fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Prezydent i dziesiątki najważniejszych osób w Polsce nie żyją...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
DesireVivian
fotografia cyfrowa
2010-04-10 11:33:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
!!!jestem w szoku!!!
fotografia cyfrowa
DesireVivian
fotografia cyfrowa
2010-04-10 11:38:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w swietle tej tragedii [*]....brak słów...
ale teraz to sie dopiero zacznie....
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2010-04-10 12:11:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak to jest jak najważniejsze osoby w Państwie lecą jednym samolotem - wielka tragedia...[*]
fotografia cyfrowa
DesireVivian
fotografia cyfrowa
2010-04-10 12:14:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zgadzam się z Tobą.....
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2010-04-10 13:03:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zaraz się zaczną teorie spiskowe, wplątywanie w to służb specjalnych itp.
fotografia cyfrowa
lightman
fotografia cyfrowa
2010-04-10 14:41:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To straszna tragedia...Nie sposób znaleźc słów do jej opisania.
Liczba ofiar Katynia się powiększyła...

Dla mnie to tragedia w wymiarze ludzkim, przywołująca świadomość kruchości naszego życia bez względu na czyjeś stanowisko,pozycję czy funkcję społeczną...

Ten dzień pozostanie na zawsze w mojej pamięci...
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2010-04-10 16:00:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trzy razy byłem w ostatnich latach głęboko wstrząśnięty -:
zamach z 11 listopada,śmierć Ojca Świętego Jana Pawła II,a teraz dzisiejsza tragedia.
fotografia cyfrowa
feniks666
fotografia cyfrowa
2010-04-10 16:37:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
[*]
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-04-10 16:47:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
właśnie byłem na eliminacji do programu Mam Talent , kiedy jeden z fotoreporterów przekazał mi tą informacje ; w pewnym momencie rozdzwoniły się telefony dziennikarzy i reporterów . . . . nawet ta biedna Anna Walentynowicz znalazła się w tym miejscu i o tym czasie . . . . .
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2010-04-10 17:00:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nigdy raczej nie byłem prorosyjski, ale doceniam i jestem wdzięczny Rosjanom za ich zachowanie w obliczu tej tragedii.
fotografia cyfrowa
rafalk
fotografia cyfrowa
2010-04-10 17:27:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
[*]
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-04-10 17:54:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zimba - zwykli obywatele tego narodu , a elity rządzące ; to dwa rózne - inne światy
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2010-04-10 20:17:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
[*]
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2010-04-10 21:12:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ile jeszcze krzyżyków i lansujących się w ten sposób autorów trafi dzisiaj do VP?
Nie róbcie szopki z tragedii!
fotografia cyfrowa
uma
fotografia cyfrowa
2010-04-10 21:49:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
neojmx, popieram...
Żałobę nosi się w sercu, nie na pokaz. I nie mierzy się jej ilością krzyżyków.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2010-04-10 22:03:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dla mnie to naprawdę żenujące i przykre, że te wszystkie flagi, jak ta np. http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-484188.php - wykonana niedbale i niechlujnie, czy te krzyżyki:
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-484172.php , http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-484177.php
trafiają do VP.
Krzyżyków jest w portfoliach pełno, to może zróbcie z VP "cmentarzyk", a przy kolejnych tragediach, bo na pewno jakieś jeszcze w tym kraju będą, wpisujcie tylko znaki [*].
To profanacja - moim zdaniem - pamięci po zmarłych. Niektóre, nie wiem jak to nazwać, np. tę wymieniona flagę, gnioty, to parodia portalu, ktory rzekomo jest fotograficzny.
Na różnych portalach są karty pamięci, gdzie można wyrazić swoją żałobę, a tutaj - uważam - jest to marny i prostacki sposób na lans i pokazanie swojego profilu, a także karygodne profanowanie tragicznie zmarłych ludzi.
Boli mnie to i jestem tym oburzony.
Wielu z tragicznie zmarłych znałem osobiście, nie zawsze popierałem to, co robią, ale to jednak byli ludzie, bez względu na ich przekonania i reprezentowane przez nich poglądy - nie zasługują na taką profanację, jaką tutaj widzę. :(
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2010-04-10 22:15:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pewien specjalista od proszków (nie wazne jakich) powiedział do mniena OB "Ty polaczku". Moze tak moze nie. Powiem więc jako człowiek, który zawsze był i jest Polakiem: zal z powodu tej tragedii i ponownie wsciekłość z powodu narodowej głupoty (ten samolot rozbił się duuuuuużo wcześniej). Dewocji nie będę urządzał, wspólczuje bliskim zmarłych osób...
fotografia cyfrowa
Synanta
fotografia cyfrowa
2010-04-10 23:39:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Profanacja nie profanacja. Wiele osób wyraża swoje uczucia w ten czy w inny sposób. Jedni zapalają znicze przed Pałacem Prezydenckim, inni piszą na forach, inni zaś modlą się w ciszy.
Nie widzę w tych zachowaniach profanacji, zwłaszcza w postawie Rafiso. Zareagował odpowiednio i właściwie. Dobrze, że to zrobił, wszak jesteśmy jakaś grupą mniej lub bardziej lubiących się osób, których łączą bardzo szerokie upodobania. Warto więc, abyśmy w naszym gronie także odpowiedzieli na znaki czasu. Nie widzę w tym nic nietaktownego i z pewnością nie widzę lansowania, gdyż tu na tym portalu lansowanie mu jest zbyteczne. Jego prace większości są znane i cenione. Znany jest także z kultury bycia na właściwym poziomie. Nie spotkałem się, aby wdawał się w jakieś czcze spory lub kogoś obrażał.


fotografia cyfrowa
rafiso
fotografia cyfrowa
2010-04-10 23:48:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeśli ktoś poczuł się urażony - przepraszam, ale nie było to moim zamiarem. Moja reakcja była spontaniczna, bez żadnej kalkulacji. Symbol usunąłem, bo nie chcę aby wzbudzał negatywne odczucia i był przyczyną sporów (zwłaszcza dziś). Niemniej bardzo dziękuję za wszystkie wpisy, które pozostaną w pamięci w tym szczególnym dniu. Pozdrawiam
ps. Synanta - dziękuję....
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2010-04-10 23:57:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja przepraszam za moją ostrą reakcję, ale uważam, że na portalu foto można to zrobić w sposób fotograficzny - jak ktoś miał foty ludzi, którzy zginęli i w prezentując je oddał im hołd, to rozumiem, natomiast dopinanie symboliki nie przekonuje mnie. Może nie powinienem tak ostro zareagować, ale najbardziej wstrząsnęła mną żenująca, niechlujna prezentacja flagi narodowej. Mniej już wspomniane symbole, choć graficzna ikona [*] jest też - moim zdaniem - żenująca.
Proszę nie zrozumieć mnie źle. Może moja reakcja byłaby inna, gdyby nie te polecenia.
Wybaczcie.

PS
Mam wiele zdjęć ludzi, którzy zginęli, nawet myślałem o wstawieniu jednego z nich, gdzie Marszałek Komorowski jest obok ś.p. Prezydenta w pokłonie, jakby Go opłakiwał, ale zrezygnowałem z tej prezentacji. Choć, jak mówię, w pierwszym odruchu bardzo chciałem tę fotę dodać.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2010-04-11 00:52:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeszcze tylko odniosę się do tego pliku:
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-484188.php

Regulamin serwisu Obiektywni.pl
§ 1. Definicje i postanowienia ogólne
2. Obiektywni.pl jest serwisem poświęconym fotografii(...)

To nie jest fotografia ani praca graficzna powstała na bazie
fotografii, która mogłaby być odczytana jako przekształcenie
graficzne.
Moim zdaniem jest to plik graficzny wstawiony w celu
zwrócenia na siebie uwagi.
Cała Polska jest pogrążona w żałobie - można ją wyrażać na
różne sposoby, ale dostosowując się do charakteru miejsca,
gdzie się to robi.
Moim zdaniem, Autor, z całym szacunkiem do Niego, uważam,
że naruszył tylko regulamin, a wyraz żałoby w ten sposób
nie jest zgodny z charakterem portalu.
fotografia cyfrowa
ptysiek
fotografia cyfrowa
2010-04-11 03:20:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Byłam dziś na Krakowskim, na mszy w Archikatedrze, na placu. Zrobiłam foty, które pewnie są niezbyt udane (emocje, późno, złe światło) ale nie mam ochoty pracować nad nimi i wystawiać "na fali". Jestem w jakimś Matrixie i czuję głęboki żal, mimo wszelkich różnic światopoglądowych z większością delegacji. Myślę, że nikomu nie zaszkodzi odrobina dystansu. Wirtualna świeczka...
fotografia cyfrowa
qixu
fotografia cyfrowa
2010-04-11 03:56:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zaden inny narod nie potrafi sie tak zjednoczyc w obliczu tragedii, jak Polacy - takie kiedys zdanie przeczytalem. Dzisiejszy dzien dobitnie pokazuje trafnosc tego spostrzezenia. Trudno cokolwiek wiecej powiedziec. Pomimo tego, ze nie darze specjalna sympatia prawicowych politykow, to wydarzenie to sprawilo, ze nie moge sie z tego otrzasnac. Poniewaz jestem w innej strefie czasowej to wiadomosc ta dostalem, gdy wlasnie szedlem spac. Pol nocy rece mi sie trzesly jak "galareta"...
fotografia cyfrowa
Synanta
fotografia cyfrowa
2010-04-11 07:44:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Żałoba. Muszę przyznać, ze nie odczuwam jej tak, jak to słowo rozumiem i jakie ma dla mnie znaczenie. Pochowałem kilka bliskich osób i uczucia temu towarzyszące były zgoła inne, niż obecnie.
W tym przypadku towarzyszą mi współczucie dla rodzin i innych osób, które były z nimi związane emocjonalnie. Poczucie symbolu, jaki to zdarzenie niesie. Żal, że tyle cierpienia temu towarzyszyło, choć cierpienia wokół jest wiele, choćby hospicja itp. miejsca.

Piszę powyższe, aby nie nadużywać słów.

Chylę głowę wraz z innymi Obiektywnymi i Polakami wobec tego wydarzenia.

...
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2010-04-11 10:11:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cóż można rzec...jestem Polakiem...jestem człowiekiem...jako mały niemający na nic wpływu człowiek chylę czoła przed reakcją Rosji...
jako mały niemający na nic wpływu człowiek przeraża mnie całe te medialne szoł z tragedii...
...
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa