fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
szybcy i wściekli
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2008-12-10 20:32:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...przynajmniej sam pić nie będe ;)))
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2008-12-10 20:35:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I, jak na razie, co widać po moich wpisach, ani razu Tobie nie ubliżyłem, a Ty mnie tak. Ale to właśnie za brak kultury wyleciałeś z FM.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2008-12-10 20:41:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Informuję, że Twoje pomówienie odnośnie mojego loginu zgłosiłem do administracji OB.
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2008-12-10 20:44:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ciekawe...bardzo ciekawe...
jakoś mi się kołacze po głowie pewne zdarzenie...jak nie dalej jak 3 dni temu buddabar troszkę "nieestetycznie" dowalał Nowotynskiemu za jego harce, którymi chciał doprowadzić do usunięcia swojego konta z OB...
w kontekście tego co napisał kilka postów wyżej "kazałem się wypisać z tego rynsztoku"...
brzmi to co najmniej dziwnie...
pomijając zupełnie fakt czy sam się wypisał, czy zostało usunięte jego konto z przyczyn "porządkowych"...
opcja istniała! z której jak sam wyznał chciał skorzystać...
hehehe...
nosił wilk....
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2008-12-10 21:01:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Użytkownik Buddabar był kiedyś zarejestrowany na portalu Fotomotywy. Skrytykowałem tam jego fotę pt. "Szewc". Zaczął mi po tym ubliżać. Wysłałem do niego prośbę na pw, aby zachowywał się zgodnie z netykietą, a fote przeniosłem do "szkółki fotograficznej", która jest galerią pomocną użytkownikom początkującym, jednakże nie tylko foty początkujących tam są przenoszone. Po tym fakcie, Buddabar jeszcze wielokrotnie pisał do mnie obraźliwe pw, grożąc opisywaniem galerii i wyzywając mnie i pozostała część administracji. najpierw potraktowałem go śmiechem, że dziękuję mu- mimo wszystko - za chęć reklamowania w sieci mojego portalu i, że miło mi niezmiernie. Buddabar ubliżał dalej. Otrzymał kolejne upomnienia, aby zachowywał się z kulturą, bo nie od razu decyduję o usunięciu konta. Niestety, ubliżał dalej. Uznałem, że nie ma sensu nadal prowadzić z nim dyskusji i podziękowałem mu za współpracę i Jego konto zostało usunięte.
Całą historię, o której piszę, jak też i komentarze Buddybara, mam oczywiście zachowane.
fotografia cyfrowa
buddabar1
fotografia cyfrowa
2008-12-10 21:10:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Może zacytuj klamco co napisałeś.... osmieszyłeś się i ci teraz głupio. Napisz jak wymoderowałes moje zdjecie z działu portret - bo nie uznałeś tego za portret.
fotografia cyfrowa
buddabar1
fotografia cyfrowa
2008-12-10 21:11:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a to co u wipisujesz - wysyłam link do własciciela fotomotywy - może dojdzie to ciebie jak to ty
fotografia cyfrowa
buddabar1
fotografia cyfrowa
2008-12-10 21:12:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i pamietaj że ja też moge zkopiowac co ty mi napisałeś w PW i jak się wyrazałes o portalu Obiektywni.pl......
fotografia cyfrowa
MartaPlatek
fotografia cyfrowa
2008-12-10 21:46:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
neojmx - jako administrator portalu powinieneś wykazać się 1) obiektywizmem, 2) profesjonalizmem 3) wiedzą z zakresu fotografii. Z tego co piszesz wynika, że:
1) uznałeś bardzo dobrą fotografię za słabą - czyli brak wiedzy ad. 3
2) nie potrafisz oddzielić zadań administatora portalu od własnych emocji i prywatnych spraw - brak profesjonalizmu i obiektywizmu w tym co robisz ad. 1 i 2

Nie będę wnikać czy buddabar wyzywał, obrażał bo nie wiem (jeśli coś pisał do Ciebie to ma do tego prawo bo wynika z tego, że jesteś osobą niekompetentną a poza tym jako administrator powinieneś oddzielać takie sprawy jak osoba fotografa i jego twórczość ponieważ fakt, że Twoje osobiste odczucia co do użytkownika wpływają na ocenę fotografii jest amatorskim zachowaniem) - sam fakt, że uznajesz dobrą fotografię za słabą powinien wystarczyć aby uznać Twoje postępowanie za wysoce nieprofesjonalne.


plateksniegu
fotografia cyfrowa
MartaPlatek
fotografia cyfrowa
2008-12-10 21:51:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Żeby było jasne piszę o portalu Fotomotywy.
fotografia cyfrowa
Rafi083
fotografia cyfrowa
2008-12-10 21:55:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Po tym co tu przeczytalem pozostaje wypić tylko piwo :)
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2008-12-10 21:59:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
więc może w ramach wyjaśnienia sytuacji przytoczcie co kto komu pisał? NIe będzie lepiej ale na pewno będzie weselej :))))
fotografia cyfrowa
buddabar1
fotografia cyfrowa
2008-12-10 22:01:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
neojmx to ze porównałem Cie z Crisem70 - wycofuje się - bo
żle odczytałem wpis usera mooha - zarzucił to TESLI a nie
Tobie. Reszte podtrzymuje.
fotografia cyfrowa
Rafi083
fotografia cyfrowa
2008-12-10 22:03:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zdrowie wasz w gardło nasz... :D Ja się trzymam ale Andreas dobrze gada niech się każdy wygada... :))))
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2008-12-10 22:04:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MartoPlatek, nie znasz sytuacji na FM związanej z ta pracą. Poza tym, skrytykowałem te pracę, nie uznałem jej za słabą, a to jest różnica. W podjęciu decyzji o usunięciu Buddybara nie kierowały mną emocje, a regulamin FM i netykieta. W decyzji o przesunięciu, a nie usunięciu pracy, również kierowałem się zasadami przyjętymi w FM. Prywatnie usunąłbym te pracę, bo mi się nie podobała. Nie usunąłem jej ze względu na powyższe. Nigdy nie usuwam prac ze względu na to, co ja czuję i można to sprawdzić na moim portalu.

Buddabar i tak nie uszanował moich próśb i próbował po raz wtóry zalogować się na FM. Otrzymał taką wiadomość, by najpierw o to zapytał i zobowiązał się, że będzie już przestrzegał zasad.

Prośba kolejna do Buddybara - nie pisz tutaj do mnie na pw, bo sobie nie życzę od Ciebie wiadomości. Wiadomość, w której tutaj mnie straszysz, przesłałem do administracji OB.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2008-12-10 22:08:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Buddabar napisał:"neojmx to ze porównałem Cie z Crisem70 - wycofuje się - bo
żle odczytałem wpis usera mooha - zarzucił to TESLI a nie
Tobie. Reszte podtrzymuje."

Naprawdę, niewiele mnie to interesuje, to Ty zrobiłeś z siebie pośmiewisko, w ogóle zakładając, że mógłbym coś takiego zrobić i idzie to tylko na Twoje konto i to Twoja wizytówka rzetelności i prawdomówności.
To, ze nie umiesz czytać ze zrozumieniem też jest Twoje.
fotografia cyfrowa
MartaPlatek
fotografia cyfrowa
2008-12-10 22:15:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moje wnioski opieram jedynie na tym co Ty piszesz tutaj. Nadal uważam, że Twoje zachowanie jako administratora jest nieprofesjonalne. Również z tego powodu, że przede wszystkim prowadzisz tą dyskusję w tym miejscu.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2008-12-10 22:26:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zostałem zaatakowany przez Buddabara tutaj. A co? Ja nie mogę się tutaj wypowiedzieć? Co ma profesjonalizm do dialogu? I czy na pewno jest, jak to nazywasz, profesjonalne, opierać swoje wnioski na jednej wypowiedzi, nie znając mnie zupełnie? No, wybacz, ale nie oceniajmy siebie na podstawie jednego dialogu, albo domysłów, bo mi się sejm zaczyna przypominać.
Jak zauważyłaś, ja nawet Buddybara nie oceniam, a tylko Jego zachowanie. Natomiast nie mam nawet prawa wydawać opinii o człowieku na podstawie tego, co pisze w wirtualnym świecie. I nigdy nie posunąłbym się do takich wniosków. A Ty tak, z ręki, oceniłaś mnie. Po co?
fotografia cyfrowa
gaelicus
fotografia cyfrowa
2008-12-10 22:29:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z zachowania tego pana wynika, ze to wiecej Bar, anizeli Budda. Mysle, ze zostalo to dobitnie pokazane. A wlasciwie, sam pokazal.
fotografia cyfrowa
MartaPlatek
fotografia cyfrowa
2008-12-10 22:40:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
neojmx - oceniam Twoje zachowanie a nie Ciebie. Czytaj ze zrozumieniem. Administrator portalu nie powinien się w ten sposób zachowywać: opisywać zachowania innych użytkowników na forum publicznym, proponować publikację prywatnej korespondencji z użytkownikiem. Fakt, że wynosisz tego typu brudy ze swojego portalu po pierwsze świadczy źle o tym portalu a po drugie o Tobie.
Pomijam już fakt, że takie sprawy powinny być tajemnicą służbową a Ty jako administrator powinieneś się troszczyć o to aby takie sprawy pozostawały pomiędzy Tobą a użytkownikiem. No niestety inaczej jak brak profesjonalizmu nie można tego określić.
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-12-10 22:46:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A weźcie Wy się spotkajcie - dajcie sobie po mordzie - podpalcie ogony i podpiłujcie przyrodzenie rogacza.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-12-10 22:49:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w tym pojedynku jestem za buddabarem ( do czego to doszło)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-12-10 22:50:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gaelicus kontra buddabar - bo z neojmx nie jest mi znanym zawodnikiem.
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-12-10 22:51:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja jestem za nikim - nie znam gości. Bo ALE to mam dopiero jak osobiście coś nie HALO. Online to maski na facjatach mają. Wszyscy.
Ja też zresztą.

Tak naprawdę jestem spokrewniony z E.T.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-12-10 22:52:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sepa - ale ja Ciebie znam, wiec bym się nie odważył zaczepić, bo zęby jeszcze mam swoje i je lubię.
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | Strona 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa