fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
szybkość serwisu
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-05-01 22:05:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
PoulN
na punty zwracaja uwage w ramach zwyczajnego funkcjonowania glownie posiadacze darmowych kont. to 'powietrze dla ich prac' wiec trudno sie dziwic rywalizacją, zwracaniem uwagi na oceny, na przepadajace im ostatnio wyswietlenia i przy okazji punkty. To w pewnym sensie maly dramat tych, ktorzy sa srednio lub kiepsko odbierani /punktowo/, ich racje zywnosciowe sa mniejsze od tych 'lepszych' userow. Smutnie to brzmi ale tak to dziala. Im mniej sie ma, tym bardziej sie walczy. Posiadacze konta komercyjnego /nadal uwazam ze to nie jest jakis mega wydatek/ nie patrza /przynajmniej ja/ jakos szczegolnie na punkty. Mysle ze to kwestia psychologii. bariera podzialu nie jest taka twarda.
Tak czy inaczej smutnym wnioskiem jest to ze jak w zyciu, slabsi i nie tak 'dobrzy' maja trudniej... No i z ciekawoscia czasami obserwuje jak system ocen staje sie wyznacznikiem egzystencji na OB. Dla wielu problemy z transferami oznaczly po prostu bardziej skomplikowany proces walki o 'powietrze' dla mozliwosci prezntowania swoich prac....
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2009-05-01 22:53:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Niektórzy piszą - jakby przemawiał Jarosław Gowin :)
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-05-02 00:52:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zimbabwe, masz rację (kimkolwiek jest Jarosław Gowin :))
ze swej strony uważam, że 'ci jakby' pomylili się :)
fotografia cyfrowa
draq
fotografia cyfrowa
2009-05-02 01:10:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Albo to ten... no.. no ten Jarosław...jak on ma :)
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-05-02 01:40:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hašek ?
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-06-06 02:12:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
droga administracjo. poruszyliśmy ten temat kilka tygodni temu. około drugiej w nocy serwis zwalnia do prędkości kilkudziesięciu bajtów na sekunde (wolniej niż modem tepsy w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Było to spostrzeżenie większej ilości osób, więc wykluczmy moje zwidy i router brzegowy

Nie bardzo rozumiem dlaczego backup'owanie (albo cokolwiek by to było) nie dzieje sie miedzy 4-5 w nocy kiedy szanse są mniejsze na jakiegoś widza. Do dzisiaj nie ustosunkowano się wobec tamtych zgłoszeń, o co niniejszym proszę jako posiadacz płatnego konta, które poniekąd w drobnej części ale finansuje Państwa działania i pracę. Czy mogę się w zamian za to spodziewać kulturalnej i merytorycznej odpowiedzi dlaczego ten stan istnieje od kilku tygodni mimo uwag od wielu userów? oraz czy mogę się spodziewać deklaracji terminu usunięcia tej cyklicznej awaryjności tego serwisu?

Licząc na to że nieco ulżę przeciążonemu systemowi, pozwolę sobie usunąć większość swoich nędznych pstryków licząc, że to przyspieszy pracę przeciążonej aplikacji.

pozdrawiam
mm.
fotografia cyfrowa
KLi
fotografia cyfrowa
2009-06-06 02:32:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Do prośby nocnego Marka przyłączam się także i ja - nocny Krzysiek.
Do tej pory myślałem, że to wina mojego routera, ale ostatnio krew mnie zalewa, kiedy widzę to nocne ślimaczenie się...
W trosce o zdrowie użytkowników (a zwł. moje) uprzejmie proszę o podjęcie stosownych działań.

PS Marku, nie usuwaj nic a nic!
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-06-06 03:29:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
poszło sruuuuu... prawie wsio, i chyba nawet serwer szybciej chodzi....

dodam jeszcze:
auto_joker ...... brak oceny KLi_Sensei 2009-06-06 01:32:36
to jest najnowszy komentarz o godzinie 03:28. :)
Z tego co widzę w Galerii, jest ich więcej przez te dwie godziny... Rozumiem bufor dla moderacji, ale przynajmniej nie nazywajmy tego "najnowsze komentarze" bo przyjdzie taki upierdliwy typ jak ja i zacznie się słusznie czepiać ze słowa są na wyrost...
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-06-09 02:14:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ponownie ten sam problem o tej samej porze...... już mi się nie chce nawet pisać więc klejam to co pisałem już w piątek :) Wiem już, że usuwanie zdjęć nie pomaga rzężącemu systemowi.....

"droga administracjo. poruszyliśmy ten temat kilka tygodni temu. około drugiej w nocy serwis zwalnia do prędkości kilkudziesięciu bajtów na sekunde (wolniej niż modem tepsy w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Było to spostrzeżenie większej ilości osób, więc wykluczmy moje zwidy i router brzegowy

Nie bardzo rozumiem dlaczego backup'owanie (albo cokolwiek by to było) nie dzieje sie miedzy 4-5 w nocy kiedy szanse są mniejsze na jakiegoś widza. Do dzisiaj nie ustosunkowano się wobec tamtych zgłoszeń, o co niniejszym proszę jako posiadacz płatnego konta, które poniekąd w drobnej części ale finansuje Państwa działania i pracę. Czy mogę się w zamian za to spodziewać kulturalnej i merytorycznej odpowiedzi dlaczego ten stan istnieje od kilku tygodni mimo uwag od wielu userów? oraz czy mogę się spodziewać deklaracji terminu usunięcia tej cyklicznej awaryjności tego serwisu?

pozdrawiam
mm"
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-06-12 03:40:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
1. probowalem opublikowac zdjecie. Wszedlem sobie na www.obiektywni.pl. Obserwowałem cierpliwie "oczekiwanie na www.obiektywni.pl......" Czekalem kilka minut a potem : "The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later."
2. sprobowalem wejsc na forum. Kolejne kilka minut i uffff otworzyło się :) jak pięknie....
3. proszę administracje o umieszczenie na głównej stronie tabliczki: "Czynne 8-24". Bo to portal w Polsce. Bo nie wypada nabijać właścicieli płatnych kont w butelkę bo czują się oszukani. I proszę o jej zdjęcie, kiedy administracja upora sie z tym problemem, bo ewidentnie jest to dla jej programistów duży i nierozwiazywalny problem.
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Strona 7
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa