fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Bezapelacyjne gnioty
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2010-05-03 12:10:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kera zaczyna mi przypominać buddabara i zovera, lans, lans i jeszcze raz lans,
jeden czepia sie nienatywnych kadrów, drugi był "wielkim artystą", a kera uważa się za niewiadomo co, góró, master of shadow photography. Wg niego tylko to co mieści się w jego bardzo wąskim pojęciu ładności fotograficznej jest dobre, ale oczywiście nie tak dobre jak jego prace. A przez ukrycie się pod maską moderatorską kapitana żbika uważa się za wybrańca, niczym neo w matrixie.

fotografia cyfrowa
kowalskijan
fotografia cyfrowa
2010-05-03 12:31:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:))))))))))))))))))))
fotografia cyfrowa
tomi
fotografia cyfrowa
2010-05-03 12:51:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Buahahahahaha :)))
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-05-03 13:21:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:D:D:D
fotografia cyfrowa
skimi
fotografia cyfrowa
2010-05-03 15:28:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jeszcze nigdy nie skorzystałem z tego koszyczka i nie zamierzam :) Chyba dlatego, że zbyt dużo moich zdjęć wyleciało z galerii. Zdjęć, które moim zdaniem na to nie zasługiwały.
Nie wierzę by można sobie wyobrazić system kształtowania gustu lub oceny wartości prac metodą demokratyczną. A do kompetencji osób usuwających prace mam spore zastrzeżenia, pomijając fakt, że to raczej trudne zadanie.
Moje prace nie stają się gorsze ani lepsze od samego sąsiadowania z innymi w galerii, moje ego też nie cierpi z powodu być może marnego sąsiedztwa.
Problem 'galeryjny' mógłby się pojawić gdyby portal został masowo zasypany pracami marnymi ale jeszcze do tego wydaje mi się daleko. Słaba ocena i brak pozytywnych komentarzy wystarcza jako reakcja wymuszająca na autorze poszukiwanie i samorozwój a o to chyba tu chodzi. :)
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-05-03 16:28:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-05-03 10:07:57

Odnieś się merytorycznie do technicznej możliwości portalu jakim jest koszyczek i do tego, czy powszechne korzystanie z niego jest wskazane, czy nie.

Nie pisz, że wątek jest chory, jak inne wątki keramodnora, bo chamiejesz przez takie nierzeczowe stawianie sprawy.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-05-03 16:30:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Znowu zapomniałeś o tabletkach ;P
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-05-03 16:36:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2010-05-03 12:10:34

"kera zaczyna mi przypominać buddabara i zovera, lans, lans i jeszcze raz lans,"

Dla Ciebie każdy adwersarz, który odzywa się na forum, to lans.

"jeden czepia sie nienatywnych kadrów, drugi był "wielkim artystą", a kera uważa się za niewiadomo co, góró, master of shadow photography."

Nie wiem czym jest "nienatywny kadr". Nigdy nie słyszałem, by zover pisał, że jest wielkim artystą. Nie przypominam sobie, bym twierdził, że jestem niewiadomo co. Wątek nie jest o mnie, czy moich zdjęciach. Jak moje zdjęcia się nie podobają, to klikaj w koszyczek, w sumie o tym jest wątek.

"Wg niego tylko to co mieści się w jego bardzo wąskim pojęciu ładności fotograficznej jest dobre,ale oczywiście nie tak dobre jak jego prace. "

Gdzie w wątku napisałem jakim kluczem należy wybierać gnioty. sam decyduj, tak jak każdy. Ale decyduj.

"A przez ukrycie się pod maską moderatorską kapitana żbika uważa się za wybrańca, niczym neo w matrixie."

Jako Kapitan Żbik jestem super fotografem, bo każdy kapitan jest super, a każdy żbik to fotograf.
;-)

fotografia cyfrowa
qixu
fotografia cyfrowa
2010-05-03 16:36:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-05-02 20:30:13 fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
qixu
fotografia cyfrowa
2010-05-02 07:37:41

"wystawiajacy mistrzowskie prace na miare Cartier-Bresson'a"

Sporo znasz jego fot? Byłeś na wystawie z pracami HCB? Nawet na wystawie HCB są niskie średniaki i sporadycznie prawie gnioty.


Kera ale w czyim mniemaniu inne prace Cartiera moglyby byc gniotami? Jakims sposobem ktos zadecydowal, ze nalezy je pokazac, wiec sa.

Pomyśl, co by to bylo, gdyby 100% zdjec byloby godnych postawienia conajmniej oceny 4 (czyli w Twojej skali jakies 2)... Nudny do bolu zaczalby byc ten portal. Pisalibysmy tylko wtedy same ohy i ahy, plywajac wspolnie w morzu komplementow. Szczerze, to ja lubie patrzec tez na slabe prace, zeby wiedziec jakich bledow nie popelniac, a gdy jeszcze ktos sie wysili na napisanie konkretnych wskazowek zamiast jednego slowa dezaprobaty, to i taki gniot na obiektywni.pl zaczyna byc wartosciowy. Taki chyba byl zamysl tego portalu??? Moze popros admina, zeby stworzyl obiektywni-pro.pl :)
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-05-03 16:37:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-05-03 16:30:51,

Obiecywałem, że wezmę tabletki, jak wsiądę do swojego Volvo.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-05-03 16:37:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ten wątek jest bezapelacyjnym gniotem keramodnora :P
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-05-03 16:44:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
qixu
fotografia cyfrowa
2010-05-03 16:36:23

Ale koszyczek nie oznacza zablokowania możliwości wystawiania gniotów, nie oznacza automatycznej moderacji, a już z pewnością nie oznacza zniknięcia zdjęcia z portalu.

Koszyczek, to koszyczek. Zamarkowanie gniota (każdy ma prawo samodzielnie decydować przez koszyczek co jest gniotem - nie decyduje o tym keramodnor, czy kapitan żbik) jest sygnałem dla moderatorów, tylko sygnałem. Z portalem nie stanie się nic złego. Zdjęcie moderują moderatorzy, dwóch moderatorów, a dodatkowo inny moderator może zdjęcie przywrócić. Także nie rozumiem wielkich oczu strachu.

fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-05-03 16:47:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-05-03 16:37:47

Jakby wyciąć Twoje beznadziejne i nierzeczowe posty, a do tego puste posty tomiego i reszty mojego stałego negatywnego elektoratu, który aż się gotuje ze złości, to jest super wątek.
:-)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-05-03 16:48:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ten wątek jest bezapelacyjnym gniotem keramodnora :P
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2010-05-03 16:51:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kera: na nic zda się klikanie w koszyczek, jak żaden z moderatorów tego nie odczytuje...
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-05-03 16:57:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na prawo od prawego dolnego rogu każdego zdjęcia w tej galerii jest znaczek kosza.

Klikamy na niego.

Trzeci zapis od góry to [Bezapelacyjny gniot].

Zaznaczamy go i wio z gniotami.

Efekt likwidacji z galerii nie jest natychmiastowy, ale prawie pewny w przypadku słabego zdjęcia. Dzieje się tak dlatego, że potrzebnych jest 2 moderatorów do wymoderowania z galerii, a dodatkowo trzeci moderator może zdjęcie przywrócić do galerii.
-----------------------------------------

[Nie namawiam do koszyczkowania takich zdjęć, jakie ja uważam za gnioty. Każdy niech samodzielnie decyduje co dla niego jest gniotem i niech o takich fotach informuje moderatorów.]
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-05-03 16:59:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
corazon,
Hmmmm, i co teraz mam napisać. Szkoda, że tak odsłoniłeś.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-05-03 17:08:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
skimi,
Dlaczego w galerii wiszą zwyczajne kwiatki, a Twoje trudniejsze foty wyskakują?
To jest dobre pytanie!
Myślisz, że w Twoje miniatury z zainteresowaniem klikają przyszli przeciwnicy (za ułamek sekundy) ich większych wersji i używają koszyczka?
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2010-05-03 17:29:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@kera, ale @kwadrat ma wiele racji. :)
fotografia cyfrowa
skimi
fotografia cyfrowa
2010-05-03 17:35:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bo prace są usuwane bezrefleksyjnie, pod naporem psychicznym kliknięć w koszyczek.
Tu nie ma żadnej 'polityki', profilu portalu czy jakiegoś przyjętego sposobu patrzenia na fotografię -> w takiej sytuacji lepiej nie klikać w koszyczek. Inaczej na portalu już raczej nie będzie bo by się stał niszowy więc lepiej nic z niego nie usuwać :)
Myślę, że w moje miniatury klikają zwolennicy fotografii 'podoba/nie podoba' i im się już w ułamku sekundy nie podoba więc pewnie korzystają z dostępnego pod ręką koszyczka, bo przecież po to jest :) A moderator widzi przy moim zdjęciu 3 koszyczki i trzask je do śmieci ;) Nawet ma czyste sumienie bo przecież trzech użytkowników tak chciało :)
fotografia cyfrowa
skimi
fotografia cyfrowa
2010-05-03 17:51:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to wymoderowanie ma jednak czasem jakiś pozytywny aspekt ;) bo się wpieprzam i bronię pracy, i niekiedy pociąga to za sobą jakąś dyskusję o fotografii (na portalu fotograficznym co by nie było) :)
To moje ulubione z wymoderowanych http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-312814.php
Ciekaw jestem jakie wnioski wyciągasz z tego wątku
:)
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2010-05-03 17:51:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@skimi, dlatego ja już dawno wycofałem się z czynnego "życia" na tym portalu, bo nie warto. Jestem, wrzucam, mam w dupie, co piszą, mówią i wstawiają. Jak usuną to dobrze, jak zostawią też dobrze - po prostu, już olewam. Użytkownicy zaczęli robić tu szambo, administracja podjęła z nimi ten "trud" - lepiej już nie będzie. OB był kiedyś fajnym portalem, ale to już ne wrati. :)
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-05-03 18:03:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
skimi,
wnioski okropne
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2010-05-03 18:50:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tam taradej ;]
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-05-03 19:03:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na prawo od prawego dolnego rogu każdego zdjęcia w tej galerii jest znaczek kosza.

Klikamy na niego.

Trzeci zapis od góry to [Bezapelacyjny gniot].

Zaznaczamy go i wio z gniotami.

Efekt likwidacji z galerii nie jest natychmiastowy, ale prawie pewny w przypadku słabego zdjęcia. Dzieje się tak dlatego, że potrzebnych jest 2 moderatorów do wymoderowania z galerii, a dodatkowo trzeci moderator może zdjęcie przywrócić do galerii.
-----------------------------------------

[Nie namawiam do koszyczkowania takich zdjęć, jakie ja uważam za gnioty. Każdy niech samodzielnie decyduje co dla niego jest gniotem i niech o takich fotach informuje moderatorów.]
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3 | 4 | 5 | 6
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa