fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
"Ignoruj" - czemu tak naprawdę służy ta funkcja?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-11-20 11:39:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Live and Let Die :)

aczkolwiek nie neguje podejscia - rozumiem
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-11-20 11:46:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z drugiej strony jak mamy ochote komus pomoc czemu nie pomoc - nic to w sumie nas nie kosztuje
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2006-11-20 11:50:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
photoM - co się śmiejesz... mało to w Exifach Nokii znajdziesz? ;-)

Sivoo ocenę słabą, średnią czy dobrą powinien popierać choć krótki komentarz. Śmieję się czytając x-razy teksty do hiteroh'a żeby uzasadnił. W życiu go nie prosiłam o uzasadnienie a częściej zostawia u mnie ocenę ze słowem czy 2 słowami naprowadzenia na uzasadnienie niż gołą. Dlaczego? Bo Go nie ganiam i nie wypytuje "dlaczego widzi moje foty tak a nie inaczej?", dlatego że dyskutuje z opiniami ale nie z ocenami? dlatego że nie mam hobby biegania po galerii i wynajdowania fotek które ktoś ocenił wyżej niż moje a moim zdaniem są słabsze? czy może dlatego, że hiteroh zdaje sobie sprawę że ja "sama widzę" i jego jedno czy dwa słowa wystarczą żeby mnie naprowadzić na odpowiedz na pytanie "dlaczego?" Zdaje mi się że to ostatnie... i to jest odpowiedź na pytanie dlaczego czasem się zostawia tylko oceny a innych się wyróżnia komentarzem ;-)))

PS. Ja tez jestem początkująca i też bardziej teoretycznie niż praktycznie mi wychodzi. Mam dystans do siebie i do innych. Ale to nie daje mi większego prawa do rzucania ocen 0-2 niż Tobie. Oceniasz uczciwie, to procentowo mało osób biega za Tobą i marudzi ;)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-20 12:10:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Iness - a co za różnica czym zdjęcie było robione? Nie przeglądam exifów.

hiteroch zdaje się być bardzo medialną postacią ;)

-M
fotografia cyfrowa
vagabond
fotografia cyfrowa
2006-11-20 12:19:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme - zeby pomoc komus, to najpierw taka osoba musi chciec pomoc sama sobie...od tego jest msaliteratury zarowno w ksiegarniach, jak i na necie. Od tego jest rowniez wlasny umysl , ktory nalezy wykorzystac ciut bardziej, niz wylacznie w 1% jego zdolnosci.Jesli ktos zamieszcza swoja fotke po tygodniu swojej radosnej, fotograficznej dzialalnoscito znaczy raczej, ze nie zalezy mu na tym , zeby dobrze robic zdjecia...raczej zalezy mu na pochwale wasnej tworczosci.
Przy okazji - do wszystkic wysmiewajacych sie z Nokii i tym podobnych...pamietam, ze jakis rok temu na plphoto wystawilem serie najwyzszych not dziewczynie , ktra potem mi napisala, ze jej prace robione sa wlasnie Nokia i ze dopiero odklad pieniadze na normalny aparat zdjecia byly po prostu cudne!
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-20 12:26:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
\___________/ - miska na kapiący cynizm ;)
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2006-11-20 12:38:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:-D
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-20 12:45:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Swoją drogą vagabound - współczuję Ci, że musisz w takim klimacie jednoprocentowców funkcjonować.

-M
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-11-20 12:46:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przypomniala mi sie taka zwrotka z kawalka Kazika - "na kolana chamy..... "
:)))
fotografia cyfrowa
Sivoo
fotografia cyfrowa
2006-11-20 12:47:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
photoM "Skąd założenie, że portfolio decyduje o prawie do wystawiania niskich ocen?"
Oczywiście że pf nie decyduje o takim prawie, lecz jak widzie 1 od kogoś kto sie na tym zna czyt w jego pf znajde prace które uznam za piekne, warte polecenia, nad którymi sie zastaniawiam jak byly zrobione i w jakich warunkach to inaczej odbieram takie 1 zaczynam się zastanawiać co jest nie tak w zdjeciu które przedstawiam, niż od kogoś kto w pf ma np.3 zdjęcia jak ja wcale nie wypasione i 1 bez jakiegokolwiek komentarza uważam za ignorancje wobec mnie. Ale oczywiscie kazdy ma prawo do ocen i komentarzy jakie uważa za stosowne.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-20 12:49:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"ignorancję wobec mnie" - ciekawe sformułowanie, muszę to przemyśleć ;)

Rozumiem o co Ci chodzi, jednak ja zdecydowanie bardziej wolę dostawać wypasione emocjonalne komentarze pod dobrymi ocenami, niż takie lipne teoretyczno-techniczne wypociny pod złymi ;)

-M
fotografia cyfrowa
Ranino
fotografia cyfrowa
2006-11-20 13:40:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
myśle że większość wypowiadających sie powyżej posiada znaczne doświadczenie na tej i innych galeriach i odnośnie oceniania moim skromnym zdaniem dla osób które no są poczatkujace ocena to cos mało potrzeba odrobinę konkretów - aczkolwiek nie mozna tu narzekać jest kilka osób ze znacznym doświadczeniem którzy do oceny dopisuja to co należy - i nieistotne czu 1 , -1 3,4.. piszą to co wiedzą i widzą - to pomaga. Bywa i inaczej - życie - pstryk ocenę, nie komponującą się z innymi i wzystko, ale tez tak może być.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-20 13:43:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Drodzy Początkujący... róbcie zdjęcia zamiast marudzić ;D
-M
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-20 13:43:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... reszta też ;P
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2006-11-20 15:56:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme,
Nie rozumiem tylko, po co mi odpisywałeś, skoro mnie ignorujesz. Chyba już nigdy nie zrozumiem tematu "ignorowanie kogoś".
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-20 16:08:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pewnie nie tylko tego ;) życie jest skomplikowane ;D
-M
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-20 16:19:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ta funkcja sulzy aby zablokowac drugiego uzytkownika azeby ten nie mogl napisac nam co jest zle w zdjeciu. oczywiscie ignorujacy z gory zaklada ze jego zdejcie bedzie super odebrane i zbierze najwyzsze noty :) a jezeli ktos odstepuje od wymaginowanego idealu zostaje ignorowany :) wiem cos o tym |;> hie hie hie :)

młodość :)

aktualnie nawet nie pamietam gdzie jest ten przycisk z ignorem :)
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2006-11-20 16:31:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
photoM,
Zawsze jest pogoda.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-20 16:53:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marku ;)
Pogody też nikt nie rozumie... chyba tylko z wyjątkiem meteopatów ;)

-M
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa