fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
szybcy i wściekli
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2007-04-26 07:16:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vankert, uważasz że powinnam komentować w stylu hiteroha? :D
Ritka się nie zgłaszała, ale została zgłoszona przez innego usera. mamy na nią kwity ;)
więc jeśli macie coś na sumienie to lepiej zgłaszajcie się sami, zanim ktoś was na tę listę zapisze ;)
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2007-04-26 08:13:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hobbes, po ralizacji Twojego hyasla powstalyby portale z liczba uzytkownikow zawarta pomiedzy 10 a 22 , jest w tym jakas metoda
fotografia cyfrowa
Ritka
fotografia cyfrowa
2007-04-26 08:54:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o widzę, że tu o mnie !!!
proszę sprawdzić moje komentarze i oceny i okaże się, że Andres trafił na mój słaby dzień, bo wkurza mnie to, jak co niektórzy wstawiają 0 bez słowa wyjaśnień, ja jednemu z "mistrzów" tej galerii postawiłam nieopatrznie 2 i od razu mnie zblokował, nie wiem czy dlatego, że jestem niegodna oceniania jego zdjęć czy tak bardzo boi się o obniżenie swojej wysokiej średniej...
Nie zasługuję absolutnie na to aby znajdować się na tej liście, proszę mnie natychmiast skreślić!!! ;)
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2007-04-26 09:56:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ritka ...Witam Cię serdecznie ......czy aby na pewno tylko Andresa to dotyczyło.....oj,deko jestem innego innego zdania no ale mniejsza z tym, szanowna damo znalazł by się i drugi słaby dzień ale dzisiaj sie już z tego śmieje....pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Ritka
fotografia cyfrowa
2007-04-26 10:11:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
epos, daj przykład tych moich odwetów skoro deko jesteś innego zdania, wg mnie to już jest pomówienie
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-04-26 10:14:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ritka :))))) wiecej luzu... zobacz że siebie ja sam dopisałem :)))
fotografia cyfrowa
Ritka
fotografia cyfrowa
2007-04-26 10:21:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres nawet nie wiesz ile razy ma ochotę na odwecik ale na prawdę powstrzymuję się od tego, no padło na Ciebie, ale żeby od razu umieszczać mnie na liście odwetowców??? ;)
Aż przejrzałam wszystkie swoje komentarze (archiwalne też), bo może już czegoś nie pamiętam... nie widzę dowodów "przestępstwa" ;)
fotografia cyfrowa
Ritka
fotografia cyfrowa
2007-04-26 10:31:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
venkert, jak już się zorientowałeś po moich komentarzach, rzadko zdarza mi się niska ocena lub jakaś krytyka i nie dlatego, że się boję odwetowców - jakim ja nie jestem - ale dlatego, że nie uważam się upoważniona do pouczania kogokolwiek, bardzo dużo zdjęć mi się tu nie podoba, być może nie rozumiem wielu twórców, niektóre kategorie w ogóle mnie nie interesują więc nie oceniam, a jeśli jakieś zdjęcie mi się podoba to po prostu daję o tym znać autorowi, bo znam z autopsji, że to miło. :)
Do tego muszę jakoś ciułać te moje kB na następne gnioty mojego autorstwa, więc co jakiś czas daję komentarze...
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2007-04-26 11:07:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ritka ....o mój Boże......Szanowna Damo.....ja Ci napiszę tak: przyjrzyj się uważnie liście........jacy oni odwetowcy? (co do Ennio? zobacz na ostatnią fotkę i sama oceń, nie znosi nieprzychylnych komentarzy) ... przyznam się szczerze, że kiedys popełniłem takie błędy (tzn. członek z rodziny - siostrzeniec - po moim odjeściu od kompa, narobił małego bigosu ale za to swoje zebrał) ale przeprosiłem tych których to dotyczyło, łącznie z wyjaśnieniem u administratora i do dziś to niektórzy pamiętają....(nie bedę ich wymieniać bo nie warto, bo .........mimo moich przeprosin...) także nie podchodź do tematu w ten sposób bo w tym portalu mz. zdaniem 98.99 % tak kiedyś chociaż raz tak uczyniło a jak nic nie napisali to zaraz do...Ignora. Ale zwróć uwagę, że czynią to te osoby, którzy na ogół są niekulturalni i "mają swój" styl, który się podobać większości nie musi ale oni są innego zdania. Aczkolwiek też to szanuje. Oczywiscie z tą niekulturalnością dotyczy to kilku wybranych userów, żebyśmy się dobrze zrozumieli.
Pozdrawiam i miłego dnia życzę
" Szanowny autorze: 0, pozdrawiam "
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2007-04-26 11:11:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja tam jestem dumny że znajduję sie na tej liście, choć może mniej jako odwetowiec z bardziej jako upierdliwiec oceniacz.
fotografia cyfrowa
Ritka
fotografia cyfrowa
2007-04-26 11:25:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
epos, nie wiem ale to "Szanowna Damo" jakoś brzmi (choć tego nie słyszę) bardzo ironicznie, czym Ci tak podpadłam???
fotografia cyfrowa
Kapitan
fotografia cyfrowa
2007-04-26 12:40:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
1.mania szewska "drżyjta glizdy"
2.zec "ma swoje sposoby"
3.ennio "mistrz świata w strzelaniu z gumek"
4.vankert "koń trojański"
5.MartaW "czepialska" vel "wredna" vel "ma referencje od samgo mistrza (vide p.3.)"
6.ennio "jestem tak ważny ze należa mi się conajmniej dwa miejsca na liście" vel "wklep sobie w google moje imie i nazwisko i zobacz ile odpowiedzi dostaniesz"
7.Andres "jestem fanem arcydzieł mega mistrza Ennio" vel jak to określił vankert "naloty z doskoku"
8.corason "tester ocen"
9.hiteroh - "Yoda"
10.Ritka"przyznam się do odwetu" vel "suma sumarum opłacało się zrobić mały odwecik"
11.Rollerskate "nie kazda naga dupa obroni zdjecie przed krytyką''
12.Epos "Szanowny autorze: 0, pozdrawiam"
13.ennio " jak śmiesz mnie krytykować - to nie jest portal dla hodowców rybek"
14.radzik100"skasuje zdjęcie i wgram od nowa , może złapie lepsze oceny"
15.DarBaj"każdy widzi to na co intelektu staje! Ty widzisz
tylko czapkę" vel "dostaniesz 0 uargumentowane wulgarnością"
fotografia cyfrowa
Ritka
fotografia cyfrowa
2007-04-26 12:50:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wywalcie mnie z tej listy! Zrobiłam raz odwet, do tego się od razu przyznałam, na prawdę do pięt nie dosięgam wyżej wymienionym ;P
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2007-04-26 12:52:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
1.mania szewska "drżyjta glizdy"
2.zec "ma swoje sposoby"
3.ennio "mistrz świata w strzelaniu z gumek"
4.vankert "koń trojański"
5.MartaW "czepialska" vel "wredna" vel "ma referencje od samgo mistrza (vide p.3.)"
6.ennio "jestem tak ważny ze należa mi się conajmniej dwa miejsca na liście" vel "wklep sobie w google moje imie i nazwisko i zobacz ile odpowiedzi dostaniesz"
7.Andres "jestem fanem arcydzieł mega mistrza Ennio" vel jak to określił vankert "naloty z doskoku"
8.corason "tester ocen"
9.hiteroh - "Yoda"
10.Ritka"przyznam się do odwetu" vel "suma sumarum opłacało się zrobić mały odwecik"
11.Rollerskate "nie kazda naga dupa obroni zdjecie przed krytyką''
12.Epos "Szanowny autorze: 0, pozdrawiam"
13. Hobbes "śmierć frajerom.."
14.ennio " jak śmiesz mnie krytykować - to nie jest portal dla hodowców rybek"
15.radzik100"skasuje zdjęcie i wgram od nowa , może złapie lepsze oceny"
16.DarBaj"każdy widzi to na co intelektu staje! Ty widzisz
tylko czapkę" vel "dostaniesz 0 uargumentowane wulgarnością"

zapomnieliście o hobbsie ;)
ze względu na uwagi vankerta a propos mojego pseudonimu bojowego proponuje wprowadzenie poprawki 'tasiemiec' na 'żmija' (też długa, a jadowitosc co rusz ktoś mi zarzuca...)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-04-26 12:52:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja też chcę być na liście :D :D :D
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2007-04-26 12:53:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M tylko dla odwetowców
mania żmija szewska
fotografia cyfrowa
Ritka
fotografia cyfrowa
2007-04-26 13:02:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
1.mania szewska "drżyjta glizdy"
2.zec "ma swoje sposoby"
3.ennio "mistrz świata w strzelaniu z gumek"
4.vankert "koń trojański"
5.MartaW "czepialska" vel "wredna" vel "ma referencje od samgo mistrza (vide p.3.)"
6.ennio "jestem tak ważny ze należa mi się conajmniej dwa miejsca na liście" vel "wklep sobie w google moje imie i nazwisko i zobacz ile odpowiedzi dostaniesz"
7.Andres "jestem fanem arcydzieł mega mistrza Ennio" vel jak to określił vankert "naloty z doskoku"
8.corason "tester ocen"
9.hiteroh - "Yoda"
10.Rollerskate "nie kazda naga dupa obroni zdjecie przed krytyką''
11.Epos "Szanowny autorze: 0, pozdrawiam"
12. Hobbes "śmierć frajerom.."
13.ennio " jak śmiesz mnie krytykować - to nie jest portal dla hodowców rybek"
14.radzik100"skasuje zdjęcie i wgram od nowa , może złapie lepsze oceny"
15.DarBaj"każdy widzi to na co intelektu staje! Ty widzisz
tylko czapkę" vel "dostaniesz 0 uargumentowane wulgarnością"


Sama się wywaliłam ;P
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-04-26 13:02:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ee, lipa

żmija? To jak pseudonim z Kill Billa ;D
fotografia cyfrowa
CyBeRmAnTiS
fotografia cyfrowa
2007-04-26 13:10:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:X
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2007-04-26 13:24:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ritka, ale pamietaj ze jestes pod stała obserwacją. jeden mały odwecik, jeden zły dzionek i nie ma to tamto, wracasz do nas ;)
i kęsimkęsim ;)
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2007-04-26 14:08:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehehehe.....Ritka....."Szanowno autorko: 0, pozdrawiam"
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2007-04-26 14:11:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ritka....uważam, że do tej pory to żartowałem ale Ty niestety odbieraz to b.powaznie, upiersz się przy swoim ale nie ma sprawy jak znajdę czas to na pewno
o....drugim odwecie Ci przypomnę....a nie chciałem tego...no ale to pózniej bo mam sporo zajec.....
Szanowno autorko: 0, pozdrawiam
fotografia cyfrowa
PREZES_KGT
fotografia cyfrowa
2007-04-26 15:31:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hej zamiast uprawiać ściemę na forum, wpadnijcie pod moje łabędzie i wstawcie łabądki:)
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-04-26 15:42:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ee tam sama się wykreśliła... odwecik był?.. udokumentowany? więc welcome na liście:)))

1.mania szewska "drżyjta glizdy"
2.zec "ma swoje sposoby"
3.ennio "mistrz świata w strzelaniu z gumek"
4.vankert "koń trojański"
5.MartaW "czepialska" vel "wredna" vel "ma referencje od samgo mistrza (vide p.3.)"
6.ennio "jestem tak ważny ze należa mi się conajmniej dwa miejsca na liście" vel "wklep sobie w google moje imie i nazwisko i zobacz ile odpowiedzi dostaniesz"
7.Andres "jestem fanem arcydzieł mega mistrza Ennio" vel jak to określił vankert "naloty z doskoku"
8.corason "tester ocen"
9.hiteroh - "Yoda"
10.Ritka"przyznam się do odwetu" vel "suma sumarum opłacało się zrobić mały odwecik"
11.Rollerskate "nie kazda naga dupa obroni zdjecie przed krytyką''
12.Epos "Szanowny autorze: 0, pozdrawiam"
13. Hobbes "śmierć frajerom.."
14.ennio " jak śmiesz mnie krytykować - to nie jest portal dla hodowców rybek"
15.radzik100"skasuje zdjęcie i wgram od nowa , może złapie lepsze oceny"
16.DarBaj"każdy widzi to na co intelektu staje! Ty widzisz
tylko czapkę" vel "dostaniesz 0 uargumentowane wulgarnością"
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2007-04-26 15:58:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to może i ja ;] "luzuj gumkę w majtkach" vel " skarpetka bez uciskowa zdrowa" ;-]

1.mania szewska "drżyjta glizdy"
2.zec "ma swoje sposoby"
3.ennio "mistrz świata w strzelaniu z gumek"
4.vankert "koń trojański"
5.MartaW "czepialska" vel "wredna" vel "ma referencje od samgo mistrza (vide p.3.)"
6.ennio "jestem tak ważny ze należa mi się conajmniej dwa miejsca na liście" vel "wklep sobie w google moje imie i nazwisko i zobacz ile odpowiedzi dostaniesz"
7.Andres "jestem fanem arcydzieł mega mistrza Ennio" vel jak to określił vankert "naloty z doskoku"
8.corason "tester ocen"
9.hiteroh - "Yoda"
10.Ritka"przyznam się do odwetu" vel "suma sumarum opłacało się zrobić mały odwecik"
11.Rollerskate "nie kazda naga dupa obroni zdjecie przed krytyką''
12.Epos "Szanowny autorze: 0, pozdrawiam"
13. Hobbes "śmierć frajerom.."
14.ennio " jak śmiesz mnie krytykować - to nie jest portal dla hodowców rybek"
15.radzik100"skasuje zdjęcie i wgram od nowa , może złapie lepsze oceny"
16.DarBaj"każdy widzi to na co intelektu staje! Ty widzisz
tylko czapkę" vel "dostaniesz 0 uargumentowane wulgarnością"
17 Bicki - "luzuj gumkę w majtkach" vel " skarpetka bez uciskowa zdrowa" ;-]
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | Strona 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa