fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Moderatorzy - kim są
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2008-07-08 22:43:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wilk, Adamski, Papkin, Kleofas, Petroniusz, Licaeon, Calme (pomimo wojen jakie toczyłem z tymi dwoma ostatnimi) w dużej mierze również Maniaszewszka, TomiU, Chet, Gizmo, Karez, Vagabond, Van Murder itd... można by długo wymieniać... Właśnie oni wystawiają wszędzie tylko nie tutaj i to boli, bo obserwując ich zdjęcia można było ciągnąć przykłady od najlepszych.
fotografia cyfrowa
marconi
fotografia cyfrowa
2008-07-08 22:47:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to potwierdza tylko to co napisałem powyżej - niestety

Jestem tu już chyba ponad trzy lata i kiedy analizuję to co wydarzyło się w tym czasie na OB, dochodzę do wniosku, że początkiem złego stały się konta premium a tak dokładniej możliwości publikowania dzięki nim większej ilości fotografii. Gnioty zalewają tę galerię a temu zalewowi moderatorzy nie są w stanie sprostać. Wszystkie inne negatywne zjawiska są według mnie pochodną tego.
fotografia cyfrowa
MiguelAngelo
fotografia cyfrowa
2008-07-08 22:49:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A niech gnioty zalewają galerię. jak ktoś płaci to niech ma prawo publikować.
Jest jeden haczyk.
Moderacja powinna bezlitośnie wycinać słabe zdjęcia do portfolio. Nie powinni pozwolić na zaśmiecanie galerii.
fotografia cyfrowa
moderator_ob
fotografia cyfrowa
2008-07-08 22:52:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zgadzam się z Andresem, i marconi'm.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-07-08 22:55:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
e tam...

Niedawno firma, która jest właścicielem OB, czyli Corporate Services Sp. z o.o. z Krakowa
( http://www.obiektywni.pl/onas/ ) wykupiła najpowązniejszą konkurencję, czyli generujące znacznie większe dochody plfoto ( http://plfoto.com/kontakt.html ) oraz prezentujace wyraźnie wyższy poziom onePhoto (http://onephoto.net/onephoto.php3?strona=redakcja )
adminjk z OB został admin-em na plfoto
zdaje się, że admin z OB też sie tam przeniósł
Moim zdaniem własciciele (czyli Corporate Services Sp. z o.o.) minimalizują koszty obsługi OB, które najprawdopodobniej jest spisane na straty
fotografia cyfrowa
marconi
fotografia cyfrowa
2008-07-08 22:56:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres - tę listę naprawdę można ciągnąć jeszcze bardzo długo.

Doszło do absurdalnej sytuacji. Dzisiaj kiedy stawiam ocenę "trzy" znanemu mi od dawna autorowi mam skrupuły czy aby przypadkiem go nie urażam.
Kiedy stawiam cztery za bardzo dobrą fotografię nie czuję, że kogoś wyróżniam. Fotografii na piątki tu jest naprawdę niewiele i z tym jestem raczej oszczędny.

Czy to nie jest bez sensu? Rozwalono totalnie skalę ocen. Postawienie komuś jedynki lub zera to samobójstwo w biały dzień.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-07-08 22:58:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
marconi (22:56:08) - teraz wiem, że już nie żyję ;->
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-07-08 23:00:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak, tak.
Administracja to masoni, moderatorzy to scjentolodzy.
A Wy jak zwykle jesteście partyzantami sprzeciwiającymi się najeźdźcom.

A kto do kogo przyszedł?

Ja też idę do Carrefour'a po schabik. I co? Dupa, a nie schab. Mleko chciałem.

Przestałem chodzić do Carrefour'a. I tyle.
fotografia cyfrowa
fizyk
fotografia cyfrowa
2008-07-08 23:03:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ant_z konsekwentnie stawia zera
wprawdzie innych jego ocen nie całkiem rozumiem,
ale zera wychodzą mu całkiem dobrze - i żyje.
fotografia cyfrowa
wojciech7777
fotografia cyfrowa
2008-07-08 23:06:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja siekam 0 na prawo i lewo i palę gnioty żywym ogniem, nie boję sie zadnego TWA czy czegokolwiek, podchodze do kwestii higienicznie
fotografia cyfrowa
marconi
fotografia cyfrowa
2008-07-08 23:08:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marto - nawet nie zdajesz sobie sprawy ilu userów ma przy swoim łóżku plastelinową kukiełkę z napisem na piersi "MartaW". Codziennie przed pójściem spać wbijają w tę kukłę szpile i inne takie. Czuj się zagrożona ;))))
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2008-07-08 23:09:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@ marconi dokładnie o tym piszę.
@ MiguelAngelo tak powinno być, tyle że to wzbudza reakcję oburzenia wśród autorów, którzy w swoim własnym mniemaniu są wielkimi twórcami (bynajmniej nie piszę tutaj o założycielu tego wątku). Dlatego po raz enty napiszę: Niech moderacja jeszcze zwiększy swój poziom. Jezeli o mnie chodzi to niech 50% zdjęć leci do portfolio, a może samemu kiedyś coś wstawię co się utrzyma i właśnie to utrzymanie będzie miało wymierne znaczenie.
fotografia cyfrowa
marconi
fotografia cyfrowa
2008-07-08 23:10:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wojciech - bo ty masz taki czterosiódemkowy charakter i jesteś niepodzielny.
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2008-07-08 23:16:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres: dokładnie tak jest na OPH, jak zdjęcie nie spadnie w przeciągu paru minut to znaczy , że się nadaje do publikacji....tam wystawiając zdjęcie o 22, rano jeszcze je zobaczysz na pierwszej stronie...
fotografia cyfrowa
fizyk
fotografia cyfrowa
2008-07-08 23:18:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
separatysta - i gdzie teraz chodzisz? Do osiedlowego sklepiku?
Jak by nie było jasne to pytam na jakiej galerii wystawiasz foty?
Czy masz pod każdą po kilkanaście komentarzy?
po kilkaset wyświetleń?
Czy też wystawiasz i czekasz tydzień na jakikolwiek komentarz NP dobre / albo - gniot???
fotografia cyfrowa
wojciech7777
fotografia cyfrowa
2008-07-08 23:22:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i to należy właśnie doceniac i promować: aktywność, ale jednocześnie trzeba walczyć z zalewem gniotów który od dawna tutaj dokucza strasznie, zdjęcia przelatuja po galerii błyskawicznie przez napływ masowy, tak jak napisał marconi, zwiekszenie mozliwosci publikacji to był błąd
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-07-08 23:29:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fizyk - moje zdjęcia w sieci to te 3 tutaj. Reszty nie pamiętam bo o nich zapomniałem. To akurat logiczne.
Reasumując wyatawianie w sieci - nie. To nie dla mnie. Czasem żeby się przekonać czy milimetr w lewo, czy w prawo ciąć. Wiesz takie tam wytyczne a + b = c

Sklepik - korzystam z internetowego. Mam tam swój koszyk. Wkładam do niego moje zdjęcia. Kierownik sklepu oglada i wystawia średnią. Jak przekroczę 3 to mam upust na kolejny produkt. Jeśli go nie chcę to czekam do następnego dnia bo nie szanuję promocji.
Czasami nie zapłacę rachunku i wyłączą mi sieć. Mój koszyk rdzewieje. Wtedy nie ma zakupów. Dzwonię do kumpla i się nie mogę dodzwonić. Tel. mi wyłączyli. Nie uszanowałem promocji. Naplułem im w twarz.

Wtedy idę do kafejki - proszę o kawę - oszukuję nią mój żołądek (nie jestem potem głodny) - loguję się na ob i nie śpię.

Na osiedlu nie ma sklepu. Zamknięte. :(
Czasem jest widzenie - ale to nie mama. To moderator. :(
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-07-08 23:29:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fizyk (23:18:36) - Ty sie nie skarz, Ty sam nie bardzo gadatliwy jestes
fotografia cyfrowa
mabok
fotografia cyfrowa
2008-07-08 23:30:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
marconi 2008-07-08 22:56:08 "Postawienie komuś jedynki lub zera to samobójstwo w biały dzień."

A postawienie dwójki podważa samoocenę 'obdarowanego' i ewokuje posądzenie o odwet, nieprawdaż? Naprawdę tak daleko zaszła obłuda, że ima się nawet statecznych Autorów? :/
fotografia cyfrowa
MiguelAngelo
fotografia cyfrowa
2008-07-08 23:30:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
właśnie. niech samo utrzymanie się zdjęcia w galerii będzie świadczyło o tym że jest to dobra fotografia!
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-07-08 23:32:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Też nie jestem zadowolony. :(

Miguel - chyba, że sam ją usunę. Fajny jest wtedy błysk. Takie off i po bólu. :)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-07-08 23:34:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
marconi (23:08:06) - to ja wreszcie rozumiem, co to jest to swędzenie, które raz na pięc dni mi się wieczorem przydarza
pewnie wtedy cała OBdywizja te szpile wbija...
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-07-08 23:44:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Swędzi? :/ Włatca móch normalnie. Czy jak to się tam pisze.

fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-07-08 23:45:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pac!
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-07-08 23:46:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Łapką sama siebie?
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa