fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Wazelino ADALBERCIE - mała prośba
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
naga
fotografia cyfrowa
2007-12-12 10:56:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a co to jest 'warsztat fotograficzny'?
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-12-12 10:57:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proszę bardzo. Poza swoim zdaniem zwróciłam uwagę na Twoje błędy merytoryczne.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-12-12 10:59:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
naga - z tym pytaniem to do administracji serwisu prosze.
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-12-12 11:01:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Łatwo się powołać na głupią regułkę. Trudniej się nad nią zastanowić?
Masz rację - krytyki adalbert to często komentarze. Ale podanie argumentów nie jest takie proste jakby sie mogło wydawać ;P
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-12-12 11:08:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Svloken - ma rację.
O dziwo!! ;P
fotografia cyfrowa
smokojad
fotografia cyfrowa
2007-12-12 11:16:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To i tak niestety plusy będą wstawiać Adalbertowi ludzie którzy dostali od niego wcześniej krytyki, a minusy Ines. Więc miarodajność zerowa i o tym właśnie mówiłem. Adalbert ma już swój wianuszek.
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2007-12-12 11:18:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gburu, obrazasz osoby, ktore nie sugeruja sie wartoscia znakow postawionych przy krytykach czy krytykami wystawionymi pod ich zdjeciami, tylko praca wlasnej szarej masy w glowie.
nie sadz innych swoja miara, prosze.
fotografia cyfrowa
smokojad
fotografia cyfrowa
2007-12-12 11:18:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Plusy adalbertowi wstawili ludzie, którzy wcześniej otrzymali jego "krytykę", w dużym cudzysłowie, w tym dwoje po dwie "krytyki", więc gdzie OBIEKTYWIZM, pytam gdzie ? Jesteście TWA, mimo, że trudno to tak przyznać.
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2007-12-12 11:20:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gburu, ja tez otrzymalam krytyke od adalberta, a mimo tego stawiam mu teraz minus, bo nie zgadzam siez tym, co pisze.
i nie mow do mnie per "wy", te czasy dawno minely.
fotografia cyfrowa
smokojad
fotografia cyfrowa
2007-12-12 11:21:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
veraloe ---> nie mierzę własną miarą, to zarzut z kosmosu. Tu są fakty, czyli statystyka, to jest proste, do sprawdzenia badawczego.
fotografia cyfrowa
smokojad
fotografia cyfrowa
2007-12-12 11:22:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie będę na te zaczepki reagował veraloe, przykro mi. Mógłbym tu napisać, za co jest odpowiedzialna "szara masa" w głowie. EOT. Spójrz na plusy adalberta i zobacz skąd pochodzą. Czy to takie trudne ? Wnioski sam wyciągnij
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2007-12-12 11:24:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jakie fakty? przeciez wlasnie ci udowodnilam, ze te twoje fakty to raczej mity.
mozna badawczo sprawdzic.

oczywiscie, twa istnieje tu potezne, ale nie zycze sobie, bys do MNIE pisal "jestescie twa".

fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-12-12 11:26:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vera przed chwila Twój minus był tylko pod moją krytyką - to raz. A dwa to ignorancja. Plusy stawia się pod krytykami, w których autorzy używają pojęć których nie rozumieją. Adalbert najwyraźniej nie do końca wie co to "skrót perspektywiczny" i czym się to różni od perspektywy zbieżnej. Inny autor nie wie kiedy głębia ostrości jest za mała a kiedy za duża. I w przypadku użycia krajobrazówki do portretu pisze o "za małej głębi" dostając za to plusy...
fotografia cyfrowa
jan_nowakka
fotografia cyfrowa
2007-12-12 11:28:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czyli wg teorii gburu, nic nikomu nigdy już niech nikt tu nie wystawia, bo trąci TWA. Gburu, czy ty aby nie jesteś od Jarka K.?
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-12-12 11:29:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja dostałem kk od adalberta. I wcale nie mam z tego powodu zamiaru stawiać mu plusa czy minusa.
Od mamy też dostałem kiedyś KK (jak byłem mały). I takiego! Też jej nie będę stawiał matematycznych kreseczek. ;P
fotografia cyfrowa
smokojad
fotografia cyfrowa
2007-12-12 11:29:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
veralor - o czym ty mówisz ? Przy krytyce, cytując za adalbertem

"Proponuję zabawę. Właśnie napisałem KK o zdjęciu http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-244489.php. Napiszcie też KK i dajcie możliwość porównań. KK pisałem około 10 minut i jak zwykle o zdjęciu , które mi sie podoba. Nagrodę przyznają obiektywni czytając te krytyki bądź nie. Zachęcam."

Plusy tej krytyce wstawili ludzie, którzy otrzymali "krytykę" od adalberta, w jakim stopniu ja mówię o tobie ? Ja się odnoszę do tej krytyki i tylko do tej. Więc o co ci chodzi ? Adalbert zachęcił do tego pomysłu, ja mówię, że nie jest on miarodajny, a wynik nie jest tylko składową tego co tam napisał, ale również tego, że kiedyś wstawił "krytykę" komu innemu.
fotografia cyfrowa
smokojad
fotografia cyfrowa
2007-12-12 11:30:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I nie mówię tu o wszystkich, którym adalbert krytykę wstawił, tylko niektórym. Przecież to jasne, że lwia część jest tu rzeczywiście obiektywna.
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2007-12-12 11:37:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
iness-najpierw przeczytalam tylko twoja krytyke. nie zgadzam sie z nia. stad minus. pozniej przeczytalam krytyke adalberta. rowniez sie z nia nie zgadzam. nie doszukuj sie rzeczy, ktorych nie ma...
piszesz:
"vera przed chwila Twój minus był tylko pod moją krytyką - to raz. A dwa to ignorancja. Plusy stawia się pod krytykami, w których autorzy używają pojęć których nie rozumieją. Adalbert najwyraźniej nie do końca wie co to "skrót perspektywiczny" i czym się to różni od perspektywy zbieżnej. Inny autor nie wie kiedy głębia ostrości jest za mała a kiedy za duża. I w przypadku użycia krajobrazówki do portretu pisze o "za małej głębi" dostając za to plusy..."

i masz swieta racje. zdarza sie, ze ludzie nie maja zielonego pojecia za co plusuja czy minusuja, to strasznie smutne jest, bo praca autora krytyki idzie na marne...na szczescie to marginalne przypadki.
ja, zanim wypowiem sie na jakis temat, lub chocby ocenie czyjas wypowiedz, sprawdzam w odpowiednich miejscach pojecia czy zjawiska, ktorych nie rozumiem-jesli ich nie rozumiem w danym przypadku .a taka skomplikowana krytyke czytam ze dwa razy, by byc pewna, czy dobrze zrozumialam...;)

fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2007-12-12 11:40:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gburu, motasz sie sam we wlasnorecznie przez ciebie zastawionej sieci. przeciez napisales: "jestescie TWA", wymieniajac sie opiniami ze mna , wiec twoje zdanie odnosilo sie rowniez do mnie, a zwlaszcza ten gramatyczny rodzaj: "JESTESCIE"-czy to takie trudne?

poza tym prosze nie przekrecaj mojego nicka, ani nie klasyfikuj mnie wedle plci, do ktorej nie naleze.
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-12-12 11:42:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gburu - racji nie masz w 100% - bo ja też dostałam od adalbert krytykę ;)
a plusy pochodzą od osób dla których fotografia jest na tym portalu sprawą trzeciego rzędu - ważniejsze jest nawiązanie sympatycznych znajomości i gadanie o dupie Maryni oraz udowadnianie osobom, dla których portal foto jest dla tych którzy interesują się fotografią i rozwijają te zainteresowania - że bardzo się mylą... bo to jest dobra czateria i miejsce gdzie za niewielką opłatą można tworzyć albumy rodzinne i z wycieczek.
fotografia cyfrowa
smokojad
fotografia cyfrowa
2007-12-12 11:45:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jesteś bardzo wybiórcza i agresywna w dyskusji, więc ją kończę. Pisałem "jesteście TWA" pisząć post pod postem, nie widziałem jeszcze Twojej odpowiedzi, więc nie zwracałem się do Ciebie, ani nie odpowiadałem na Twoją wypowiedź, gdyż jej nie widziałem. Taka dyskusja szczerze nie ma sensu, zbyt stary jestem na pyskówki, więc również i Ciebie proszę o zaprestanie.
fotografia cyfrowa
smokojad
fotografia cyfrowa
2007-12-12 11:47:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Iness --> żle sformuowałem wypowiedź, nie chodziło mi o wszystkich ludzi, którzy dostali krytykę od Adalberta, sam chyba nawet od niego dostałem, chodziło mi o część tych osób.
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-12-12 11:47:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
PS. Na tej samej zasadzie... adalbert może zaraz napisać, że plusy pod moją krytyką są od osób które mają mu za złe, że pisze takie a nie inne krytyki. Nie zaś dlatego, że moja krytyka coś wnosi. Każdy medal ma dwie strony.
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2007-12-12 11:54:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...a mi tak nie napisales w odpowiedzi: "żle sformuowałem wypowiedź, nie chodziło mi o wszystkich ludzi, którzy dostali krytykę od Adalberta, sam chyba nawet od niego dostałem, chodziło mi o część tych osób. " oj, kombinatorku....

jesli ja jestem agresywna, udowadniajac ci twoje wlasne retoryczne zamotanie i korygujac twoje bledne zalozenie, to jak okreslic ciebie? ...gburu?

:)
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2007-12-12 11:56:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ach, i wypowiedz o twa napisales pod moim postem, odnoszac sie zdecydowanie do niego, wiec nie probuj teraz zmienic wersji zdarzen:)
rowniez zegnam.
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Strona 8 | 9
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa