fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Lista ważona ocen Obiektywnych
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-07 19:37:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:D

to będzie lista, gdzie niektórym użytkownikom przypiszemy wagę jego punktów... zapewne w zależności od średniej wystawionej i od jeszcze kilku rzeczy... jakiś taki przelicznik...
ciekaw jestem, czy takie przeliczenie pokazałoby faktyczną wartość zdjęcia?
wyobrażam sobie skomplikowany algorytm badający zależności, biorący pod uwagę średnią i jeszcze kilka rzeczy... :))

co powinno się w nim znaleźć? :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-07 19:41:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gdyby tak troszkę oderwać oceny od punktów...
może się jakoś da?
wtedy ci co chcą mogliby wpisywać sobie 4-5 ale to nie ważyłoby tak, gdyby robili to nagminnie pod wszelkimi zdjęciami (nawet gniotkami)...

chodzi mi o poprawę zakładki MAX'a... :)
fotografia cyfrowa
CyBeRmAnTiS
fotografia cyfrowa
2007-12-07 19:45:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ech Vankert lepiej wpadnij z browarem
:)
poziomu tu i tak juz nie uratujesz
chcesz wysokiego poziomu -> altphotos, photosight.ru albo inne podobne
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-07 19:47:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a może podzielić zakładkę MAX na grupy w zależności od kategorii... podpisać, "skategoryzować" 16 grup i niech tam się zmieniają?
w ten sposób najlepsze zdjęcia z danych kategorii byłyby tam widoczne... zmieniane np. co 4h... a ponieważ TWA najczęściej robią podobne zdjęcia to albo zaczęliby próbować sił w innych kategoriach albo musieliby wybrać najlepsze zdjęcie pośród własnego grona... teraz wszystkie ich zdjęcia mogą się tam pojawiać... hmm....

czuję, że jestem blisko... oczekuję pomocy i pomysłów... ;)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-07 19:48:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
photosight.ru - powiem Ci, że to nawet niezłe jest...
ale mam awersję do ruskich... :/
fotografia cyfrowa
weezul
fotografia cyfrowa
2007-12-07 19:58:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
VanKert, ewidentnie dojrzewasz do założenia Własnego Portalu :D Kiedyś było paru takich, którym się np. plfoto bardzo nie podobało, założyli sobie swój portal, po pewnym czasie zrobiło się kwaśno bo postanowili Podwyższyć Poziom i zaczęli ostro moderować, z (ujawnionych dla ścisłego grona) rozmów z priva wynikło, że motywacją jednego z adminów było robienie ludziom jazd pod fotami dla podbudowania własnego ego. Normalni "gniotorobowie", którzy robili tam 80-90% ruchu odeszli. Obecnie na ten portal trafiają 3-4 zdjęcia dziennie, o poziomie fotografii i dyskusji wolę zmilczeć. Moja dobra rada, jak w piosence - "chcesz zmieniać świat - zacznij od siebie". Rób zdjęcia, pokazuj zdjęcia, oglądaj zdjęcia, nie przypieprzaj się, nie poprawiaj ludzi, którzy nie życzą sobie być poprawiani, bo są jacy są. To nie jest kierunek Fotografia na ASP. To jest miejsce, gdzie ludzie się spotykają, żeby milo pogawędzić i pochwalić się tym, co robią, przynajmniej niektórzy. Osobiście tych akurat cenię sobie najbardziej. A "poprawiaczy świata" traktuję z dystansem i z duuużym przymrużeniem oka.
fotografia cyfrowa
Anita_K
fotografia cyfrowa
2007-12-07 20:04:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
za weezul!
fotografia cyfrowa
TMS
fotografia cyfrowa
2007-12-07 20:09:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
polać weezulowi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fotografia cyfrowa
weezul
fotografia cyfrowa
2007-12-07 20:09:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
już mam, ale na zaś trzymajcie :D
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-07 20:16:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i co ta historia ma z nami wspólnego?
nic :)

więc po co ją opowiadasz? :))

"nie przypieprzaj się" - to jest obraźliwe... :) ja piszę tu w wątku ogólnie, ty personalnie...
pewnie masz jakiś problem... :)
teraz pewnie ktoś inny na moim miejscu powiedziałby ci, żebyś się odp... :)

masz rację tylko w jednym (choć to akurat dotyczy twojej osoby): "zacznij od siebie" - bo jesteś zwyczajnie niezbyt dobrze wychowany... :)))
proszę cię, jeśli głosił jakąś maksymę, to sprawdź ją najpierw i stosuj na sobie... OK? :)

"temu panu już dziękujemy"... :D

p.s. rozumiem Anita, że popierasz takie słownictwo i wyrażanie myśli? pytam bo chcę się upewnić... :)
fotografia cyfrowa
tt73
fotografia cyfrowa
2007-12-07 20:17:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
weezul - :o)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-07 20:18:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o... i TMS przyszedł... cieszę się, że wątek budzi zainteresowanie... :)
fotografia cyfrowa
pattom1
fotografia cyfrowa
2007-12-07 20:19:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
weezul-> w końcu :D
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-07 20:19:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ooo... tt73... :D
to chyba wasze "ciekawe" wypowiedzi dziś czytałem w innym wątku... ;)

zapewne to po tych wypowiedziach założyłem własne... żebyście się nie nudzili... ;)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-07 20:25:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
podoba mi się jedno... na forum pięknie można zobaczyć komu pianka cieknie... kto nie ma NIC do powiedzenia ale koniecznie coś MUSI powiedzieć... :)
między zwykłymi dyskutantami i spokojnymi opowiadaczami są też zbawcy - pokrzykiwacze na "krzykaczy"... hehhe, dobre... :)
fotografia cyfrowa
weezul
fotografia cyfrowa
2007-12-07 20:27:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
VanKert :D ROTFL, uderzyłem w stół, nożyce się odezwały... po kolei:
1 - nie przypieprzanie się jest znacznie MNIEJ obraźliwe niż przypieprzanie się, ja użyłem sformułowania, które przyszło mi do głowy nie mając Ciebie konkretnie na myśli (nie sledze np. Twoich ocen i komentarzy, nie interesuje mnie to w najmniejszym stopniu), po prostu powiedziałem Ci, czym ja probuję się kierować, jeżeli wziąłeś to do siebie, to powinieneś się nad sobą raczej zastanowić...
2 - czy jestem dobrze wychowany - nie Tobie osądzać (OK, nie jestem, zadowolony? :D)
3 - maksymę stosuję :)
4 - o tym, czy "dziękujemy" nie Tobie decydować :DDDD
Postscriptum - jestem grzeczny tak mocno, jak to możliwe, bo w piątkowy wieczór przy zimnym piwie i Massive Attack z nowiusieńkiego winyla żadne literki na monitorze nie są w stanie mnie wyprowadzić z błogostanu... A Żona wiezie mi z Amsterdamu jeszcze 2 świetne płyty The Nits... Ech... muzyka łagodzi obyczaje. Peace, Love, VanKert, nic do Ciebie nie mam osobiście, po prostu tryskasz dziś kompletnie IMO poronionymi pomysłami. Z Bogiem. Alleluja i do przodu. Za Lepszy Portal - cyk!
fotografia cyfrowa
weezul
fotografia cyfrowa
2007-12-07 20:29:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pattom :) :) :) ale jednak, jak widzisz nie jestem mile widziany przez VanKerta :DDD obmyślił super spójny i szczwany sposób na Poprawę Portalu, a tu nie dość, że jakiś bolek zakłóca, to niektórzy brawo mu biją :DDDD (Jutro Kongres, zwierać zwieracze! :D)
fotografia cyfrowa
pattom1
fotografia cyfrowa
2007-12-07 20:29:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cyk
fotografia cyfrowa
weezul
fotografia cyfrowa
2007-12-07 20:31:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ciach babkę w piach
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-07 20:34:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
1 - zdaje się wypowiedź zacząłeś od VanKert... pomyśl...
2 - patrz 1
3 - nie stosujesz, "przypiepszasz się"... :DDD
4 - a właśnie, że to mój wątek. dziękuję za uwagę. :D

a teraz kilka słów: powiedz, bo nie wiem... jaką ja Ci krzywdę zrobiłem tym wątkiem na forum? chciałeś się wypowiedzieć, zapewne niepersonalnie? to pewnie trzeba było zrobić odstęp po akapicie... (wcisnąć ENTER) :))
na kiego mnie powiązałeś z tą dziwną opowieścią? :)
nie powiązałeś? ;) aha, to na koniec o "poprawiaczu świata" to pewnie też o sobie pisałeś? :)) bo tak myślę po twoich wyjaśnieniach... ;)

serdecznie podrawiam ;)
fotografia cyfrowa
Wojciech
fotografia cyfrowa
2007-12-07 20:34:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
weezul, dokładnie tak
fotografia cyfrowa
pattom1
fotografia cyfrowa
2007-12-07 20:37:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cyk!
fotografia cyfrowa
weezul
fotografia cyfrowa
2007-12-07 20:38:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
VanKert, EOT jak dla mnie, pała z czytania ze zrozumieniem i serdeczności na weekend :) nie będę kontynuował bo a) nie kopię leżącego, b) mam litość w sercu :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-07 20:39:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"pattom :) :) :) ale jednak, jak widzisz nie jestem mile widziany przez VanKerta :DDD obmyślił super spójny i szczwany sposób na Poprawę Portalu, a tu nie dość, że jakiś bolek zakłóca, to niektórzy brawo mu biją :DDDD (Jutro Kongres, zwierać zwieracze! :D)"

buehahha

1 - szukanie poparcia
2 - jesteś mile widziany, tylko pie... wiesz co... ;) a nie wnbiosłeś nic, prócz smutnej opowieści... nie wiem czy miałem płakać czy zacząć się bać, że OB upadnie? ;)
3 - "niektórzy brawo mu biją " - ooo... :D zazdrość przez ciebie przemawia... :))) nieładna cecha... :)

rada: no, musisz jeszcze troszkę wyczuć rytm... na razie falujesz...
fotografia cyfrowa
weezul
fotografia cyfrowa
2007-12-07 20:39:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pattom: łykniem bo odwykniem! (VanKert, przepraszam, ale to był imperatyw)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa