fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Bezapelacyjne gnioty
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-04-30 22:11:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lindu,
Czyli sporo.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2010-04-30 22:11:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Obejrzyj wszystkie zdjęcia, pod którymi Keramodnor postawił 0 i -1...
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2010-04-30 22:12:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Goja, to do Ciebie było :)
fotografia cyfrowa
lindu
fotografia cyfrowa
2010-04-30 22:20:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keramnodnor, ile to jest sporo i po czym to wnioskujesz?
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2010-04-30 22:23:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
goja (22:05:21) - wersja popularna definicji, o którą pytasz jest tu:
http://www.krzyzowki.info/gniot
fotografia cyfrowa
goja
fotografia cyfrowa
2010-04-30 22:25:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Bernard, niestety zera keramodnora i -1 nie zawsze wyglądają obiektywnie, przynajmniej wg mnie.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2010-04-30 22:26:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zaraz ktoś każe Ci zdefiniować obiektywizm i się zdziwisz.
fotografia cyfrowa
goja
fotografia cyfrowa
2010-04-30 22:30:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Często zaglądam do archiwum komentarzy użytkowników galerii, którzy używają określenia "gniot". Rzadko bywam zaskoczony. W większości zaczynali od "gniotów".
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-04-30 22:30:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bernard - ja się nie zdziwię ;D
fotografia cyfrowa
gregsk
fotografia cyfrowa
2010-05-01 21:46:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja się pytam jak rozpoznamy arcydzieła jak nie będzie gniotów? ;)
Bez porównania nie ma rozpoznania
fotografia cyfrowa
DesireVivian
fotografia cyfrowa
2010-05-01 22:44:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hmmm po kolorze?;PPPPPPPPPPPP
fotografia cyfrowa
qixu
fotografia cyfrowa
2010-05-02 07:37:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Krzywde widac tu ewidentna. Niektorzy po prostu zmuszani sa za kare sleczec godzinami na tym portalu i przegladac zdjecia prawie ze jedno za drugim, oceniac, ewentualnie piszac slowo, jak bardzo im sie czyis gniot nie podoba... Dlugo nie trzeba sie zastanawiac, aby stwierdzic jakie to musi byc czasami bolesne dla oczu naciac sie na jakas slabizne... Nie wspomne juz o "bezpowrotnie zmarnowanych 3 sekundach zycia". Kazdy by chcial, zeby na obiektywni.pl byli jedynie sami eksperci wystawiajacy mistrzowskie prace na miare Cartier-Bresson'a. Niestety, zycie nie je bajka i nie pozostaje nic innego jak kilkugodzinne katowanie sie gniotami. I tak dzien za dniem.

Tak ja to widze.
fotografia cyfrowa
jacuzzi
fotografia cyfrowa
2010-05-02 20:21:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@qixu ladnie napisane, niemniej dorzuce swoje przyslowiowe 3 grosze, mianowicie sa dwa rodzaje fotografow. Jeden, to ktos kto potrafi ukazac piekno miejsca w ktorym byl, drugi natomiast to osoba ktora potrafi wyczarowac cos z niczego, i to jest artysta. Czesto zauwazylem, iz jedni maja problem zrozumiec drugich. Wierzcie mi ze wystarczajaco boli, jesli sie bylo w miejscu, ktore zrobilo wrazenie, lecz zadna ze zrobionych fotografii tego nie oddaje. Jestem pionkiem, i bawie sie, eksperymentuje, i bardzo bym cenil sobie opinie kogos, kto potrafi umotywowac ja. Wielu niestety siedzi, przeglada i wychodzi z zalozenia, ze jesli to nie jego praca z gory jest do niczego. Mialem taka przygode z pewnym osobnikiem, ktory jesli by spadl ze swojego ego na swoje IQ bylby trupem :). Swoj proceder dalej kreatywnie kontynujuje niestety :(. Jego nick`a nie bede uzywal, z przyczyn oczywistych. Na moje pytanie, co zrobilem zle?, odpowiedzial ze moje prace nie sa takie dobre, jak jego wlasne. To prawda, ale pamietajmy "De gustibus non est disputandum". Cenniejsza jest porada, co by mozna bylo poprawic nastepnym razem od punktow. Osoba bardzo pomocna mi, byl Calme, i dla Niego DUZE DZIEKUJE. Wlasnie dzieki Niemu, dalej rozgryzam tajniki i sie tym bawie, w przeciwienstwie do dwoch moich kolegow, ktorzy po komentarzach dali sobie spokoj z fotografia. Dla niektorych niestety, jest to wyscig szczurow. Odnosze wrazenie, iz wielu po prostu odrabia "prace domowa" ot wsio. Jesli mamy zly dzien, nie mscijmy sie na innych, szkoda marnowac zycia, na robieniu komus na zlosc. Przydlugi ten monolog, i wielu z pewnoscia nie pomysli sobie dobrze o mnie, ale uwazam, iz nie powinnismy gubic tego, co najcenniejsze, mianowicie zdrowego rozsadku.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-05-02 20:25:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gregsk
fotografia cyfrowa
2010-05-01 21:46:16


W modelu idealnym gnioty będą zawsze, ale tylko przez max kilka godzin, aż do wymoderowania przez dwóch moderatorów.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-05-02 20:30:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
qixu
fotografia cyfrowa
2010-05-02 07:37:41

"wystawiajacy mistrzowskie prace na miare Cartier-Bresson'a"

Sporo znasz jego fot? Byłeś na wystawie z pracami HCB? Nawet na wystawie HCB są niskie średniaki i sporadycznie prawie gnioty.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-05-02 20:36:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jacuzzi
fotografia cyfrowa
2010-05-02 20:21:23

Jak początkujący fotograf i miły wrażliwiec zrobił gniota, to ma on wisieć w galerii dłużej niż kilka godzin?
Przecież wymoderowany i tak pozostaje w portfolio Autora, w zasadzie na takich samych prawach jak świetne zdjęcia usera Calme, które są starsze niż tydzień.
fotografia cyfrowa
jacuzzi
fotografia cyfrowa
2010-05-02 21:44:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@keramodnor nigdzie tego nie napisalem. Moje pierwsze foty zostaly usuniete, i nie krzycze z tego powodu. Widze ze nie zrozumielaes tego, co napisalem. Chodzi o wzajemne relacje. Akcja i reakcja. Fotograf i fotograf-artysta. Punkt wyjscia dla obu jest jeden :)
fotografia cyfrowa
Mzajac
fotografia cyfrowa
2010-05-02 21:52:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oceniajmy i piszmy krytyki po co plakac na forum.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-05-02 22:22:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jacuzzi
fotografia cyfrowa
2010-05-02 21:44:39

Wątek zachęca do szerszego stosowania koszyczka przez tych, którzy z niego nie korzystają.
Piszesz na inny temat?
fotografia cyfrowa
Mzajac
fotografia cyfrowa
2010-05-02 22:25:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
napisalem to co mysle, widze tu kupe placzu i smiac mi sie chce.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-05-02 22:56:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mzajac
fotografia cyfrowa
2010-05-02 22:25:00

Z kim rozmawiasz?
fotografia cyfrowa
UncleTom
fotografia cyfrowa
2010-05-02 23:43:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak jest, skopać tyłek (przy pomocy koszyczka) wszystkim tym, którzy mieli niefart trafić pod ostrzał krytyki jedynego guru tej galerii... Nawoływanie do masowej krucjaty... Żenada, nie pierwszy raz, zresztą, oczywiście wszystko to w imię obrony honoru, poziomu, dobrego imienia itd...
fotografia cyfrowa
jacuzzi
fotografia cyfrowa
2010-05-03 03:46:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Za @Mzajac i UncleTom. Uwagi sa wskazane, i pomocne, nawet jesli zdjecie "poleci w kosmos". Osoba inteligentna potrafi umotywowac swoja ocene. Lepiej mniej oceniac, a lepiej nieprawdaz ?. @keramodnor masz mnostwo wspanialych prac, ale nie badz zlosliwy. Wlasnie o tym napisalem, by nie byc szowinista.
fotografia cyfrowa
Mzajac
fotografia cyfrowa
2010-05-03 06:44:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keramodnor mozna powiedziec, ze tylko z Toba, bo widze "kupe" Twoich łez.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-05-03 10:07:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak można korzystać szerzej z czegoś, z czego się nie korzysta? :D
Kolejny, chory wątek, keramodnora :)
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2 | 3 | 4 | 5 | 6
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa