fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Pomysł
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
atsf
fotografia cyfrowa
2012-06-21 23:50:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
O dziwo filozofię mam mocno podobną do karpia1225, ale zdjęcia jakby deczko inne robię ;-) Musi lubelskie krzaki to nie krzekotowskie ;-)
fotografia cyfrowa
adamar
fotografia cyfrowa
2012-06-22 00:49:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bo Karp w swoich krzakach to pewnie śpi częściej i lepiej niż w łóżku :D
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2012-06-22 02:07:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
adamar rowniez to sa moje okolice , ale ja tylko kilka razy bylem nad biebrza , teraz jak bym byl w PL to bym tam dniami i nocami urzedowal :)
fotografia cyfrowa
adamar
fotografia cyfrowa
2012-06-22 09:57:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sylwesterc70 miło zatem krajana spotkać, ja jestem Ełczanin z uroodzenia, potem los mnie rzucił do Białegostoku a potem tu na Skałę ;) A Ty z jakich okolic pochodzisz? Niestety tak już jest że po czasie się żałuje, ja bywałem bo miałem zwyczaj co roku na studiach organizować spływ kajakowy. A jedną z moich ulubionych bo najmniej uczęszczanych przez kajakarzy tras był spływ trasą Ełk(jezioro ełckie)--> rzeka ełk-->kanał rudzki-->biebrza-->głuchy łęg(starorzecze dawnej ełckiej jeszcze sprzed powstania kanału rudzkiego)-->kanał woznawiejski(teraz już niespławny, przywracanie ekosystemu)--> jegrznia--> jez. dręstwo-->jegrznia--> jez. rajgrodzkie-->lega-->jez. selmęt wielki. Fajna trasa bo ludzi w zasadzie od momentu wpłynięcia w głuchy łęg to sie nie widziało. Bagna, komary, gzy i zatory z gnijącej roślinności na rzekach. Kajaki trzeba było przenosić przez trzcinowiska gdzie trzciny były tak na 3m wysokie.. idealne miejsca dla samotników. Kurcze... też jak bym był w kraju to bym tam co tydzień siedział. A bagno Ławki odwiedzałeś (te w bok od Osowca, co to przez nie Carski Trakt biegnie?) Pozdr:)
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2012-06-22 13:18:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
adamar ja jestem z Lomzy a najczesciej bywalem w Wiznie , lubilem przebywac w naturze , ale wtedy minie bylo w glowie fotografia
fotografia cyfrowa
adamar
fotografia cyfrowa
2012-06-22 14:06:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale na urlopach bywasz w tych okolicach? Piekne zdjęcia ptaków robisz, a tam parę km od Wizny masz biotop orlika grubodziobego np, ale co ja tam Ci mówię, sam pewnie lepiej odemni to wiesz. Rodzina żony ma korzenie w Laskowcu, to parę km od Wizny, więc tam też bywam jak w PL jestem, ale jakoś tak głupio wychodzi ze na tych urlopach to na nic czasu nie ma, co roku obiecuję sobie że będę zdjecia robił, a tu zawsze lipa :)
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2012-06-22 16:25:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w PL nie bylem juz 13 lat
fotografia cyfrowa
adamar
fotografia cyfrowa
2012-06-22 18:02:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To długo...Ja raz na rok, czasami raz na dwa lata bywam jednak... sporo wytrzymałeś.
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2012-06-23 04:06:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
moze kiedys odwiedze :) a teraz jak narazie to mam tutaj swoje ulubione miejsca gdzie lubie przebywac :)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Strona 6
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa