fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Foto zawody
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Arvena
fotografia cyfrowa
2012-04-12 15:58:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziękuję Koleżanko Wroclavska-jako zwyciężczyni konkursu juz myślę nad tematem następnego konkursu:) i nad plakatem:)
Oczywiscie bardzo liczę na Twoją pomoc i kolegi Afropolak:)
Będą także małe zmiany w regulaminie konkursu tj.dłuższy czas na dodanie prac przez uczestników konkursu.
Wszystko będzie podane w odpowiednim czasie tak ,aby uczesnicy mogli się przygotować i zapoznać z regulaminem.
Myślę,ze tym razem weźmie wiecej osób udział w tak fajnej akcji i rozrusza troszkę Obiektywnych:) do czego już zachęcam:)

Pozdrawiam :)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2012-04-12 16:26:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Arvena -> gratulacje!!! ;o) Pozdrawiam!
fotografia cyfrowa
Arvena
fotografia cyfrowa
2012-04-12 16:33:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa

Dziękuję- wowa -wzajemnie pozdrawiam:)))




fotografia cyfrowa
etis
fotografia cyfrowa
2012-04-12 17:16:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A może by tak aby nie sugerować się głosami innych, zgłaszać swoje TAK na priv do Afropolaka a on później wpisze hurtem pod poszczególnymi zdjęciami kto na dane zdjęcie głosował.
Tak czy inaczej świetna zabawa i chyba rozkręca portal :)
Korzystając z okazji gratuluję zwyciężczyni oraz wszystkim uczestnikom. Świetny pomysł i świetna zabawa :)
fotografia cyfrowa
Wroclavska
fotografia cyfrowa
2012-04-12 17:36:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Arvena - jesli ci to pomoze, to zobacz w PF Afropolaka jak wygladal jego 'plakat' - nie wiem czy jeszcze wisi to zdjecie?
fotografia cyfrowa
yamatachi
fotografia cyfrowa
2012-04-12 19:27:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gratuluję Arvena...;)
Rafcio dał świetny pomysł....
cała sprawa bardzo mnie ubawiła i świetnie spędziłem wczorajszy wieczór
brawo i czekam na temacik następnego konkursu
[.....]
fotografia cyfrowa
Krasnolud
fotografia cyfrowa
2012-04-12 20:38:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Faktycznie ... rafcio dał świetny pomysł z ujednoliceniem tematu. Jeden konkrety temat ..... interpretacja dowolna ;) Warto spróbować.
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2012-04-12 20:51:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pomysł Etisa na głosowanie jest bardzo dobry, pomijając wykorzystanie tam mojej osoby :-) .
Na plakacie, albo pod nowym plakatem z grafiką "WYNIKI" każdy głosujący wpisze numer - cyferką , np "7" - każde zdjęcie w pierwszym komentarzu będzie miało numer - nadawany przez autora - publikacja - przeliczenie jaki numer aktualny i wpisanie w komentarzu albo opisie.
Będzie bardzo łatwo policzyć ilość "7" czy tam innych cyfr, oraz łatwo sprawdzić czy ktoś nie głosował kilkukrotnie - mnie to zajęło sporo czasu wczoraj.
fotografia cyfrowa
MajaKa
fotografia cyfrowa
2012-04-12 21:02:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gratuluję zwycięstwa Arveno :)
Fajna byłą zabawa .Popieram ciąg dalszy.
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2012-04-12 21:16:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pomysł Etisa, zmodyfikowany da nam także kontrolę nad przedwczesnym głosowaniem - plakat do głosowania pojawi się dokładnie o 22:00 , jak organizatorowi nie starczy ilości zdjęć które można opublikować to mogę taki poster opublikować ja, albo ktokolwiek.
Pod zdjęciami będzie można sobie dyskutować i nie będzie to zaciemniało głosowania.
fotografia cyfrowa
Arvena
fotografia cyfrowa
2012-04-12 21:16:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Podziękowania za wszystkie gratulacje...:)))...bardzo..bardzo!..
Wroclavska już oglądałam plakat..i konsultowałam pewne sprawy z kolegą Afropolak.
Wszystko wspólnie dopracujemy-szczególnie oddawanie głosów musi być bardziej płynne ,czytelne i szybkie w liczeniu,aby liczący głosy nie tracili zbyt dużo czasu a Ci którzy oddają głos -oddawali tylko jeden!
Myślę ,ze w następnej edycji weźmie udział więcej osób,gdyż to naprawdę fajna zabawa i próba sprawdzenia swoich możliwości fotograficznych:) do czego będę cierpliwe zachęcać:)

Jeszcze raz -dziękuję:))))
fotografia cyfrowa
Wroclavska
fotografia cyfrowa
2012-04-12 21:17:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Afropolak, a nie lepiej i prościej poprostu wpisac nazwe autora i pod plakatem aktualnego konkursa??
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2012-04-12 21:23:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
O wiele prościej zwłaszcza przy anonimowości prac :-) będzie wiele głosów na "Anonimowy"
fotografia cyfrowa
Wroclavska
fotografia cyfrowa
2012-04-12 22:06:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no tak, zapomnialam:)
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2012-04-12 23:21:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie odbierając prawa pierszeństwa Arwenie ośmielam się zaproponować (zasuregować) cóś ze "szkółki obowiązkowej"........może street?.........może morze?.......może portret?....nie, portret nie ! :))
fotografia cyfrowa
AsKa
fotografia cyfrowa
2012-04-12 23:31:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...gratuluję Arvena :) podziękowania dla pomysłodawcy i koordynatora :D...udało się rozruszać nawet takiego lenia jak ja ;). Myślę tylko jak uprościć liczenie-bo domyślam się tylko,że był z tym problem.Może dodać kategorie-bo zakładka Konkursy już jest na OB-a w kategorii było by to chyba prościej ogarnąć?
fotografia cyfrowa
arturdy
fotografia cyfrowa
2012-04-13 01:29:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gratulacje dla zwyciężczyni najszczersze:)! Zaś co do regulaminu, jako i sposobu oceniania - drobna sugestia i prośba o maksymalne tychże uproszczenie:)! Regułą bowiem jest, że nadmierna (choć zasadna) kodyfikacja odbiera a przynajmniej znacząco ogranicza niezwykle ważny pierwiastek zabawowy przedsięwzięcia:)
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2012-04-13 12:21:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ZASADY : ( propozycja zmian ) dajcie znać czy to ok, to regulamin będzie gotowy i do użycia.

ZGŁASZANIE ZDJĘCIA:
*Uczestnik publikuje tylko JEDNO zdjęcie, ANONIMOWO
*Nie można zgłosić do konkursu zdjęcia które już kiedyś było opublikowane.
*Zdjęcie zgłaszać można w dniu konkursu do 22:00
*Obowiązuje blokada oceniania
*W tytule piszemy "FOTO ZAWODY"
*W opisie piszemy numer zdjęcia - kolejny wolny numer w formacie np "#5" - koordynator konkursu oraz organizator będzie nad tym czuwał i podpowiadał jaki numer nadać.
*W opisie piszemy co jest tematem fotografii : W przypadku tematu zawodów :
"Przysłowia" cytujemy przysłowie.


GŁOSOWANIE :
*o GODZINIE 22:00 ZOSTANIE OPUBLIKOWANE SPECJALNE ZDJĘCIE ZATYTUŁOWANE "GŁOSOWANIE" - Oddanie głosu polega na dodaniu komentarza o treści z numerem zdjęcia np : "1"
*Można oddać TYLKO JEDEN GŁOS NA JEDNĄ PRACĘ !!!, Nie można głosować na własną pracę
*Zwycięzca w formie nagrody otrzymuje kilka minut szacunku, nieco chwały i książkę o tematyce fotograficznej fundowaną przez redakcję OB a
także wymyśla temat na następny konkurs który to odbędzie się minimum po 7 dniach roboczych.
Zwycięzca czynnie udziela się przy organizacji następnego konkursu ( plakat, przypomnienie reguł, natrętne nagabywanie do brania udziału )



System głosowania pod specjalnym zdjęciem nie wydaje mi się jakiś uciążliwy albo trudny do ogarnięcia. Pozwoli natomiast błyskawicznie przeliczyć wyniki i czuwać nad poprawnością głosowania. Przejrzałem kategorie i nie znalazłem jakiejś mało uczęszczanej więc chyba z tym odpuścimy.
Reszta - temat , termin - to sprawa obecnego organizatora Arveny.
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2012-04-13 12:25:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jutro jadę w delegację i będę dostępny dopiero w niedzielę około południa.
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2012-04-13 12:38:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aaaa !!! jeszcze jedno - Organizator - Laureat poprzedniej edycji otrzymuje także zaszczytne miano "Sędziego Wszetecznego" - zachowuje swój głos na wypadek remisu.
fotografia cyfrowa
Arvena
fotografia cyfrowa
2012-04-13 12:49:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem za!!...Swietnie kolega Afropolak to napisał i dość czytelne są zasady konkursu.!
Myślę,ze wszystko jest jasne!..
Niebawem będzie podany temat następnego konkursu.:)
Proszę śledzić forum i wszelkie nowe informacje na temat nowego konkursu...

fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2012-04-13 12:57:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dla uczestnika wyglądać to będzie tak :

* Publikujemy ANONIMOWO , z BLOKADĄ , z tytułem FOTO ZAWODY
* Koordynator nadaje numer wpisując go w komentarzu - np #1
* Użytkownik wpisuje numer w opisie

fotografia cyfrowa
Wroclavska
fotografia cyfrowa
2012-04-13 13:30:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kto publikuje plakat o 22:00?

Nie wiem czy to dobry pomysl aby koordynator (ja) nadawal numer, nie mam mozliwosci aby caly dzien siedziec przy kompie i rozdawac numerki:)
Najlepiej aby osoba wieszajaca zdjecie przegladnela galerie i nadal sobie numer.
fotografia cyfrowa
Arvena
fotografia cyfrowa
2012-04-13 14:27:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kolega Aflopolak publikuje plakat .
Hmhm.... nad numeracją trzema jeszcze pomyśleć:)
Oby osoba nie pomyliła się i dała dobry numer..-bo dopiero by się działo w razie pomyłki:DDDD
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2012-04-13 17:05:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak jak piszesz, najlepiej jakby użytkownicy nadawali sobie numery, a my będziemy tylko korygować i podpowiadać właściwe jeśli zajdzie pomyłka
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Strona 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa