fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
zezwierzecenie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
adamski
fotografia cyfrowa
2006-05-11 11:48:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
niestety nie wszystkim chodzi o oceny ...jakby moje fotki byly idealne to by mnie tu nie bylo....


fotografia cyfrowa
attaboy
fotografia cyfrowa
2006-05-11 11:55:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
adamski: jak mozesz to odbierz maila na yahoo
fotografia cyfrowa
BENIGNUS
fotografia cyfrowa
2006-05-11 12:55:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak to bywa na portalach, ludzie patrzą co się sprzedaje i to robią żeby czwóreczkę złapać albo piąteczkę i żeby za wszelka cene być na topie. Tak ogladam czasami co sie wrzuca i zauważyłem iz zdjęcia które maja np dużą szansę w konkursach są pomijane i niedoceniane na portalu. To tak jak z muzyką to co ładne sie sprzedaje szeroko a to co dobre w wąskim gronie. Nie mamy raczej na to wpływu więc trzeba sie z tym pogodzić. Ostatnio jak zarzuciłem zdjęciu ptaszka złą kompozycję , moja krytykę zminusowało parę osbób. Minusy mnie nie martwią, raczej podejście ludzi do analizy zdjęć. Bo przecież nie wystarczy ciachnąć przypadkiem wyraźnego ptaszka z ładniutkimi kolorkami, jeżeli ktoś już fotografuje ptaki to powinien się do tego przykładać tak jak pejzażysta do śiwatła a portecista do pozy modela. Niestety wystarczy wrzucić przeciętnego ptoka żeby miał lepsze noty niż dobry pejzaż lub dobry portret - i właśnie to martwi najbardziej. Ale tak jak mówiłem wcześniej to tak jak z muzyką w radio - daja to co sprzedają ;-DDD.
Nie jestem w zadnym stopniu uprzedzony do ptaków, gadów itp jest naprawdę dużo wyśmienitych. Pomijam tylko mkaro ponieważ nie rusza mnie, nie krytykuje i nie oceniam - z małymi wyjatkami które mnie urzekły i zapadły w pamięć.
Serdecznie pozdrawiam WSZYSTKICH i życzę wypracowania swojego stylu zamiast gonitwy za "sławą" NIEKTÓRYM. W koncu to ma być zabawa któa sprawia przyjemność ;-D.
fotografia cyfrowa
noel
fotografia cyfrowa
2006-05-11 13:00:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oho! Widzę że Samotny Wilczek sie zapienił bo juzdawno Jego fotki nie było w Top10, aj waj. Co znaczy, przepraszam bardzo, że jak to literaco ująłeś: "zatracona zostala zupelnie rownowaga serwisu mim zdaniem"?
Ludzie zaczynają pstrykać zwierzaki, bo taka pora nadchodzi. A poza tym jest to, oczywiscie wg mnie, znacznie wdzieczniejszy temat niz kupa gruzu pokazywana na kiczykah. Ale to oczywiście moje zdanie.
Normalnie się porobiło, niedługo równowaga umysłowa wszystkich fotografujacych zostanie zatracona a Wilczek rozpozcnie krucjate, a to dopiero bedzie straszne. Ajajajaj, no się porobiło.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-05-11 13:02:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeżeli chodzi o oceny - to jest i będzie tendencja wzrostowa w przypadku całkowitej liczby punktów, bo przecież zwiększa się ilość użyszkodników. Poza tym to, czy zdjęcie awansuje do zdjęcia tygodnia uzależnione jest też od czasu w jakim się je wystawi - w końcu musi nazbierać jak najwięcej punktów w określonym przedziale czasowym. No i pamiętacie jakie zdjęcia wisiały w tygodniówce, gdy Leszek wystawiał swoje prace? (hesja, TomiU...).
Poza tym zauważcie, że w zdj. tygodnia pojawia się dużoi portetów - więc chyba nie jest jeszcze tak źle z tym zezwierzęceniem.
-M
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-05-11 13:02:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przyjdzcie do mnie i dajcie mi pare punktow to bedziecie mieli malych ludzi;) hehe
fotografia cyfrowa
lonely_wolf
fotografia cyfrowa
2006-05-11 13:04:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
noel - z moich ostatnich 11 fot 10 bylo w TOP 10, zstanow sie zanim cos palniesz, jedna ciagle wisi nawiasem mowiac
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-05-11 13:06:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czaderscy jesteście ;)
-M
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2006-05-11 13:09:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehe, faktycznie same zwierzęta... I co z tego?
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-05-11 13:09:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja tam wyciągam prosty wniosek: muszę się bardziej postarać, żeby moje dzisiejsze zdjęcie do topa dociągnęło ;)
-M
fotografia cyfrowa
lonely_wolf
fotografia cyfrowa
2006-05-11 13:10:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i moze czas sie zastanowic zanim kliknie sie pod nastepna 5ka pod przecietna fota ptaszka tylko dlatego, ze ciezko go sfocic
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-05-11 13:11:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Właśnie: dzieci też ciężko sfocić i na pewno są mniej przewidywalne ;)
-M
fotografia cyfrowa
sniper
fotografia cyfrowa
2006-05-11 13:12:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja nigdy nie sfocilem swego ptaszka :) dla mnie foto ptaków i makro to owszem, nie mowie ze to latwe ale musi w sobie cos mieć zdjęcie, pokazywac cos w sposob ciekawy a nie tylko pokazywac wyraznie
fotografia cyfrowa
noel
fotografia cyfrowa
2006-05-11 13:13:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wilczek, dlaczego wiedziałem że to napiszesz, urazona duma?
Oj od razu ciezko sfocic (choć przyznam, że zapewne trudniej niz kupę nieruchomego gruzu). Jesteś marudny jak kobieta w ciąży.
fotografia cyfrowa
RAF
fotografia cyfrowa
2006-05-11 13:14:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobrze jednak, że dodałem tę kaczkę (z łabędziem zresztą) do swojego pf - teraz mam alibi :D
fotografia cyfrowa
lonely_wolf
fotografia cyfrowa
2006-05-11 13:18:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
noeliku, piszesz bzdury, jak zwykle zreszta, personalne wycieczki
i odbiegasz od meritum

pisze, ze trudnosc wykonania fotografi pozostaje bez zwiazku z jej odbiorem
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2006-05-11 13:26:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
proponuje stworzyc konkurencyjny portal dla wszystkich Leszekow i innych niedocenionych "artystow" np www.zadartonosi.pl :), albo www.obrazalscy.pl, tylko obawiam sie ze nie bedzie mial tam kto oceniac i komentowac, bo kazdy "artysta" tylko wrzuci fote i bedzie czekal na ochy i achy....
fotografia cyfrowa
sniper
fotografia cyfrowa
2006-05-11 13:27:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no bo wiesz, gdzies bylo takie zdjęcie "biorac pod uwage to , ze krytyka moze byc, trzeba zrobic tak by jej nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie" :)
fotografia cyfrowa
sniper
fotografia cyfrowa
2006-05-11 13:28:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a noel przegina moim zdaniem
fotografia cyfrowa
noel
fotografia cyfrowa
2006-05-11 13:29:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wilczek, raczej "noelku" (proponuje powtórzyć sobie fleksje z poziomu podstawówki).
Oj chyba nie, pisząc "i moze czas sie zastanowic zanim kliknie sie pod nastepna 5ka pod przecietna fota ptaszka tylko dlatego, ze ciezko go sfocic" odmawiasz mi prawa do wysatwiania wysokich not. To że mnie sie podobaja te fotki i daję 5 nie znaczy ze muszą sie podobać Tobie. Ja nie kwestionuje Twoich ocen i wdzieczny bedę jeśli przestaniesz zachowywać sie jak urażona panienka (jejku! nie ma Twoich prac w Top 10, straszne rzeczy się porobiły) i zaprzestaniesz kwestionowania moich.
fotografia cyfrowa
Karez
fotografia cyfrowa
2006-05-11 13:32:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
proponuję załozyć w takim razie portal www.onlyanimalsinphoto.pl lub www.fotografiaornitologiczna.pl lub www.wszyscyodzwierzątekpoklepmysiępopleckach.pl i wtedy odetchniemy od zapachu zwierzęcego łajna.
fotografia cyfrowa
sniper
fotografia cyfrowa
2006-05-11 13:33:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dobre Karez ;)
fotografia cyfrowa
tataOskara
fotografia cyfrowa
2006-05-11 13:34:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:: Karez: cool :)
fotografia cyfrowa
Karez
fotografia cyfrowa
2006-05-11 13:34:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Albo czas na to zeby pozbijac sie w grupki TWA i razem odpierać ataki i atakowac.
fotografia cyfrowa
lonely_wolf
fotografia cyfrowa
2006-05-11 13:35:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
noeliku, pozwolisz, ze bede przekrecal Twoj nick tak jak mi sie podoba, sam to robisz

sam prowokujesz dyskusje uzywajac nieprawdziwych argumentow, opanuj sie

nie jestesmy w hyde parku tylko w galerii wiec daruj sobie wycieczki personalne
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa