fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Bezapelacyjne gnioty
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-04-28 17:41:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na prawo od prawego dolnego rogu każdego zdjęcia w tej galerii jest znaczek kosza.

Klikamy na niego.

Trzeci zapis od góry to [Bezapelacyjny gniot].

Zaznaczamy go i wio z gniotami.

Efekt likwidacji z galerii nie jest natychmiastowy, ale prawie pewny w przypadku słabego zdjęcia.
fotografia cyfrowa
pattom
fotografia cyfrowa
2010-04-29 07:36:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja korzystam, bardzo często, czasami aż ręce opadają na widok niektórych jpegów umieszczanych w galerii, nie wspominając o MAXie :/
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2010-04-29 15:03:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Straszny wysyp słabych zdjęć jest ostatnio, mam wrażenie...
fotografia cyfrowa
ederlezi
fotografia cyfrowa
2010-04-29 15:10:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To się zaczęło już w 1826 we Francji :)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2010-04-29 15:17:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... zaczął się sezon na kwiatki...:)
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2010-04-29 15:20:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Joanna_ga, stan ten istnieje co najmniej od 2008 roku.
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2010-04-29 15:27:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale są takie dni, a może godziny, że wyjątkowo się nasila... No, ale każdy kiedyś zaczynał, czyż nie?

Ja kwiatki akurat lubię i sama robię ;-) Chociaż jak widzę setny krokusik, to mnie to trochę zaczyna męczyć.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-04-29 15:29:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
krokusy już mijają, ale pojawiają się boćki, kaczki i inne te co skaczą i fruwają...
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2010-04-29 19:00:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
można się wkurzać a i tak znajda się tacy, którzy dadzą 3 i 4... z komentarzem w stylu Joli Rutowicz...
coraz częściej myślę, że czas stąd iść i zostawić piaskownicę dzieciom neostrady...
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-04-29 19:04:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie chce mi się liczyć, ale teraz na pierwszej stronie to cała masa "kwiatków" pstrykowych jest.
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2010-04-29 19:17:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bo kwiatki są ładne i cieszą oko i dlatego też chętnie są fotografowane, wiem po sobie :-)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-04-29 19:56:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
joanna - "kwiatki" a nie kwiatki :)
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2010-04-29 20:01:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
każdy kij ma dwa końce...to co z jednej strony jest powiedzmy umownie bolączką jak głębiej spojrzeć jest największą zaletą takiego stanu rzeczy...a co z autorami, którzy robią totalnie niekomercyjne zdjęcia, dostają po 2 komentarze pod fotą, nie są popularne, ale nie sposób nazwać tego gniotem, myślicie, że ktokolwiek zobaczył by ich twory gdzieś na jakimś tzw snobistycznym portalu, gdzie najpierw szacowne grono mistrzowskiego megaprofesjonalnego koleżeństwa w swojej wspaniałomyślności zatwierdzi możność publikacji wypocin takiego delikwenta?...nie sądzę........cóż to bardzo poważny powód by czuć się straszliwie urażonym skoro koło mojego niekwestionowanego, bezapelacyjnego artyzmu pojawi się kwiat jabłoni czy fotka ustrzelona na komuni córki sąsiada... :-)
...znacznie bardziej na miano żenady zasługują mz jakieś autoportrety w liczbie nastu tygodniowo, z identycznie rozwartymi ustami, tym samym spojrzeniem i mnogością miłych komentarzy wystawionych wcale nie przez tych od kwiatków z kompaktu 2 megapiksele....... :-)
fotografia cyfrowa
lindu
fotografia cyfrowa
2010-04-29 22:44:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Na prawo od prawego dolnego rogu każdego zdjęcia w tej galerii jest znaczek kosza.."itd - klikacie i słabe wg Was zdjęcia są (lub nie) usuwane.
Czemu służy ten post i co ma niby zmienić? Ludzie kwiatki przestaną pstrykać? Może o wzajemne łechtanie ego chodzi?
Były tu, są i będą zdjęcia słabe, przeciętne i dobre jak Wasze. Fakt trzeba zaakceptować, oceniać można do woli.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-04-29 22:48:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lindu,
Nie chcesz, to nie klikaj w koszyczek. Dość proste.

PS. Spotkasz takich, co napiszą o Twoim ego do Twojego tekstu: "oceniać można do woli". ;-)
fotografia cyfrowa
lindu
fotografia cyfrowa
2010-04-29 22:55:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keramodnor, oceniać i klikać w koszyczki to jedno, a rozpisywać się w stylu "że też moje świetne zdjęcie musi koło krokusa wisieć" to drugie.
Nie podoba mi się taka postawa i tyle.
fotografia cyfrowa
sulek
fotografia cyfrowa
2010-04-30 11:26:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Luuudzie, trochę więcej dystansu i tolerancji ! :) Wszyscy mamy prawo istnieć obok siebie, więc nasze gnioty i arcydzieła też :) Twórcy arcydzieł zapewne jak każdy, początki mieli skromne, bo geniusze nie co dzień się rodzą. I może fajnie by było, gdyby cofnęli się w ten czas pamięcią? Można gnioty obchodzić z daleka, można podejść i zjechać, ale nie należy się obrażać, że swoją obecnością psują "image" artystów. Dobre fotografie się wybronią :)))
A swoją drogą, czytajcie komentarze i nabierzcie ZDROWEGO dystansu do tytułowego pojęcia OBIEKTYWIZMU - wszyscy dobrze wiemy, jak tu z nim jest naprawdę... :)))
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-04-30 18:57:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lindu,
podaj źródło cytatu: "że też moje świetne zdjęcie musi koło krokusa wisieć".
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-04-30 18:59:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sulek,
Czy dobrze zrozumiałem, że jesteś przeciwniczką koszykowania gniotów?
fotografia cyfrowa
sulek
fotografia cyfrowa
2010-04-30 19:07:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Kera - może nie tak to należy sformułować :) Koszyka używam bardzo rzadko, w skrajnych przypadkach. Pewnie można się zgodzić, że zbyt wiele marnych zdjęć obniża poziom galerii, ale w końcu jest ogólnodostępna i każdy ma prawo w niej "zaistnieć" [inna rzecz, czy powinien :)].
Wszystko jest ok, jeżeli słabsi fotografujący czegoś się po drodze uczą, jak ja się uczę ;) A co do mechanizmu selekcji, stosuję prosta metodę - omijam to, co nie podoba mi się, nie interesuje mnie lub jest w mojej ocenie słabe.
fotografia cyfrowa
lindu
fotografia cyfrowa
2010-04-30 20:53:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keramodnor, cytat pochodzi z Wielkiej Księgi Stylów. Jednym z nich jest styl przerośniętego forumowego ego zwany również stylem "że też moje świetne zdjęcie musi koło krokusa wisieć" i opisany jest przykładem jak poniżej:

Na prawo od prawego dolnego rogu każdego zdjęcia w tej galerii jest znaczek kosza.

Klikamy na niego.

Trzeci zapis od góry to [Bezapelacyjny gniot].

Zaznaczamy go i wio z gniotami.

Efekt likwidacji z galerii nie jest natychmiastowy, ale prawie pewny w przypadku słabego zdjęcia.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-04-30 21:12:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lindu,
I sporo Twoich zdjęć znika z galerii?
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-04-30 21:16:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sulek,
"omijam to, co nie podoba mi się, nie interesuje mnie lub jest w mojej ocenie słabe."

Jak to robisz? Oceniasz zdjęcie po miniaturce? Czy jakoś inaczej?
fotografia cyfrowa
lindu
fotografia cyfrowa
2010-04-30 21:59:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keramondor, a czy o znikaniu moich zdjęć jest wątek?
fotografia cyfrowa
goja
fotografia cyfrowa
2010-04-30 22:05:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przepraszam, a może ktoś zdefiniuje "gniota".
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa