fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Pytanie do Corporate Services.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
.,. , . , .,
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:00:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Troche mi sie poczworzylo w oczach..:)
Mamy tu dwie skrajnosci, EwaW i hiteroh..
Swego czasu bardzo mnie poirytowal system oceny pana hiteroh, ale coz..kijem wisy nie zawrocisz..
Ocena taka jak 0 powinna byc poparta jakims komentarzem od oceniajacego, przeciez to portal na ktorym oceniamy prace i chcemy zeby nam powiedziano o bledach.
Tymczasem z ocen hiteroha wynika jedno. Ma z tego pewnie niezly ubaw.
Mysle ze powinno sie ten portal traktowac bardziej powaznie. Jesli ktos chce sie zabawic, polecam piaskownice a dla starszych Playstation..
Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:00:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nawet ocenę 0 można wystawić w taki sposób ,że ten kto je otrzymuje zrozumie ,że oceniający wykazał choć trochę uwagi i poświęcił chocby na sekundkę czas aby do tego 0 coś dopisać.Ale Ty Trurl pewnie i tak nie zrozumisz o czym pisze i dla Ciebie pewnie to zwyczajne bzdury.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:02:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70 - mistrzostwem swiata jest wzbudzic szacunek ofiary dla kata ;)
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:02:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja bym to podsumował tak:

ogólnie wywalałem foty ze średnią poniżej 2,
ale gdyby oceneniano je zgodnie z podaną skalą ocen (czyli jako niezłe) byłbym z nich dumny

to nie hiteroh zniszczył ten portal, zniszczylo go wazeliniarstwo.

W zasadzie prawie wyłącznie hiteroh trzymał się twardo reguł
fotografia cyfrowa
raider
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:03:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70 - nie wiem co chciałeś osiągnąć tą ironiczną wypowiedzią, więc uznam, że po prostu już nie wiesz co pisać...

Czytając Twój pierwszy wpis można dojść do wniosku, że dzisiaj chciałeś coś napisać na forum nie mając tak naprawdę pojęcia co, więc losowo wybrałeś wątek hiteroha... każesz hiterohowi przyznawać rację, piszesz o swoich wrażeniach, nie jesteś pewny czy się nie mylisz - sam powiedz, o co Ci chodziło?
Temat hiteroha poruszany był tu już wiele razy i zawsze ludzie, którzy najwięcej na niego krzyczą, mają najmniej do powiedzenia... po prostu lubią pokrzyczeć...

Podałem Ci konkretny przykład autorki wystawiającej czwóreczki jak popadnie, chociaż jeśli dobrze się przyjrzysz, oceny zebrane i wystawione nie są dziełem przypadku, a schemat jest bardzo prosty... ale to też już było przerabiane... chciałbym żebyś zauważył chociaż, że hiteroh posługujący się swoim systemem jedynkowo-zerowym jest jeden, a tych czwórkowiczów jest tu cała masa... to oni są prawdziwym problemem... to ich oceny i komentarze nie "wnoszą żadnej wiedzy i fachowości" (to Twój zwrot - ja bym tak nie napisał)... patrząc na ich sposób oceniania, można dojść do wniosku, że obojętnie co pokażesz, oni ocenią to na 4... oczywiście, najpierw musisz na to zapracować...

Teraz ja zadam sobie pytanie - po co ja to wszystko piszę? przecież Ty i tak tego nie zrozumiesz...

Dobranoc.
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:05:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ok ,to ja jutro wstaję i walę 0 jak leci ,wtedy bedę trzymał sie reguł.Co za brednie Dundee.Daj se spokój facet.
fotografia cyfrowa
.,. , . , .,
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:05:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trzymal sie regul, ale niczemu i nikomu to nie sluzy..
Wystawiasz zdjecie nad ktorym dlugo pracowales, myslisz ze jest ok. Wystawiasz na portalu, dostajesz rozne oceny (przewaznie oscyluja w jakichs granicach), nagle dostajesz 0..
Myslisz..Co jest kurna? Nie chcialbys sie dowiedziec dlaczego dostales to zero?
Dla zabawy?
Dla reguly?
Dlaczego?
fotografia cyfrowa
raider
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:13:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szmyk, piszesz, że "powinno się ten portal traktować bardziej poważnie" - czy poważnym zachowaniem nazywasz autorów wpadających w histerię, bo pod swoim zdjęciem zobaczyli ocenę 0? i to bez komentarza?? i w dodatku od hiteroha??? tragedia!!!
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:13:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
raider - ja widać dla ciebie jestem mówiąc najkrócej zwyczajnym głupkiem ,który nie ma prawa do swojego zdania.No cóż wybacz ,że pozwoliłem sobie na wejście na forum i zabranie głosu.Miałem prawo napisać co myślę i nie uzurpuj sobie tego prawa tylko dla siebie.Ty bronisz hiteroha ,a ja jestem przeciwny i bedę przeciwny takiemu sposobowi oceniania jakie on prezentuje(niezależnie czy to jest hiteroh czy osoba X).Szanuję twoje poglądy i traktuję to jako wymianę zdań.Szkoda ,że Ty nie potrafisz tolerować prawa innych do wypowiedzi.
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:15:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chyba najlepiej dać sobie na zawsze spokoj z wchodzeniem na forum.
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:16:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
szmyk,
bez znaczenia jest ile pracowałeś nad zdjęciem. Odbiórca ma prawo się nie zachwycić.
własnie wskutek nadmiaru sztucznych zachwytów, zdewaluowały się tutaj oceny

przypominam, że w skali od -1 do 5 średnia jest 2
ilu oceniających ma taką średnią oceniania?
fotografia cyfrowa
raider
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:18:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70, zakończmy to... nie dojdziemy do porozumienia... nie wiem gdzie to widać, ale nie jesteś dla mnie zwyczajnym głupkiem...
fotografia cyfrowa
.,. , . , .,
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:20:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
raider -to nie histeria, to troche tak jakby ktos mial zabawe z tego co robi, moze obserwuje co ludzie zrobia jak im da 0?
Nie atakuje w ten sposob hiteroha i troche jestem zdziwiony tym co sie stalo, ale fajnie by bylo przeczytac cos obok tej ocenki prawda?
Przydaloby sie wiedziec o co chodzi prawda?
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:20:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
niestety może nie widać ale latwo można odczuć
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:23:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z cyklu, dlaczego warto uzasadniać oceny zero: http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-270219.php

Zdechłypies: "po prostu lecacy zeppelin i tyle. Ujecie zwyczajne srednio ciekawe."

Cris70: "zdechlypies - super spostrzeżenie ;) ależ jesteś bystry"
(sugestia, że Zdechlypies jest tępakiem)

Zdechły: "No wlasnie otoz to, zdjecie jest tak oczywiscie nudne i nieciekawe, ze dziwi mnie ze nikt tego nie dostrzegl poza mna i autorem ;)"
(cóż, ironią za ironię)

Cris: "zdechlypies - zupelnie jak Twoje pt"porypało mnie w krzyzu' -to dopiero jest ciekawa praca,nie ocenie jej ,bo zaraz by sie podniosł krzyk ,że odwet albo cuś."
(krygowanie się: jaki jestem dobry, dziś odwetów nie będzie)

Zdechły: "Po pierwsze "rypie mnie w krzyżu" a nie "porypało..." Nawet czytanie niektórym sprawia problemy. Zgodzę się natomiast, że ta moja fotografia do najciekawszych nie należy ale skoro już wziąłeś się za porównywanie to zauważ, że tam jest ładnie skomponowany kadr. U ciebie natomiast nie ma żadnych naziemnych obiektów, które by dopełniły kadr. Po prostu strzelona fotka lecącemu sterowcowi bez żadnego odniesienia. Poza tym piszesz, że nie ocenisz mojej pracy- już to zrobiłeś przecież :P pozdrowionka i więcej dystansu do samego siebie życzę"
(rozszerzone uzasadnienie, BTW, Zdechły jest w stanie przyznać, że jego zdjęćie nie jest zbyt ciekawe)

Cris: "zdechlypies - to prawda jest tu tylko sterowiec,ale to dlatego ,że tak miało być w tym zdjęciu.Taki miałem pomysł na to zdjęcie i tak je pokazuje. Zrób sobie zdjęcie sterowca z obiektem naziemnym to będziesz miał ku swojemu zadowoleniu"
(No tak, tak miało być... Wszystko jest więc zamierzone tylko ten tępak Zdechłypies tego nie widzi. A w ogóle to nie umie robić TAKICH zdjęć. Krytykuje aby odreagować z zazdrości, w odwecie, że ktoś wykonał perfekcyjną w każdym calu fotę, a on nie).

No i dalej jest już standardowo: wszyscy sprzysięgli się z tymi zerami przeciwko Autorowi. Ma być aplauz i zaakceptowanie.
Pozostaje tylko ostro oceniać z obszernym uzasadnieniem ;-)
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:27:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trurl - mam pytanie i co tym osiągnałeś ,że przytoczyłeś ten przykład? Tak chcialeś mi czymś dokopać ,że pół godziny grzebałeś w moim pf ,żeby to odnaleźć?Idę stąd bo to jest chore.
fotografia cyfrowa
Swistakolis
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:29:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja się zawsze dziwię czemu 0 H. są napiętnowane, a 4 wielu innych użytkowników są tolerowane... Oczywiście odpowiedź jest prosta.

Jeśli ktoś jedzie system binarnym lub pracuje w systemie 4/3 (ocena 5 wiąże się z pisaniem więc odpada;)) to wartość tych ocen jest podobna. Lecz system binarny ma tę przewagę, że jest poparty jakąś wiedzą i świadomością tego czego się szuka w fotografii, choć nie pisze się ani słowa... Jest więc jednak bardziej wartościowy, choć irytujący;)

Szmyk - dlatego dobrze jest znać wartość swoich fotografii. Gdy wiesz co wystawiasz, jakie są mocne i słabe strony zdjęcia, to nie przejmujesz się tak ocenami innych. Wiele moich zdjęć jest tu przewartościowanych, a część z której jestem wystarczająco zadowlony jest tu niedoceniona. Nie przejmuję się tym i nie mam pretensji, że nikt nie uzasadnia swoich ocen (choć wolę tekst):)
fotografia cyfrowa
.,. , . , .,
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:30:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dundee -Ma prawo sie nie zachwycic, ja wystawiajas fotke do oceny nie licze na to ze sie ludzie beda zachwycac. Licze na to ze ktos mi napisze jakie bledy popelnilem, co jest zle a co jest ok. Wpisywanie 0 i nie pisanie nic to chyba jakas pomylka.Ja juz wiem ze 0 u pana hiteroha oznacza "brak akceptacji".
Ale jest troche nowych ludzi ktorzy nie rozumieja.
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:32:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trurl - obrażasz mnie dopisując do zacytowanego przykladu słowa i mysli jakich tam nie ma.Te Twoje sugestie sa nie na miejscu


Cris70: "zdechlypies - super spostrzeżenie ;) ależ jesteś bystry"
(sugestia, że Zdechlypies jest tępakiem)

nigdy nie sugerowałem ,że zdechlypies jest tepakiem.Po co to napisales? prowokacji szukasz? i jak pozostale twoje zlosliwosci zglosze to do wymoderowania.
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:35:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70: zajęło mi to 10 minut.
Ale ciekawi mnie co innego, jak sądzisz, czy oceniający odbywszy kilka takich pogawędek będzie zmotywowany aby w przyszłości silić się na dopisywanie czegokolwiek do oceny, czy też raczej machnie ręką?
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:36:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70, a'propos dopisywania słów i myśli: wobec Hiteroha zrobiłeś w tym wątku to samo. Nie jest to miłe, nieprawdaż?
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:39:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zaraz ,zaraz.Czy ja zacytowałem jakiś fragment komentarza hiteroha?jakim prawem wyciales i wkleiles ze swoimi chorymi sugestiami watek wypowiedzi z mojego portfolio?
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:42:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś:
"Jeśli Tobie imponują tak oceniający osobnicy to Twoja sprawa. Nie interesuje mnie jakie oceny sobie wstawiłby hiteroh.teraz pewnie cierpi ,bo nie może powstawiać kolejnych 100 zer pod kolejnymi zdjęciami.Tylko czemu użala się nad tym na forum?"

No i skąd wiesz:
- Co komu imponuje?
- Że ktokolwiek pewnie cierpi?
- I że się użala?

?
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:42:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trurl -wiesz koncze juz ta rozmowe. Mogę rozmawiac ale nie z kims kto za swoj cel ma dokopanie mi za wszelka cene tylko dlatego ze mam odmienne zdanie.O jedno tylko Cie prosze nie pozwalam zebyc sobie wklejal moje wypowiedzi z dopisywanymi swoimi jakimis sugestiami.
A tearz zamykam to .szkoda mi czasu na takie pierdoly.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:42:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hiteroh,

Spokojnie, to pewnie awaria. Gdybyś miał bana, to pewnie nic na forum by nie przeszło, bo po co blokować wszystko i zostawić możliwość wypowiadania się na forum.

Na głównej stronie jest taki tekst:

"Awaria bazy danych
Dzisiaj, 17 marca br. nastąpiła awaria serwera u dostawcy usług hostingowych obsługującego serwis obiektywni.pl. Awaria spowodowała trwałą utratę części rekordów w bazie danych. Odzyskaliśmy dane z backupów, jednak są to dane z godziny 2.30 w nocy. Za zaistniała sytuację przepraszamy. Redakcja Obiektywni.pl"


fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3 | 4 | 5 | 6
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa