fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Canon 40d czy Nikon d80??
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2008-05-20 22:37:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Fuszerka na całego. Wracam do smieny albo synchro druha...
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-05-20 22:58:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehehe, jak sobie korbke dorobi do przewijania filmu, to i 10fps bedzie mial;P
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-05-20 23:14:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w maszynke do bitowania negatywu bedzie musial zainwestowac, na allegro mozna uzywane nie drogo kupic;))))
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2008-05-20 23:21:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak, czytałem o jakimś zakupie karty u Mohammeda... Może na Allegro jest inny fajny Ibrahim.
fotografia cyfrowa
anghan
fotografia cyfrowa
2008-05-28 00:02:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Stoję przed podobnym dylematem. Jeden z tych aparatów ma być moją pierwszą cyfrową lustrzanką. Ponieważ 40D jest jeszcze sporo droższy od Nikona D80, więc rozważam jeszcze w tym wyborze Canona 30D. Chciałem przy okazji zasięgnąć opinii na temat pierwszego obiektywu. Bardzo narzeka się na obiektywy dodawana standardowo do aparatu. Znalazłem ofertę Nikona D80 z obiektywem DX 18-135 mm F3,5-5,6G IF ED. Znalazłem ten obiektyw w sprzedaży i jego cena 1300 zł i ciekawy opis raczej nie prognozują, że byłbym w stanie na pierwsze szkło wydać więcej. Czy macie jakieś ciekawe informacje na temat faktu że w Canonie jest matryca CMOS, a Nikonie CDD, użytkownik odczuwa różnicę?
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2008-05-28 00:14:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Różnice w matrycach są odczuwalne....
Weź 30D samo body a zamiast kita kup sobie za podobną cenę co ten Nikkor Tamrona 28-78/2.8 Di i nie pozałujesz... pomimo że jak powszechnie wiadomo jest głośny i wolny to jakość obrazu generowanego jest rewelacyjna w stosunku do ceny.
fotografia cyfrowa
anghan
fotografia cyfrowa
2008-05-28 07:50:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A możesz mi napisać co jest z tymi matrycami Nikona nie tak? I jeszcze czy wiesz coś o obiektywie nikona, który podałem? Popatrzyłem sobie na wymienianego tutaj Nikona D200 i on też ma matryce CCD, ale D300 już chyba przeszedł na CMOS. Jeśli macie linki do ciekawych materiałów na ten temat to będę wdzięczny
fotografia cyfrowa
anghan
fotografia cyfrowa
2008-05-28 08:03:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Obejrzałem twoją propozycję Andres, chyba jeszcze nie mogę wskoczyć na taki poziom. Realnie mogę wydać 3300 na body z jednym obiektywem. Nie muszę mieć już dziś super profesjonalnej jakich wy używacie, ale chciałbym być z niej zadowolony. Zastanawiam się, czy z tej okazji nie założyć nowego wątku, bo do wyboru jest przecież też najnowszy Sony Alpha i Canon 400 i 450. Canon 30D kosztuje około 2500 + obiektyw za 1300 to sporo :/ No i żadnej stabilizacji obrazu chyba w tym nie ma.
fotografia cyfrowa
keda
fotografia cyfrowa
2008-05-28 08:32:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.optyczne.pl?x=obiektywni.pl wszystko tam znajdziesz, a przynajmniej wiekszosc, porowania obiektywow, aparatow ...]
fotografia cyfrowa
LucaBrassi
fotografia cyfrowa
2008-05-28 11:05:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kupilbym tanszego nikona i lepsze szklo, po jakims czasi zmienilbym korpus. pozdrawiam
fotografia cyfrowa
anghan
fotografia cyfrowa
2008-05-30 12:56:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/forum/watek-162380.php

Tu postarałem się rozwinąć moje potrzeby. Z góry dzięki za radę.
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa