fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
PROSZE O SZACUNEK DO PRAWDZIWEJ FOTOGRAFI !!!!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-10-15 19:49:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marto, Wujku - a malo to beznadziejnych zdjec z analoga tutaj ogladamy? Tak wiec Tomku Twoj argument jest tej samej sily co i moj :)
fotografia cyfrowa
MiguelAngelo
fotografia cyfrowa
2007-10-15 19:49:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Uncle - wierzę i zazdroszczę ci tej umiejętności. bo ja z ciemni jestem ciemny. a analogowego aparatu pewnie przez jakiś czas będę się bał. ale korzystając z cyfry nie idę na łatwiznę i w znakomitej większości przypadków działam na Manualu. A i teorii fotografii chętnie przyjmę co jakiś czas kawałek ;) Więc leniwy raczej nie jestem, ale wciąż się uczę...
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2007-10-15 19:49:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dlaczego wszyscy powtarzaja moje slowa, a racji mi nikt nie przyzna?

fotografia cyfrowa
UncleTom
fotografia cyfrowa
2007-10-15 19:49:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marta: ;DDD
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-10-15 19:50:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuba, właśnie ciągle o tym mówię, że nie o technologię chodzi, ale o samokrytycyzm
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-10-15 19:50:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
veraloe - bo moze jestes nie z tej partii? ;D
fotografia cyfrowa
MiguelAngelo
fotografia cyfrowa
2007-10-15 19:51:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
samokrytycyzm to ważna sprawa, zgoda... i świadom tego jestem...

ech.. kiedyś to nawet żelazka miały duszę ;)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2007-10-15 19:51:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
veraloe -> jam Ci nie wróg. Masz rację!!!!!! I jeśli zauważyłaś, a bystraś dziewczyna, twierdziłem tak samo od początku. A teraz idę zabić po jednym cyfrzaku i jednym analogowcu, żeby było sprawiedliwie.
fotografia cyfrowa
MiguelAngelo
fotografia cyfrowa
2007-10-15 19:52:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wowa - :D
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2007-10-15 19:52:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A kto to Kuba? Chyba - co to. Wyspa, jak wulkan gorąca... ;o)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-10-15 19:52:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wowa - to przynies jutro, to sie zabawimy w skladanie. Moze jaka fajna hybryda z tego wyjdzie?;)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-10-15 19:52:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ROTFL
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2007-10-15 19:54:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marta - ot, to to!!! Pogrzebaczem trza wyjmować z popielnika, bo gorąc łokrytny... Całkiem jak analogowy, taki gorący... ;o)
fotografia cyfrowa
MiguelAngelo
fotografia cyfrowa
2007-10-15 19:55:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
svolken - rotfl
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2007-10-15 20:04:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja tak a propos czytania ze zrozumieniem.

-"10 lat do tyłu(można o czasie podyskutować, ale ważne jest o co chodzi) to była prawdziwa fotografia."
pomijajac kwestie, czymze ta prawdziwa fotografia jest (to juz wiemy, z kopnietego statywu), od razu, nie dopuszczajac mozliwosci dyskusji, pan stwierdza autorytatywnie, ze-poprzez implikacje-dzis juz prawdziwej fotografii nie ma.

nastepny akapit jest bardzo smutna przypowiescia o koledze, ktory ruszyl w miasto i w ciagu wieczoru napstrykal 159999 fotek. czego to dowodzi? pewnie tego, ze w ramach obserwacji behawioralnych mozna wysnuc taki sam wniosek o calej populacji fotografujacych cyfra.
excusez-moi, ale czy ow kolega wszystkie swoje 1988874 zdjecia natychmiast bezrefleksyjnie wstawil do galerii fotograficznych? nie? no to dlaczego dramat?

-"Brak szacunku do prawdziwej fotografii, do ludzi którzy godzinami dniami a nawet miesiącami wyczekują na moment, odpowiednie światło i trach jest fotografia ta jedna, ta jedyna a nie tysiąc naraz."
hm...ja bardzo wspolczuje tym, co musza czaic sie godzinami , a nawet miesiacami, by cos godnie sfotografowac. ale widocznie lubia...ich wola. tak sama jak wola" cyfrakow" jest stosowanie odmiennych strategii lowow. czy to takie ciezkie do zrozumienia?

-"Większość tak zwanych cyfrowych fotografów nie zna nawet podstaw fotografii ustawiają tryb auto lub jeden z tematycznych i jadą z koksem a dasz mu analog i g.... "
bez komentarza. zazdroszcze ci jednakowoz osobistej znajomosci owych gownianych fotografow, to wielki krag znajomych!


-"Patrząc na przypływ zdjęć w ciągu jednego dnia na stronach internetowych poświęconych fotografii, można wywnioskować ''następne frytki w McDonalds- zjeść i zapomnieć..''. W napływie tych wszystkich fotografii gubią się te na prawdę DOBRE. Do każdego zdjęcia zadał bym pytanie np: co fotograf może powiedzieć ciekawego o swoim zdjęciu? wtedy
po przeczytaniu owej odpowiedzi każdy zastanowił by się nad tworzeniem fotografii, ocenianiu, poprawianiu, krytykowaniu itd. Pisze to do wszystkich co pstrykają a nie fotografują bo samo zdjęcie to nie wszystko."

a co to ma wspolnego z "prawdziwa fotografia" (czyli jak juz wiemy, wykonana co najmniej holga z kopnietego statywu)? przeciez frytki mozna usmazyc i w garnku, i we frytownicy. smakowac beda tak samo, o ile oczywiscie wiemy jak je zrobic, ile czasu smazyc, no i jakiej jakosci ziemniakow uzyjemy.

ech, nadeci tffu...rcy. pokory odrobine. odrobinke chociaz.
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2007-10-15 20:06:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wowa, jak juz ich ustrzelisz, wypatrosz ladnie i ku przestrodze wywies w galerii. co by juz glupie dysputy sie nie paletaly po glowach ....
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-10-15 20:08:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
veraloe... talent literacki to Ty masz...
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2007-10-15 20:32:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
veraloe, swietnie powiedziane ;)brawo, aczkolwiek takie podzialy na cyfrakow i analogowcow to jakies takie sztuczne sa, bo wlasciwie rozmawiamy o zdjeciach w necie, gdzie wszystkie sa cyfrowa (nawet te z holgi ;))
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2007-10-15 20:33:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tym razem to nawet bardziej ma rację... ;o)
fotografia cyfrowa
ksnskw
fotografia cyfrowa
2007-10-15 20:42:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA ALE TEMAT ZAPODALEM
A teraz poważnie, nie chodziło mi o wojnę między analogiem a cyfrą, wielu potrafiło ogarnąć całość i zrozumieć o co mi chodzi, a inni wyciągają zdania z ką tekstu. Moje przeprosiny były skierowane do tych co poczuli się urażeni. Chciałem sprawdzić co o tym wy wszyscy miłośnicy fotografii sadzicie, a dokładnie -o pstrykaniu fotek bez zastanowienia się.
fotografia cyfrowa
Necromanser
fotografia cyfrowa
2007-10-15 20:51:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ok ksnskw.. zalogowałeś sie pod tym nickiem zeby zrobić afere.. udało sie.. a teraz wrzuć kilka zdjec, to moze wówczas napizsemy co sądzimy o pstrykaniu fotek bez zastanowienia ;):D:D
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2007-10-15 20:52:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale ja nie chce sie klocic. ja tylko protestuje wlasnie.
przeciwko owemu sztucznemu podzialowi na cyfrakow i analogow.
bo kto takie podzialy stwarza?czy uzytkowncy aparatow cyfrowych?czy to oni pisza, ze prawdziwa fotografia to tylko z duchem czasu i cyfrowa?

ja bardzo przepraszam, ale KTO takie podzialy wprowadza-to chyba jasne.

ksnskw, bardzo wyraznie widac co chciales powiedziec, i sprostowqania nie maja sensu.
masz oczywiscie prawo do lamentu nad smiercia @prawdziwej fotografii@, zamordowanej brutalnie przez cyfrowe cyborgi, zastanow sie tylko nad czym tak naprawde lamentujesz:czy nad tym, ze na portalach z zapedami artystycznymi pojawiaja sie fotografie wykonane technika cyfrowa, ktore w niczym nie ustepuja, a niejednokrotnie przewyzszaja dokonania tradycyjnymi technikami?alebo, wlasciwiej-ktorych walory czysto estetyczne oraz oczywiscie jakosc techniczna nie rozni sie od tradycyjnych?

czy moze nad tym, ze niezbyt rozgarniety czesiek z parteru moze teraz biegac ze swoja @malpka@ i cykac ile wlezie, cieszac sie jak glupi do sera, ze oto sztuka fotografii przestala byc sztuka tajemna, zarezerwowana tylko dla wtajemniczonych?
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2007-10-15 21:00:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i jeszcze male ps do martyw-skad ta ironia?
przekonaj mnie, ze sie myle twierdzac, iz pewne osoby, szczegolnie neofici! probuja zdyskredytowac uzytkownikow "cyfrowych" aparatow...

no, chyba ze uwazasz, ze nie warto...
fotografia cyfrowa
ksnskw
fotografia cyfrowa
2007-10-15 21:03:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jeszcze raz powtarzam nie o to chodzi, a co do fotek to ha ha ha są już na obiektywni.pl bo jestem starym wygą na tej stracę a taki numer odwaliłem żeby co nieco dowiedzieć się jak zareagujecie koledzy i koleżanki. :) ;)
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2007-10-15 21:10:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no to sie ujawnij, skoro taki z ciebie wyga stary. przeciez nie masz sie czego bac, prawda?
;D
nie chodzi tu zreszta o ciebie.
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | Strona 4 | 5 | 6 | 7
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa