie znanego mi powodu skasowałaś zdjęcia... szkoda... zdaje się pozytywnie je oceniałem więc nie wiem o co do mnie te pretensje... znajdź "winnego"... może jemu nagadaj? :P

-----------------------------------------------------------------------
tu już koniec, widzę że dyskusja jak to zwykle bywa u ludzi chętnie ciągle skręca na personalną ale nie mam czasu... PW mam od tego... odpowiem, jak znajdę czas na to... ;)

-----------------------------------------------------------------------
i już czas faktycznie pogadać o MAX'ie (co troszkę załatwi nam tu spraw i sporów? o ocenianie)... mam nadzieję... :)
fotografia cyfrowa
vagabond
fotografia cyfrowa
2007-12-08 17:51:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zdawalo mi sie , ze w nocy zostawilem tu swoj komentarz, a jakos go nie ma. Czyzy administracja uaznala, ze komus ublizalem?...albo moze zachowalem sie jak ostatni za przeproszeniem cham?...aaaaa ! po prostu podalem pare linkow do zdjec, ktore wrecz udowodnialy, ze moze Vankert szuka zbyt skomplikowanych rozwiazan, to jednak generalnie prawda jest, ze galeria juz nie zmierza w zlym kierunu, ale doszla juz do brdzo dziwnego miejsca. Dlaczego usunieto moja wypowiedz? przeciez nie naruszala regulaminu tej galerii! Dlaczego administracja wykazala sie calkowitym brakiem kultury i nawet nie raczyla mnie o tym zawiadomic?
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa