fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
szybkość serwisu
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2009-04-19 21:30:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zimbabwe (21:26:09) - olej hoaksa... tu i tak jest rownia pochyła ;>
fotografia cyfrowa
FZpablo
fotografia cyfrowa
2009-04-19 21:55:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
u mnie jest to samo. Czekam, czekam i czekam. Jak juz sie doczekam to sukces :-)
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-04-19 21:59:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"W ciągu ostatnich 7 dni opublikowałaś/eś 4 zdjęcia. Następne zdjęcie możesz opublikować 2009-04-22 00:09".
Kłamstwo - opublikowałem 2 foty, reszta się wgrała uszkodzona.
Czy ktoś mi zwróci punkty za 2 foty?
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2009-04-20 09:12:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@neojmx

rekompensata pojawiła się na twoim koncie w OB. Jeżeli ktokolwiek będzie miał podobne problemy, proszę o kontakt.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-04-20 09:16:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziękuję i pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
Andrzejch
fotografia cyfrowa
2009-04-22 19:50:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
widzę,że nic nowego, serwis praktycznie nie chodzi, zdjęcia się nie otwierają. Trudno
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2009-04-23 10:38:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Od jakiegoś już dłuższego czasu z działaniem strony jest rzeźnia :(((((((((
Trzeba nieraz ~1min żeby zdjęcie otworzć :/

Ludzie tam na górze zróbta coś z tym...
fotografia cyfrowa
lightman
fotografia cyfrowa
2009-04-25 14:04:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Myślałem,że to jakieś przejściowe problemy portalu ale widzę,że nic nie zmieniło się na lepsze. :(
Chcąc otworzyc zdjęcie,muszę odczekac co najmniej 10 sekund,trochę to irytujące i jednocześnie ogranicza w poważny sposób komentowanie wielu prac.
Dodam,że łącza nie mam najszybszego - 7616 kbps ale na innych portalach,zdjęcia otwierają się w ciągu max.2 sek.
Jest jakaś szansa,że ten problem odejdzie wkrótce do lamusa ?
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-04-25 14:35:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ostatnio rzadko tu bywam, bo nie jest dobrze.
Fot nawet nie wrzucam, bo czekam, aż będzie stabilniej, ale w tym zakresie wiem, że się poprawi, bo już jest znacznie szybciej niż było. Ale niepokoi mnie atmosfera pod fotami i na forum. W tym zakresie zrobiło się gorzej niż było.
Wątki na forum czytam, ale tu panuje powszechna debilioza, często trudno zrozumieć posty i skojarzyć je z tematami wątków, w których są zamieszczane.
A jak już coś jest ciekawe, to zaraz pojawi się kilku takich, którzy rozpoczną flame war, albo rozpoczną gorzkie żale i odprawianie godzinek, jak to ich genialne foty nie są doceniane. Lub zacznie się wzajemne dupolizanie, aby jakiegoś innego usera zdyskredytować poprzez zmasowany atak TWA jego przeciwników.
Jednym słowem - zrobiła się wiocha. :(
Czekam aż coś się poprawi, ale... informatycznie mam taką wiarę, natomiast co do społeczności, to - wielkie sorrki i szacunek, ale mam obawy, że będzie jeszcze gorzej.
Tak ja to widzę. Przepraszam za ostre zdanie i - uwierzcie - długo wstrzymywałem się, nim zdecydowałem się to napisać.
Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2009-04-25 14:46:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
neojmx (14:35:15) - a nie masz wrażenia, że Twój post jest nie na temat?
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-04-25 15:09:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wątek jest na temat problemu z szybkością działania serwisu. Ja napisałem, że nie jest to jedyny i nie największy problem, moim zdaniem.
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-04-25 15:57:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
neomjmx: ja nie odnoszę takiego wrażenia jak Ty:
1. nie czuję by było lepiej (choc dociągają sie strony - jest zmiana). Pamiętajmy jednak ze prace trwac mialy jeszcze chwile wiec poki co zamilklem w narzekaniach
2. Nie dostrzegam takiej komasacji zachowań o jakich piszesz (może jesteś przewrażiwiony niczym pastor niebiańskiej krainy?), a nawet jeśli są - nie obchodzą mnie bo skupiam sie na fotografii traktując takie gierki jako sól do potraw... Zresztą to 'social network po polsku', coś jak skansen :)

Mordecai, wybacz że połowicznie nie na temat :)
fotografia cyfrowa
marek_a
fotografia cyfrowa
2009-04-26 00:36:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja z kolei dostałem ocenę,natomiast nie otrzymałem punktów:))
Śmiesznie to wygląda.
Myślę jednak,że warto poczekać te kilka dni(zgodnie z zapowiedziami)z cierpliwością.
Tam na górze na pewno się starają,jak mogą.
fotografia cyfrowa
Mana
fotografia cyfrowa
2009-04-26 14:57:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
marekmarian pozwól że się dopiszę do punktu 2 - też tak uważam... nie widzę aby coś się zmieniło - procesy na OB są takie same jak powiedzmy to "ogólnie procesy społeczne" tyle że wzmocnione katalizatorem anonimowości. Nie zmienimy OB ani nie zmienimy świata - jedyne na co mamy wpływ to nasz stosunek do tego co się dzieje. Podobno co nas nie zabije to nas wzmocni... ja jakoś przeżyłam i bawię się coraz lepiej... a jak coś mnie zaczyna uwierać to biorę aparat, ruszam w plener i wracam dopiero jak znów nabiorę apetytu... Myślę neojmx że jesteś na etapie tego "nabierania" i mam nadzieję że apetyt Ci wróci :-)

P.S. Przyznaję bez bicia - to było nie na temat, nieciekawie i ogólnie wiocha ;-) :-D Natomiast nie było w tym złośliwości - co niniejszym oficjalnie wszem i wobec oznajmiam!
fotografia cyfrowa
Mana
fotografia cyfrowa
2009-04-26 18:02:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a tak jeszcze z reporterskiego obowiązku zauważę że w ciągu ostatniego tygodnia kilku DOBRYCH autorów skasowało swoje foty...

No comments!
fotografia cyfrowa
Nowicki
fotografia cyfrowa
2009-04-26 19:46:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a tak jeszcze z reporterskiego obowiązku zauważę że w ciągu ostatniego tygodnia kilku DOBRYCH autorów skasowało swoje foty...

No comments!:)))))
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-04-26 20:42:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a któż odszedł ?
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2009-04-26 20:47:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Też sobie zadaję to pytanie... :-)
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2009-04-27 21:13:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pewnie więcej by skasowało;)
ale za wolno portal działa i kasowanie zajmuje dużo czasu;)
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-04-27 22:08:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a z ciekawosci kto odszedł?
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2009-04-27 22:46:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z ciekawości odchodzi się do piekła ;)
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-04-27 22:53:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
e tam Svolken...ja mam juz tam swoją beczuszkę, grzeje się w niej żar :)
bardziej mnie ciekawiło co sie faktycznie chowa za tym płakaniem, że 'wielu odeszło' :) pomimo drugiego pytania odpowiedzi nie zobaczyłem poza ciszą.... Ale może masz rację, po co mi ta wiedza, róbmy swoje, płakać zawsze będzie ktoś...
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2009-04-27 22:59:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A może odwrócić pytanie: kto nie przyszedł? :)
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-04-27 23:03:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no ja wiem kto wrocił :) a kto nie przyszedł? nie wiem...
ostatnio zauważyłem kilka nowych moim zdaniem ciekawych osób, ktore nei przejmuja sie turbulencjami. Paradoksalnie juz od kilkunastu miesiecy wiekszosc moich ulubionych miniaturek trwa niezmiennie, więc i tak czas chyba odświeżyć swoj Lamusik...
fotografia cyfrowa
Mana
fotografia cyfrowa
2009-04-28 17:27:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
marekmarian :-)
nie odpowiadałam nie dlatego że unikałam tematu tylko dlatego żem była zajęta - delektowaniem się wiosną tudzież innymi mniej przyjemnymi zajęciami...

Odpowiadam co następuje:

1. Pisząc o Autorach którzy skasowali foty nie miałam na myśli że odeszli tylko dokładnie to co napisałam "SKASOWALI FOTY". Choć jeden faktycznie odszedł ;-) Nicków wymieniać nie będę bo gdyby Autorzy chcieli nagłośnić swoje działania pewnie sami by się wpisali na forum. Atmosfery podgrzewać tez nie trzeba bo jak zwykle jest tu gorąco... swoja drogą gdyby ktoś miał problemy z niskim ciśnieniem - śmiało można mu polecić zarejestrowanie się na OB - najmocniejsze espresso odpada w tej konkurencji hahaha :-D

2. Jeśli ktoś odebrał mój post jako gorzkie żale to spieszę sprostować że ja tylko zauważyłam że "widzę jaki jest koń" :-D
Etap rozpaczy mam już za sobą, teraz dobrze się bawię i będę tu do czasu dopóki stan trać ten będzie :-)

HOUGH!
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | Strona 5 | 6 | 7
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa