fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
zezwierzecenie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-02-21 14:47:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zombie ;))
fotografia cyfrowa
lonely_wolf
fotografia cyfrowa
2007-02-21 14:48:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
niczym ilicz
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-02-21 14:50:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dokladnie - wiecznie zywy ;')_))
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-02-21 22:20:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MOze to tak na wiosne jak koty - przejdzie za jakis czas....
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2007-03-03 03:01:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a no patrze , ze fajny poscik znalazlem :) obgadujecia tak za plecami i nawet nie zaprosicie :)hmmmmmmmm co ja moge Wam powiewdziec :) zauwazylem ze faktyczniewiecej ptactwa pokazuje sie na jednej stronie i nie raz sie rozesmialem pod nosem :)ze pewnie nie jednegi h...j strzela :), no ale ja na to nic nie poradze :) kiedys chcialem geby focic , kupilem lampy tla i inne akcesoria , no ale jakos chetnych do pozowania nie bylo , wiec zajolem sie ptactwem i juz tak zostalo
A teraz co ??? mam zrezygnowac z OB ??? bo za duzo swierzyny sie pokazuje ??? czy moze mam isc kwiatki focic hihihihihih JA?? hi bgeba jak u mordercy 100kg przy kwiatkach stoi :) jaja na calego :)
fotografia cyfrowa
ennio
fotografia cyfrowa
2007-03-03 15:11:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
odpowiadam Wolfowi na założony temat: TO JEST TRAGEDIA DLA PORTALU, ludzie myślą że jak zrobią ładne zdjęcia ptaszka, czy innego zwierzaczka dobrym sprzętem to już to będzie dobra fotografia, FOTOGRAFIA to nie bedzie chyba, że zostanie pokazany ulotny moment, niepowtarzalna chwila, coś czego nie widzimy na codzień, coś co fotograf uzyskał dzięki kilkudniowym przyjaczejeniom na drzewie, ambonie czy szałasie, takie zdjęcia doceniam i takie zdjęcia mogą się wyróżniać a fotografowie ptaszków niech wstawiają swoje fotki na portale tematyczne, dam dostaną łupnia i może zaczną się uczyć jesli będą chcieli
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-03-03 15:18:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ennio, czy Ty nie przesadzasz trochę?
Sam wystawiałeś ostatnio zdjęcia piesków, za które zebrałeś różnorodne oceny i chyba nie każdy dostrzegł w nich niepowtarzalną chwilę, czy ulotny moment. Bo ten w większości zdjęć nie dla każdego jest dostrzegalny. Moderacja pisze wtedy, że wartość dostrzegalna jest jedynie dla autora a tak naprawdę niedostrzegalna jest dla moderacji.

Szanujmy siebie;
Szanujmy swoje prace;
Szanujmy swoje postrzeganie.
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2007-03-03 15:44:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ennio; ja wstawiam i w inne poertale tematyczne i jakos nie dostaje lupnia , malo tego , to nie tylko na polskich forach sa moje prace , ale jak masz jeszcze jakies inne fora bardziej ambnitniejsze od tych co ja umieszczam , to prosze daj , a ja i tam postaram sie umiescic swoje prace
fotografia cyfrowa
ennio
fotografia cyfrowa
2007-03-03 15:51:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M: nie wszystko co wstawiam jest dla mnie reprezentatywne, jesli potrafisz zrozumieć co mam na myśli;)
fotografia cyfrowa
ennio
fotografia cyfrowa
2007-03-03 15:52:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sylwesterc70: daj linki do tych galerii gdzie jesteś
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-03-03 15:57:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ennio, no to mnie teraz szczerością rozbawiłeś ;)
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2007-03-03 15:58:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale to ja Ciebie prosilem o linki do tych najlepszych galerii , ja jestem gotow pokazac tam swoje prace , a Ty bedziesz mogl spokojnie obserwowac przebieg wydarzen :)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Strona 13
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa