fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Pytanie do Corporate Services.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:43:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobranoc ;-)
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:45:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trurl - dobranoc. Rozumiem ,że teraz zasniesz juz tak dowartościowany tą dyskusją .Tylko nie zapomnij jutro poklonu zlozyć heterohowi ;)
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:46:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hiterohowi
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:46:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70,
Trzy głębokie oddech czynią cuda.
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:47:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Psycholog sie znalazl z bozej laski ;)
fotografia cyfrowa
gaelicus
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:49:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ile tu agresji.
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:49:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Skąd wiesz że się "dowartościuję"...?
fotografia cyfrowa
raider
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:49:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobra, najpierw Szmyk - nie wydaje mi się, żeby hiteroh chciał zobaczyć co ludzie zrobią jak postawi im 0 - on już dobrze wie co ludzie zrobią i to od dawna... a to co ludzie robią wcale nie jest zabawne... jednej rzeczy nigdy nie zrozumiem - dlaczego ludzie tak uparcie oczekuję od hiteroha (a od innych już nie), że będzie uzasadniał swoje oceny? skoro nie jest on dla nich żadnym guru, to nie powinni się liczyć z jego zdaniem i tyle...

Teraz Cris70 - postanowiłem poznać Cię trochę dokładniej i zrobiłem sobie wycieczkę po Twoim pf, dzięki czemu zrozumiałem dlaczego zignorowałeś podany przeze mnie przykład EwyW... gdybym zajrzał wcześniej pod Twoje zdjęcia, wiedziałbym, że to właśnie ta autorka wraz ze swoją świtą wystawia pod Twoimi zdjęciami oceny, dzięki którym może Ci się wydawać, że Twoje prace są na naprawdę wysokim poziomie... stąd też, kiedy ktoś postawi Ci niższą ocenę, awanturujesz się jak urażony artysta... spójrz w końcu może na to z innej strony, uwierz, że to nie ci nisko oceniający Cię oszukują tylko tamci drudzy...
Nie przejrzałem wszystkich ocen jakie zebrałeś, ale wśród wielu zer jakie Ci postawiono, trafiłem na tylko jedno 0 hiteroha... a zer masz sporo...

To chyba tyle miałem do powiedzenia...
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:51:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dlatego nie wypowiadalem sie tutaj przeciw osobie hiteroha a raczej sposobie takiego oceniania i koniec kropka .Koniec .
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:52:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A Ewa W moze oceniac jak chce i twoje sugestie ze moje prace oceniala ,owszem oceniala ale co mam jej zabronic?
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:54:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
raider i jeszcze jedno NIGDY nie uwazalem swoich prac ze sa na jakim wybitnym poziomie,I nawet po ocenach jakie dostaje a sa one rozne nie zmienilem zdania. Mam takie zdjecia jakie mam. Ale nikomu nie zabronie ich oceniac .
fotografia cyfrowa
raider
fotografia cyfrowa
2008-03-19 00:58:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-276301.php - Cris70 - bardzo wartościowy komentarz...
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-03-19 01:01:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No teraz beda bawic sie jak dzieci w piaskownicy przytaczajac co tylko sie da zeby dowalic oliwy do ognia.Boże jakie to smieszne
fotografia cyfrowa
raider
fotografia cyfrowa
2008-03-19 01:01:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Właśnie dostałem od Ciebie dwie wiadomości na PW - z obawy przed zawartością nawet ich nie przeczytam, jeśli masz mi coś do powiedzenia, pisz tutaj...
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2008-03-19 01:01:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nagrabiłeś sobie Raider ;-)
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-03-19 01:02:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mozesz nawet te privy tu skopiowac.Ja nie jestem jak kobra czy ktos inny
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-03-19 01:03:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
raider -wiesz co bedzie najlepiej , jak zwyczajnie cie oleję
fotografia cyfrowa
raider
fotografia cyfrowa
2008-03-19 01:04:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie, ja nie "dowalam oliwy do ognia" (Ty to masz zwroty) - ja po prostu nie lubię dyskutować nie mając argumentów... a teraz już idę spać... mam nadzieję, że się nie pogniewasz...
fotografia cyfrowa
raider
fotografia cyfrowa
2008-03-19 01:05:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobrze, olej mnie... ja już byłem w toalecie, więc w ramach rewanżu wyręczy mnie mój pies:
http://www.obiektywni.pl/upload/real/52/259360_238486.jpg
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-03-19 01:06:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tu nie mozna dyskutować.Tu każdy kto ma inne zdanie musi byc zniszczony .takie jest to wasze fotum.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-03-19 01:07:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
raider +++
Trurl +++
fotografia cyfrowa
vagabond
fotografia cyfrowa
2008-03-19 03:03:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hiterochu- nie wiem, czy to faktycznie skutek awarii, czy tez nie, ale faktem jest , ze powinienes juz dawno dostac bana za zwykle lenistwo! Dowod tego znajdziesz przy tych fotkach, ktore oceniasz na -1. Nie wstawiasz tej oceny, bo nie chce Ci sie napisac tych paru slow. Ja rozumiem, ze czesto naprawde szkoda slow przy zdjeciach ocenianych na 0 czy 1, ale czasem moznaby sie pokusic jednak, zwlaszcza wtedy, gdy taka ocena moze budzic powazne kontrowersje. To przeciez nie jest jakims wielkim oczekiwaniem? Ze masz prawo tak oceniac?...tak - oczywiscie! lecz wyrazem kultury i zwyklej , ludzkiej serdecznosci jest z tego prawa nie korzystac i zwlaszcza w tych wypadkach, gdy widzisz, ze ktos do danego obrazu wlozyl sporo pracy i wiedzy napisac by nalezalo tych pare slow - jakby nie bylo tego wymaga zwykly savoir vivre.
Chris - postepujesz jak za przeproszeniem "panienka w ciazy"! Chciales nawiazac dyskusje z Trurlem, to dyskutuj, a nie pokazuj swoich fochow i negatywnych emocji! Dyskusja Trurla rzadzi sie wylacznie logika, a Twoja emocjami, stad przegrywasz ja punkt po punkcie!
fotografia cyfrowa
hiteroh
fotografia cyfrowa
2008-03-19 07:41:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa


dlaczego uniemożliwiono mi publikowanie zdjęć w galerii/portfolio,polecanie zdjęć jak również ich ocenianie i komentowanie?
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2008-03-19 07:59:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dlaczego uniemożliwiono hiterohowi publikowanie zdjęć w galerii/portfolio, polecanie zdjęć jak również ich ocenianie i komentowanie?

Mam nadzieję, że to nie jest prezent świąteczny dla sponsorów, którzy nie lubią ocen poniżej 3, które uderzają w ich ego jak w dzwon...
fotografia cyfrowa
hiteroh
fotografia cyfrowa
2008-03-19 08:09:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa

i pytanie dodatkowe:

dlaczego Salon Piękności został wycięty z korzeniami ?
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | Strona 4 | 5 | 6
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa