fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Spęd w Krakowie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2011-10-03 06:45:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kurde, a ja myslalem, ze Krakow to tylko starowka... ;-) jeszcze jedenascie dni ludziska i podbijamy Grod Kraka...
fotografia cyfrowa
arturdy
fotografia cyfrowa
2011-10-03 09:48:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hmmm... może i latoś pojawi się Człek p.t. "Drżyjcie kelnerki, jesteście w moim obiektywie";) - co prawda nie w Krakowie, ale w tymże szanse na "upolowanie" kelnerek są większe;)
fotografia cyfrowa
Synanta
fotografia cyfrowa
2011-10-03 11:27:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proponuje nie brać pod uwagę płynięcia statkiem pod Tyniec.

Indywidualnie, gdy ktoś kiedyś zechce, pewnie warto. Jednak nie dla osób obeznanych z wodą. Osobiście będąc w różnych miastach unikam tego rodzaju atrakcji. Zbyt turystyką tchną, nie podróżowaniem.

Jednak jeśli grupa będzie ku temu optowała, nie mam nic, niż ponadto przeciw.
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2011-10-03 11:52:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z racji tego, ze lekarz zabronil mi wysilku, ewentualnie piesze spacery to optuje za pieszymi wycieczkami... na statkach spedzilem jakies 3 lata, takze nie jest to dla mnie atrakcja ;-) ale dostosuje sie do grupy..
fotografia cyfrowa
Synanta
fotografia cyfrowa
2011-10-03 13:57:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Demi, czemu mnie zaczepiasz osobiście. Nie o Tobie wszak piszę i nie krytykuję twych pomysłó. Poddaję tylko pod rozwagę propozycję. Jeśli grupa oceni, że warto, nie mam nic przeciwko.

Dżungli w Krakowie nie ma, chyba że w Lasek Wolski, ale nie będziemy chyba tam ciągnąć przyjezdnych. Spróbuję jednak pokazać coś w Krakowie, czego na tradycyjnej wycieczce nie uświadczą, a co jest atrakcyjne. Jeśli możesz mi pomóc, bardzo proszę.
fotografia cyfrowa
Synanta
fotografia cyfrowa
2011-10-03 16:05:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Nie mierzyć własną miarą."

Szczerze proszę, waż słowa.
fotografia cyfrowa
Wojtek47
fotografia cyfrowa
2011-10-03 21:26:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Fajny klimacik przedspotkaniowy się wytwarza .....
Ech...
fotografia cyfrowa
Synanta
fotografia cyfrowa
2011-10-03 21:35:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Będzie dobrze, Wojtku.

Nie lubię gdy mi ktoś nie na moją miarę spodnie szyje. Z Demi zaś, pewnie piwo wypiję :)
fotografia cyfrowa
Jakub600
fotografia cyfrowa
2011-10-03 22:27:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A czy ten Slawkňw przed owŕ niedzielä w sobotč aktualny-mogč pokazac starňwkč,ewentualnie takze kirkut, kilka z 11 kapliczek , swiezo odnowiony od srodka kosciňl z XIII w, karczmč z XVIII w( z
piwem na pogaduchy), jezeli paniĺ poproszč to otworzy nam muzeum, a w nim ciekawa wystawa obrazňw( na jej otwarciu wystčpowal Joszko BRODA)-obrazy prawie 3D.Stale expozycje takze tam sŕ. To taka propozycja
z mojej strony do wyboru.
fotografia cyfrowa
Synanta
fotografia cyfrowa
2011-10-04 07:43:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No cóż. Bardzo się nie zmartwiłem.
fotografia cyfrowa
Synanta
fotografia cyfrowa
2011-10-04 08:14:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jakub, Sławków jest z pewnością wart pokazania. Skupmy się na nim jednak na kolejnym spotkaniu. Jeśli chodzi o mnie jestem zainteresowany.
fotografia cyfrowa
Jakub600
fotografia cyfrowa
2011-10-04 17:50:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ok.Jeżeli będę miał wolne to jestem w Krakowie.
fotografia cyfrowa
Wojtek47
fotografia cyfrowa
2011-10-04 21:12:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oczywista. Krakowa i okolic nie jesteśmy w stanie obrobić w tak krótkim czasie. Myślę, że oprócz podziemi (jest rezerwacja) harmonogram zajęć ustalimy wieczorkiem w piątek. Osobiście cieszę się ze spotkania z ludźmi, których tylko nick dla mnie coś mówi. Pozostałość mniej ważna. A korpa1 ma fajny entuzjazm :)
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2011-10-04 21:20:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pewnie bedzie okazja opowiedziec dlaczego mam taki entuzjazm do wszystkiego...
jakub600 zapraszamy do Krakowa. chetnie zobaczylbym wszystko i wszystkich ale w dwa dni zapewne jest to niemozliwe ;-) musimy ograniczyc czas przemieszczania sie do minimum. mi w sumie i tak wyjdzie 26 godzin w pociagu. chcialbym tak jak bylo proponowane przez Synanta zobaczyc Krakow jakiego nie mozna zobaczyc bedac poprostu "turysta"... no... plus wawel... ;-)
fotografia cyfrowa
Synanta
fotografia cyfrowa
2011-10-05 08:15:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jakąś intuicję, co do tego entuzjazmu mam. Wynika ona także z innych wpisów, które do mnie docierały.

Chętnie posłucham :)

Do soboty dziesięć dni :)
fotografia cyfrowa
Jakub600
fotografia cyfrowa
2011-10-05 12:30:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No to faktycznie - 26 godzin w pociągu to nie ma co rozpraszać.Ja osobiście w Krakowie na zwiedzaniu nie byłem z 5 lat , to też chętnie skorzystam np ze zwiedzania podziemi , bo to niedawno uruchomiono.Mam nadzieję , że przynajmniej na sobotę wyskoczę do Krakowa.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2011-10-05 13:38:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No to podpowiedźcie mi, do której w niedzielę będziemy się grupowo realizować, bo muszę jakoś powrot do domu zaplanować :)
No i warto przemyśleć problem przechowania bagażu przyjezdnych po zakończeniu tzw. doby hotelowej z soboty na niedzielę.
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2011-10-05 15:23:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mordecai... bardzo dobry problem poruszylas... ja nawet jeszcze nie sprawdzalem o ktorej mam powrotny ale walizy gdzies trzeba przechowac...
jak600 26 godzin licze w dwie strony... choc fakt.. czasem upiekszam fakty ;-)
fotografia cyfrowa
Synanta
fotografia cyfrowa
2011-10-05 16:30:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem gotowy przyjąć wasze walizki, jednakże mieszkam na skraju Krakowa i sądzę, że szkoda marnować czas na dojazd do mnie. Jeśli nie będzie lepszego pomysłu, gotów jestem Wam pomóc.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2011-10-05 17:44:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lepszy pomysł może być taki, że po wymeldowaniu się z hostelu silna grupa (wspierana może przez zmotoryzowanego tambylca) zawiezie majdany na dworzec i umieści je w przechowalni bagażu czy też odpowiednich bagażowych skrytkach. Ale nie musi być lepszy, bo z tego co sobie przypominam zaparkowanie tam w niedzielę w czasie, gdy okoliczni mieszkańcy udają się odprawiać w pobliskiej świątyni modły do boga handlu, graniczy z cudem :(
fotografia cyfrowa
Wojtek47
fotografia cyfrowa
2011-10-05 17:59:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W hostelu bagaże możecie przechowywać do woli. Nie ma problemu. Rozmawiałem w tej sprawie :).
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2011-10-05 18:09:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A to znakomicie, Wojtku :) świetnie, że już o tym pomyślałeś :oklasky:

fotografia cyfrowa
Synanta
fotografia cyfrowa
2011-10-05 18:36:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Najprostsze rozwiązania przychodzą do głowy najpóźniej. Mamy więc, dwie możliwości:

1. Hostel

2. Moje biuro, które znajduje się przy dworcu na ul. Bosackiej.
fotografia cyfrowa
Wojtek47
fotografia cyfrowa
2011-10-05 19:43:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No to problem walizek mamy z głowy :)
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2011-10-05 21:21:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
walizki z glowy, nogom lzej :-D teraz trzeba jeszcze jakiegos szamana poprosic o pogode... nie mowie, zeby swiecilo slonce jak w sierpniu... wystarczy tak jak bylo pod koniec wrzesnia ;-)))
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Strona 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa