fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Kasujemy i wgrywamy ponownie? Po co?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-01-13 00:53:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To może dodać im przed nickiem szkarłatną literę A?
;-)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2010-01-14 17:26:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres (2010-01-12 20:41:01) - swego czasu po "wykasowaniu" zdjęć ze swojego tutejszego portfolio odkryłam, że dalej znajdują się w poprzednich miejscach na obiektywnym serwerze, tyle że nie prowadziły do nich publiczne linki. W efekcie po nieco irytującej dyskusji z administracją spowodowałam ich (czyli zdjęć) zniknięcie (o ile się nie przeprowadziły w innne miejsce, ale po co). Następnie (mam wrażenie) zostałam zapewniona, ze ich pozostanie było czasową dysfunkcją serwisu.
Po tym, co napisałeś, dochodzę do wniosku, ze warto by sprawdzić, jak to teraz jest... Bo o ile dopuszczam możliwość odzyskanie niedawno usuniętych zdjęć ze stosunkowo świeżej kopii zapasowej serwisu, to zupelnie mi się nie podoba ich bezprawne przechowywanie w hipotetycznych kopiach archiwalnych.
fotografia cyfrowa
wordy
fotografia cyfrowa
2010-12-23 18:45:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
[1] punkciki; [2] przywiązanie do zdjecia = pracy. jezeli traktuje się je jako osobiste.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-12-23 19:01:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
takich zdjęć - a takie spotkałem nie oceniam , omijam
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-12-23 19:01:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
takich zdjęć - a takie spotkałem nie oceniam , omijam
fotografia cyfrowa
weber
fotografia cyfrowa
2010-12-23 19:34:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie którzy wrzucają wciąż nowe zdjęcia a ja mam wrażenie, że wciąż widzę to samo... :)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-12-23 19:57:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
weber - to może zmień dilera ; skoro ciągle widzisz to samo / pozdr!
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-12-24 00:17:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
weber - słuchaj fachowca, bo wie co mówi :)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-12-24 00:23:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Svolken - przytyki , wytykanie błędów , szukanie dziury w całym oraz szczególne zaangażowanie dziele TWA to twoja specjalność ; daruj sobie - mnie nie obrazisz .
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-12-24 12:45:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I znowu bajki dziwnej treści :)
fotografia cyfrowa
Wojtek_K
fotografia cyfrowa
2010-12-27 20:54:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sam kiedyś zrobiłem taki test na jednej fotce. Podczas pierwszej publikacji jakiś "Miszcz z przerostem ambicji" ocenił jako słabe i posypała się za nim gawiedź z takimi samymi ocenami i komentarzami.
Podczas drugiej publikacji, pierwsza ocena pojawiła się z 3 i komentarzem "Miłe zdjęcie" i ... gawiedź znów pociągnęła ale ... wystawiając bardzo pozytywne oceny i komentarze ... :-)
A najzabawniejsze było w tym, że trafiły się przypadki osób, które za pierwszym razem klepały w duchu "słabe" a za drugim razem "jakie ładne" ... :-D
Ten jednorazowy test utwierdził mnie w przekonaniu, że niestety jest tutaj grupa osób, która nie ma własnego zdania tylko ocenia "za tłumem" ... szkoda :-(
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2010-12-27 23:02:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wojtek a w tzw. realu to jest inaczej? nie istnieje coś takiego jak anonimowość w sieci, budowanie internetowego wizerunku, przenosimy do sieci wszystkie cechy charakteru jakie mamy, tylko wydaje się nam że potrafimy się kamuflować..
fotografia cyfrowa
Wojtek_K
fotografia cyfrowa
2010-12-27 23:15:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
CannonCat: Oczywiście - nasze cechy charakteru przenikają przez każde medium w jakim istniejemy/działamy (internet, mail, książki ... zdjęcia :)
Nie chodzi tutaj o kamuflowanie tylko właśnie o te cechy charakteru ... własne zdanie, odwaga wyrażenia własnego poglądu.
A może nawet więcej - samodzielne wyrabianie sobie poglądu zamiast "umysłowego lenistwa" ...
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2010-12-28 10:10:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co jednak, gdy cechą charakteru jest konfabulacja? Wtedy jakakolwiek analiza twórczości sprowadzi widza tylko na manowce ;)
fotografia cyfrowa
Wojtek_K
fotografia cyfrowa
2010-12-28 19:53:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
M: sądzę, że to temat na osobny wątek ... bardziej psychologiczno-filozoficzny niż powtórne umieszczanie zdjęć.
A w wersji extremalnej nawet psychiatryczny ... ;-)
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2010-12-29 20:05:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fakt, niektórzy mają zapędy do nadmiernej rozkminy ... tak powstała i umarła sztuka konceptualna :)
fotografia cyfrowa
czygma
fotografia cyfrowa
2011-03-19 10:36:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nazwa portalu-"obiektywni" jest wysoce myląca.:)Obiektywizm,nie zależy od portalu,a od "galerników" korzystających z portalu.Sądzę,że większość osób zamieszczających tu zdjęcia,zamieszcza je również na innych portalach.Każdy,kto fotki zamieszcza,doskonale wie,że na każdym portalu jest TWA(towarzystwo wzajemnej adoracji) b. wysoko oceniających wzajemnie swoje zdjęcia (polecanki itp).Amatorzy foto,nie wchodzący do tego grona-nie mają lekko.:)).Sądzę,że tego w naszym kochanym kraju zmienić się nie da.W końcu-nie jesteśmy Japonią i dlatego mentalność,zasady etyki-mamy nieco inne(tzw.polskie piekiełko):)).Na tym portalu zaskoczyła mnie forma oceny krytyki fotki(odnosi się do niej autor foty(stawiając minusy:)),a nie niezależny fachowiec(czytaj administrator,moderator).Ogólnie-to fajnie jest i ciszę się niezmiernie,że dla mnie to jedynie hobby i zabawa,a nie żródło zarobków.:) Pozdrawiam wszystkich galerników "Obiektywni"
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-19 11:57:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czygma - a tak właściwie to o co Ci chodzi ?????
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-03-19 13:27:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czygzma ;) TWA jest i nic na to nie poradzisz ... ale czasami zdarzają się osoby, które uczciwie oceniają i krytykuja zdjęcia - od nich mozna się sporo nauczyć. a niektóre osoby to lepiej omijac z daleka... :)
Moim zdaniem najwazniejsze to by fotografowanie przynosiło Ci radość :)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-19 14:06:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ka_tula ; na pewno masz rację - ale często jest i tak , że te uczciwie oceniające osoby są poniżane i wręcz napadane przez ludzi którym wydaje się , że są właścicielami tego portalu ...... T W A - było , jest i będzie i jest to wymysł tych z pierwszej półki , zwróć któremuś z nich uwagę ; za chwilę zobaczysz co się będzie działo - nawet czepią się Twoich Rodziców / a bawienie się w fotografię niech przynosi radość , tak jak jest w moim przypadku ...... miłego dnia !
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2011-03-19 14:24:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czygma, kolejny błąd w założeniu...
Napisałeś "Na tym portalu zaskoczyła mnie forma oceny krytyki fotki(odnosi się do niej autor foty(stawiając minusy)" - jest to kompletna nieprawda, Autor zdjęcia nie ma możliwości oceniania krytyki. Kliknij sobie na dowolny plus/minus przy krytyce, a zobaczysz kto i jak Cię ocenił.
Dla wyjaśnienia: dla mnie ta krytyka jest słaba. Nie dlatego, że się z nią nie zgadzam, tylko dlatego, że brak mi tutaj jakiekolwiek konstruktywnej porady. Sam fakt, że jest źle można było spokojnie wypunktować w komentarzu.
fotografia cyfrowa
auto_joker
fotografia cyfrowa
2011-03-19 14:25:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
>prorok
>2011-03-19 14:06:43
>T W A - było , jest i będzie

za pełną aprobatą administratorów. wielokrotnie klikałem na koszyczek z zawyżonymi przy gniotach ocenami, bez skutku. przy odwetach klikałem i takie oceny były usuwane. zatem można wysnuć wniosek, że administratorom portalu zależy na utrzymywaniu grup wzajemnej adoracji.
fotografia cyfrowa
auto_joker
fotografia cyfrowa
2011-03-19 14:30:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dodam, że mój wątek założony na forum piętnujący działalność TWA został wymoderowany. to nie pozostawia żadnych złudzeń ....
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-19 14:31:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
auto_joker - ja nie chciałbym pisać o Administracji , bo to za wysokie progi dla mnie / ja również często klikam na koszyczek i nie powiem - reakcja ze strony Administracji jest ; dzisiaj również kliknąłem - zobaczymy / pozdr!
fotografia cyfrowa
auto_joker
fotografia cyfrowa
2011-03-19 14:41:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oby prorok. tu liczy się głównie oglądalność przy jednoczesnym zachowaniu jakiegoś tam poziomu i ja to rozumiem.
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3 | 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa