fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Dewaluacja
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Yarko12
fotografia cyfrowa
2006-09-17 17:19:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hebbes> Jeśli plfoto jest dla Ciebie wyznacznikiem tego kto kim jest to i jak powien być postrzegany to podpowiem Ci, że w miejscowej melinie pijackiej też nie mam wysokich notowań. Jesli jednak się upierasz to mogę podać adres. Na pewno się szybko tam zaaklimatyzujesz. A wrzuciłem Cię do ignorowanych bo jakoś nie bardzo odbieram opinię od fotografujących psy. Ja pracuję w innych raczej obcych Tobie tematach więc raczej niczego z Twoich światłych komentarzy się nie dowiem. Nie jestem zoologiem. Sorry...Kynologiem. Pozdro i bez urazy.
fotografia cyfrowa
Yarko12
fotografia cyfrowa
2006-09-17 17:31:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hobbes> Nie ma sprawy. Przyjemność na pewno było po Twojej stronie. Sciskam i całuję wszystkie Twoje psiaki w mordki:-))
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-09-17 17:55:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja powiem tak.

Może być i tak, że ktoś kto dajmy na to specjalizuje się w zwierzętach, będzie miał inne spojże nie na ludzki portret. Może bardziej oryginalne, może zauważy coś czego ekspercie w danej dziedzinie, z racji setki widzianych dobrych portretów - niezauważyli ? Może ...

Myślę że dyskredytacja komentarzy od ludzi nie specjalizujących się w tej samej co my dziedzinie jest niepotrzebna.

I być może pozbawia nas tego "czegoś"...

fotografia cyfrowa
Yarko12
fotografia cyfrowa
2006-09-17 18:12:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bicki, przyznaje Ci rację ale częściowo. Adresujemy naszą robotę do ludzi, którzy nie są w sumie specjalistami w tej czy inne dziedzinie fotografi, tu mówie o publiczności a nie fotografach. I teraz zastrzeżenie. Specjalizacja. Jeśli ja fotografuję kobiety to można przyjąć iż mam dość blade pojęcie o "makrach" więc jaka wartość ma mój krytczny komentarz dla człowieka który robi takie zdjęcia od lat, jeśli ja nie znam ani tajemnic warzstatu, technki etc. etc? Moge oczywiście się mądralować pod fota pokazującą kolejnego robala czy stonoge i rzec "eeeee...ale kupa" i wstawić jedynkę no bo moja percepcja olewa foty robali. I jaką wartość ma dla Ciebie drogi Kolego taka ocena i komentarz? ŻADEN...Pomyślisz sobie i nie bez racji...ot kolejny kretyn się mądzry a nie ma pojęcia choćby o tym jak trudno jest zrobić ostrośc w takim zdjeciu itd. itp. I vice versa. Nie robisz portretów czy fotografii kobiet i pozornie możesz tez powiedzieć eeee..,.tam facet pstryknął kolejna babke w taki to a takim stylu eeee...syf...No i co ja mam z Twojej recenzji> NIC> Pzodrowaśki
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-09-17 18:23:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Yarko12 - ok rację masz - A L E ( >:D ) Jaką dla mnie ma wartość komentarz osoby nie znającej się na makro ? Różnie. Czasem kiedy znam wartośc swojej pracy, a ktoś pojedzie mi z zerem - cóż - pomijam to milczeniem. Zwykłem nie komentować niskich ocen pod MOIMI pracami.

Czasem bawią mnie komentarze osób... ale zachowuję to dla siebie.

A czasem zastanawiają, bo oryginalne spojżenie pomaga mi czasem podeść do mojej pracy z poziomu samokrytycyzmu o który wcześniej bym się nie podejżewał.

Dla tego też ja osobiście - nigdy nikomu nie powiedziałem i nie powiem - "stary, sory, ale nie masz pojecia o makro więc lepiej omiaj moje pf z daleka" Cieszę się z każdych odwiedzin i szanuję każdą wypowiedź. I nie komentuję jej. Nie pod swoim zdjęciem.

Pax

:-*
fotografia cyfrowa
Yarko12
fotografia cyfrowa
2006-09-17 18:37:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bicki, jak pewno wiesz mam inne podejście. Choć także nie mówie wprost "baranie spadaj bo sie nie znasz". Ja odwiedzam takiego goscia w jego domu czyli wizytuję folio i wtedy dowiaduję sie czy jego komentarz należy brac pod uwagę. Mam do tego stosunek dość pragmatyczny choc niektórzy uważają, że odwetowy. Co nie jest prawdą. Na wspomnianym plfoto, na samym poczatku mojego tam bytowania zjechała na maxa moją pracę (zasłużenie) Agnieszka Motyka. Zoabzcyłem oczywiście kto zacz ta Motyka...Moje oceny jej prac sa tam do tek pory. Same najwyższe bo jest genialna. Jeśli jednak dzieją się rzeczy tak jak pod moimi ostatnimi dwoma fotami to...Sam pewno widziałeś. pozdrowaśki.
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-09-17 18:55:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wiem Yarko12 i rozumiem.

Ale na pewno znasz takie stare powiedzenie..

mowa jest srebrem..

Czasem warto zasunąć kotarę milczenia..
fotografia cyfrowa
Yarko12
fotografia cyfrowa
2006-09-17 19:51:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ok Bicki. Też stosuję czasami tą zasadę ale czasami też mam dość durnoty i wtedy zasunę...ale w dziób aczkolwiek z fasonem, który doprowadza niektórych do szału. I zupełnie nie wiem czemu :-)))
fotografia cyfrowa
agatek
fotografia cyfrowa
2006-09-17 19:54:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ostatnie dwa zdjęcia? Poczułam się wezwana pod tablicę...;>
fotografia cyfrowa
Yarko12
fotografia cyfrowa
2006-09-17 20:01:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hobbes...A co tam se Pani winszuje:-))Meliny dzisiaj stoja otworem:-))U Lulka dzisiaj też obsługują. Choć wydaje mi się że już tam byłeś bo jakoś te wątki Ci się plączą. Jeśli tam są też faszyści admini z mojego ulubionego portalu to postaw im oranżadę :-))PoZdro
fotografia cyfrowa
Yarko12
fotografia cyfrowa
2006-09-17 20:03:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Agatek> No coś Ty. Jakbym śmiał ja wzywać Cie do tablicy...Wolałbym randkę :-)))
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-09-17 20:21:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
marzyciel... hehehe
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-17 21:16:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Panowie! Macie do wyboru - albo posłuchacie lola, albo... ZACZNĘ ŚPIEWAĆ! :>>>> (jak to było z tym wiankiem?..;)
fotografia cyfrowa
Yarko12
fotografia cyfrowa
2006-09-17 22:00:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lolo> Myślę, że nie bedę z Tobą dyskutował bo nie warto. To raz. A dwa to ja rozmawiałem sobie z Hobbesem i nie sądzę, żeby był nam obu potrzebny adwokat w Twojej osobie. A co do wycieczek osobistych to i melin Kolego to najpierw przeczytaj uważnie co napisałem, bo nic a nic nie zrozumiałeś. A czy zasłużyłem czy nie w Twoim komentarzu to własnie jest wycieczka osobista. Więc sobie daruj Kolego. Kuma i zlfoty co ma dziewczyne modelkę nie przedwczorajszą na pewno Cie poprą usilnie w oróbach dobrania mi sie do skóry ale im bardziej bedziecie pohukiwac tym marniejsi bedziecie we własnym nawet odczuciu. Z tym że zrozumiecie to później jak już dorosniecie. Buziaki.
fotografia cyfrowa
Palfot
fotografia cyfrowa
2006-09-17 22:20:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
O co tak naprawdę się spieracie? Myślę, że problem polega na braku szacunku i akceptacji. Szacunek do drugiego człowieka to podstawa funkcjonowania w jakiekolwiek społeczności. Akceptując poglądy, sposób wyrażania myśli, wygląd, niedoskonałości u rozmówcy, jednocześnie dajecie podstawy do zrozumienia przez innych Waszych własnych poglądów. W judo jest zasada - "maksimum efektu przy minimum wysiłku". Proponuję zastosować ją również w dyskusji i myślę, że nie muszę tłumaczyć w jaki sposób :-)
PS. a tak swoją drogą to artyści często oceniani się przez ogół jako chamscy, cyniczni i apatyczni ;-)
fotografia cyfrowa
jendry
fotografia cyfrowa
2006-09-17 22:27:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wy tu gadu gadu a szampan wypity. Dobranoc.
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-09-17 22:41:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aaa a a, aaa a a,
w Vox Populi kotki dwa...

dobranoc.
fotografia cyfrowa
Yarko12
fotografia cyfrowa
2006-09-17 22:56:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hobbes> Nie uważasz że sprawa pomiędzy plfoto i mną to moja osobista rzecz i Tobie wraz z kolegami nic do tego. Jesteś adwokatem plfoto?. Ja myslę, że generalnie szlag cie trafia, że nie mozesz pogadać sobie pod moimi fotami bo dostałeś ignora. To raz. A dwa to sprawa podstawowa. NIE JA wszczyanełem zaczepki. NIE JA wchodziłem na Twoje foilo z bzdurnymi zaczepkami. TO TY robiłeś w moją stronę pierwszy podsrywanki pod moimi zdjeciami własnie na plfoto. Dostałeś po nosie to poleciałes na skarge do Admina...Kolego. I nic tego faktu nie zmieni niezależnie ilu kolesi zaprzęgniesz do dyskusji ze mną. To jest ostatnia wymiana zdan pomiędzy nami poniewaz nie jesteś dla mnie partnerem do rozmowy na żadnym z poziomów. Zajmij sie swoim poletkiem w fotografi, a ode mnie trzymaj się z dala. Pozdrawiam Ciebie i Twoich Adoratorów.
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-17 23:30:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Yarko >> zauważyłem pewną niekonsekwencję. Sam zauwazyłeś, że mam dziewczynę wcale niebrzydką, wyjasnij mi więc po jakiego grzyba mam się dobierać do Twojej skóry? :> (zakładając, że jesteś kobietą... ;))

Palfot >> i leniwi do tego! Oj, straszliwie leniwi! :> I zupełnie nieoszczędni - leją wodę całymi godzinami, a przecież susza wywarła wielkie spustoszenie...

Yarko12 mówi "kwadratowe", hobbes mówi "okrągłe" i dziwią się, że nie mogą się dogadać...

Na Madagaskar! :>

Ej, Panowie, luzik, nowy tydzień idzie.

Gwoli wyjaśnienia - mam własne TWA w postaci rozczworzenia jaźni ;)
fotografia cyfrowa
Yarko12
fotografia cyfrowa
2006-09-17 23:54:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zlfoty> Kobietą byłem w poprzednim wcieleniu. A teraz jestem wielkim, wrednym OBCYM z planety Zahadoom. Uzbrojonym i niebezpiecznym. Wiec nigdy nie stawaj przeciwko mojej rodzinie bo wytopię ci mózg moim blasterem. Pozdro
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-18 00:10:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Yarko! Jakie tam stawanie przeciwko Twojej rodzinie? Daj mi się jeno sfotografować - zarobię miliony! :D
fotografia cyfrowa
Yarko12
fotografia cyfrowa
2006-09-18 00:16:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Heheh...No nieźle żeś sobie to wymyślił :-)) Nie wiem tylko czy Twoja konsystencja psychiczna udźwignie niewyobrażalne piękno mego cudownego, owadziego ciała...A poza tym to ile ja z tego bede miał...To znaczy z tych niebywałych milionów. Tylko bez ściemnainai bo blasterem przejade, albo napuszę na Ciebie moich agentów od praw autorskich:-)))
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-18 00:27:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Yarko >> od razu widać, że nie jesteś Obcym. Obcy zapytałby - ile dzięki temu będę mógł zabić? :> Owadzie ciało.. phi.. zgłoś się do bickiego ;)
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2006-09-18 01:57:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeszcze rano, można by pomyśleć, że niektóre wątki nadają się do czytania.
;-)
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-18 07:05:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hssssssssssssssssssss.... hssssssssssssss.... [KŁAP!]
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2 | 3 | 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa