fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
już mogę
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2008-10-24 15:22:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
gaelicus
fotografia cyfrowa
2008-10-24 16:22:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nowatorska metoda:)
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2008-10-24 16:28:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przypomniała mi się reklama z radia z panem Edwardem
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-10-24 16:36:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zgłosiłem kilka piątek do moderacji, bo nabijane słowa, imho.
I właściwie oceniłem jego zdjęcia.
Polecam taką metodę.
;-)
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2008-10-24 17:07:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
obawiam się, że nie byłbym tak łaskawy :)
fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2008-10-24 19:38:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:D
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2008-10-24 19:41:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nawet mnie się 4 dostała....:-)
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2008-10-24 20:19:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
corazon
zgłoś do moderacji;)
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2008-10-24 22:50:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
E tam nowatorska. A Tombi? A Czyzyk?
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2008-10-24 23:16:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a Etis....
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2008-10-24 23:34:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a Staznik Teksasu :)
z tym sławnym....MOJE GRATKI ;)
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2008-10-25 08:37:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Choroba:( za wcześnie wywaliłem moje fotki z PF...:)
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-10-25 08:39:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie martw się, nie wszyscy dostają, ja nie ;-)
fotografia cyfrowa
LucaBrassi
fotografia cyfrowa
2008-10-25 16:24:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
szkoda gadac
fotografia cyfrowa
gaelicus
fotografia cyfrowa
2008-10-25 21:50:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja juz nie moge, o tutaj:
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-350824.php
mimo ze autorka dziekuje tym, ktorzy juz docenili, i zaprasza tych, ktorzy by chcieli.
No wiec ja chcialbym, ale Ireno-Julio, odblokuj mnie!
:)
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-10-25 22:00:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ta, a skad pewnosc ze chcialbys docenic??, zawsze jest ryzyko ze postawisz jakas wredna 1, albo co gorsza zero;PPPP
fotografia cyfrowa
gaelicus
fotografia cyfrowa
2008-10-25 22:03:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Autorka chyba prewencyjnie zablokowala, bo nie wierze, ze tak moglo ja przerazic moich kilka wczesniejszych wizyt.
:)
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-10-25 22:48:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
znaczy sie wredny jestes;P
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2008-10-25 22:55:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
toć to cham pospolitus ten gaelicus :D
bez urazy mistrzu :P
fotografia cyfrowa
gaelicus
fotografia cyfrowa
2008-10-25 23:04:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
musi byc, zem cham:)
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2008-10-25 23:05:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jakoimy :D
fotografia cyfrowa
mimosa
fotografia cyfrowa
2008-10-25 23:08:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a wy dalej jak ciotki klotki?
fotografia cyfrowa
Lachim
fotografia cyfrowa
2008-10-27 02:22:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mooha, o co Ci chodziło, gdy zakładałeś ten wątek? Że ktoś mnie, "Nowego", pozyskał? Bynajmniej, nie czuję się "pozyskany" przez kogokolwiek.

Na "Obiektywnych" jest tyle fotografii, że nie sposób odnieść się do wszystkich. Czy to nie naturalne, że nowy użytkownik, jakim niewątpliwie jestem, zagląda najpierw do PF osób, które go odwiedziły?
Zajrzałem, skomentowałem te zdjęcia, które wydały mi się dobre a gorsze pominąłem. Wpisałem w komentarzu: "4, gdybym mógł" (lub inna ocena) a po uzyskaniu 200 pktów, odwiedziłem jeszcze raz wszystkie te fotki, tym razem oceniając je i w komentarzu dopisując: "już mogę".
Spośród ośmiu piątek, jakie przyznałem, tylko trzy trafiły do użytkowników, którzy również mnie odwiedzili. Pozostałe pięć – do osób, które do mnie w ogóle nie zajrzały.

W czym problem? Oceny za wysokie? Czy fotografie oceniam nie te które powinienem?
A może chodzi o to, że wolałem pominąć niż ocenić źle jakąś fotografię? No tak, moja wina. "Nowy" powinien przecież być ostry w ocenach. (Tyle, że wówczas opiszą go w wątku http://www.obiektywni.pl/forum/watek-162906.php jako "trolla", czyli tego, który, cytuję: "znęca się nad innymi użytkownikami". I tak źle, i tak niedobrze.)

Oceniał będę, nie patrząc na to, jakie oceny sam uzyskałem. Notabene, trochę dziwi (śmieszy?) mnie powaga z jaką podchodzicie do ocen na tym portalu. Zanim tu zagościłem jako użytkownik myślałem, że to raczej zabawa. Okazuje się, że to śmiertelnie poważna sprawa (pieniądze dają za te oceny i pkty, czy co? – może czegoś nie wiem).

Keramodnor, zawiodłem się. To ja do serca biorę sobie Twoje komentarze a tu okazuje się, że Ty (jak piszesz wyżej) "właściwie oceniłeś" moje zdjęcia? Choć konstruktywnych komentarzy i obiektywnych ocen w tej sytuacji nie mogę się po Tobie spodziewać, to, mimo wszystko, czekam na jeszcze – z przymrużeniem oka, ale będę czytał.
Nie skorzystam z możliwości ignorowania ocen któregokolwiek z użytkowników. Wg mnie to śmieszne. Po to tu jestem m.in., aby móc poznawać opinie innych "Obiektywnych", nawet jeśli nie są obiektywni.

No, to teraz aż strach oceniać Wasze fotki, dam 5 - powiecie: lizus, dam 0 - powiecie: odwieciarz i frustrat. Ale i strach nie oceniać, bo pominę – powiecie: zagląda tylko do swojego TWA.

Dziecinada, Drodzy Państwo! Dziecinada...
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2008-10-27 08:55:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
już mogę :)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-10-27 09:05:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lachim, chodzi po prostu o to, że jednego dnia wystawiłeś równiutko 80 ocen ze średnią 4,04. W większości są to oceny bez komentarzy, a odstęp czasowy pomiędzy nimi jest w wielu wypadkach tak mały, że o jakiejkolwiek przemyślanej analizie zdjęcia nie może w ogóle być mowy.

Takie postępowanie jest na tym (i nie tylko tym) portalu postrzegane bardzo negatywnie, jako chęć zwrócenia na siebie uwagi. Nie dziw się więc, że wywołało to taką, a nie inną reakcję. Najlepszą popularność zdobywa się dobrymi zdjęciami i ciekawymi, przemyślanym, a przede wszystkim merytorycznymi komentarzami do zdjęć innych autorów. Powiedziałbym nawet, że lepszy efekt uzyskasz pisząc komentarze krytyczne, pod warunkiem, że będą zawierały konkretne argumenty uzasadniające postawienie niskiej oceny.
Moje ostatnie zdjęcie otrzymało 2 - praktycznie bez uzasadnienia - od hiteroh'a i ta dwójka bardziej mnie ucieszyła niż niejedna czwórka od takich różnych seryjnych oceniaczy.

Nie bierz tego osobiście, ale nie miej pretensji, że taki wątek powstał. Jak napisałem jest tu kilka osób wystawiających czwórki z prędkością karabinu maszynowego, ale Twoje wejście pobiło chyba wszystkie rekordy. A większość wystawionych piątek i tak została usunięta jako niezgodnych z regulaminem...
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa