fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Foto zawody
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Wroclavska
fotografia cyfrowa
2013-02-10 22:20:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziekuje bardzo za pomoc: barola, YYou oraz Archeo za linki:)

Dziekuje za wspólna zabawe, zycze wszystkim powodzenia!
fotografia cyfrowa
Wroclavska
fotografia cyfrowa
2013-02-10 23:02:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chce tylko Wam powiedziec,ze bycie wspólorganizatorem FZ, to wbrew pozorom ciezka i niewdzieczna 'praca'
Zgodziłam sie na to, myslac,ze to poprawi atmosfere na OB, zacheci do wpolnoty i dobrej zabawy , Jesli ktos chce to porawic i czuje sie lepiej w tej roli , to chetnie oddam te fuche, tymbardziej ze coraz mniej mam na to czasu i ochoty...

Dobrej nocy zycze!
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-02-10 23:08:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
raczej mało ciekawe wytłumaczenie .
fotografia cyfrowa
Wroclavska
fotografia cyfrowa
2013-02-10 23:14:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak masz wiecej czasu, to zapraszam. Od dawna juz myslał aby zrezygnowac ,,,
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-02-10 23:18:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tylko po co o tym mi piszesz , nie rozumiem ??
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-02-10 23:24:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wstydz sie Prorok ; inni sie staraja, poswiecaja czas i energie, sluza innym, a Ty marudzisz jak niedopieszczona guwernantka
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-02-10 23:27:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
. . . i nie stosują się do regulaminu , zapomniałeś to dodać . a to takie mało ważne jest . zresztą dla mnie już tematu nie ma .
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-02-10 23:31:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie zapomnialem :)
fotografia cyfrowa
YYou
fotografia cyfrowa
2013-02-10 23:56:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ooo..widzę i tu też maruderstwo ..
ja także dziękuję za miłą współpracę przy konkursie :) i szczerze podziwiam,że wam się chce !
prorok...pojąć nie mogę !
zasady są sztywne...przecież afropolak wyjaśnił...nie dyskwalifikuje się pracy, w której autor nie zablokował oceniania, tylko prosi się innych o nieocenianie...natomiast ramy czasowe są konkretem ..od ..do i koniec.
jakoś autor się z tym pogodził, a ty toczysz wojenkę...tylko po co? żeby zapsuć fajny nastrój ?..no chyba tak
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-02-11 00:03:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czyli to jest takie prawo nie pisane , tak to należy rozumieć ??
a w dalszej części to już zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi ???
zresztą już zupełnie mnie to nie obchodzi . jestem z boku konkursu .
fotografia cyfrowa
YYou
fotografia cyfrowa
2013-02-11 00:15:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czego nie rozumiesz ?
możesz nie brać udziału..twoja decyzja...ale szkoda,że nie żadne słowa do ciebie nie trafiają. Sam gdzieś pisałes,że brałes już udział w fotozawodach, to troszkę już powinieneś wiedzieć...nieuwaga ludzi, którzy nie zablokowali oceniania zdarza się często i gdyby to było kryterium dyskwalifikacji, musiałoby odpaść więcej prac...i może takich, które by ci się podobały. Organizatorzy ustalili zasady i wierz lub nie ,trzymają się ich twardo..na szczęście. Zarzucałeś organizatorom,że nie traktują wszystkich jednakowo...a to nie jest zgodne z prawdą.
Dodam,że sama strzeliłam dziś pomyłkę...właśnie nie blokując oceniania i wywaliłam zdjęcie natychmiast.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-02-11 00:26:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie rozumiem Twoich insynuacji i przypisywania mi tego co nie było moją intencją . wytknąłem jedynie złamanie regulaminu , a właściwie nie stosowania go do wszystkich uczestników . regulamin mówi wyrażnie 'blokada oceniania'
skoro tu przymknięto oko , to można to było zrobić w przypadku 26 sekundowego spóżnienia , tym bardziej , że Koleżanka Wroclawska odnotowała ten fakt dopiero 2 minuty póżniej .
ale wy tu rządzicie , wy decydujecie , róbcie sobie jak chcecie , interpretujcie po swojemu regulamin itd .
mnie to już nie obchodzi .
pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2013-02-11 14:36:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gdybym spóźnił się z plakatem i wystawił go o 22:01 tak aby zdjęcie "36" zdążyło się załapać nie było by problemu.
Ale wystawiłem plakat o 22:00:13 i ten plakat zakończył możliwość wystawiania prac w konkursie.
Dla oceniających / glosujących ważne jest że wybierają z prac do plakatu, jest to przejrzyste i działa już od 11 edycji.
Nie ma problemu z przymknięciem oka na drobne wpadki które nie powodują zamieszania i nie faworyzują nikogo - to ma być zabawa, konkurs dla wszystkich - uczciwy i przejrzysty jak tylko się da - staram się o to zawsze i z całych sił.

Serwer muli, internet pada - różne przypadki "chodzą" po ludziach. Jeśli jednak zachowamy chociaż szkielet zasad to nie zrobi się z tego targowisko.
Dlaczego proroku nie walczyłeś tak dzielnie w poprzednich edycjach ? W każdej pojawiły się prace które nie zdążyły w terminie. Baaa...pojawiały się nawet takie z kilkugodzinnym opóźnieniem a i takie o sekundę czy dwie za późno - wtedy nie było problemu ?

Zapewniam, ręczę własną osobą że nie ma przy organizacji żadnych przekrętów, faworyzowania i tym podobnych. Staram się przecież prowadzić konkurs tak przejrzyście jak to tylko możliwe. Publiczne, jawne głosowanie, anonimowe prace, wyniki przed publikacją zliczane kilka razy, konfrontowane. Czytelny plakat, regulamin ustalony wspólnie na tym tutaj forum.

fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-02-11 14:43:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to z plakatem to ja już wczoraj o godz. 22.02 wiedziałem , a to co piszesz dzisiaj utwierdza mnie w przekonaniu , że to ja miałem w dniu wczorajszym racje .
wystarczyło tylko jedno słowo napisać , a nie iść w zaparte . szkoda . dziękuję za wcześniejszą zabawę tą z przed m-ca i póżniej .
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-02-11 14:45:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
*i wcześniej
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-02-11 15:07:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to jest bez sensu ... dyskutować; to zbyt trudne do zrozumienia
fotografia cyfrowa
Wroclavska
fotografia cyfrowa
2013-02-11 17:39:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Prorok, prosze podaj przyklady, gdzie nie stosujemy sie do zasad! Co jak co, ale tego mi nie wmówisz!
Zdjecie nr 36 pojawilo sie po plakacie do głosowania, czyli po 22:00, gdyby byl kilka sekund przez zostałby zakwalifikowany! Tak bylo zawsze, nie robilismy problemow gdy jest kilka sekund po 22:00, ale musi byc przed plakatem, tego to nie dostrzegałes do tej pory, co?

Po drugie, w przypadku, gdzie autor zapomniał zablokowac oceniania i pod tym zdjeciem pojawiały sie oceny , odrazu były przez nas wymoderowane, tego tez nie zauwazyłe, co? . A jaki wpływ na przebieg konkursu ma to ,że praca nie jest zablokowana, a nie ma pod nia pkt,?? Jaki?

Po trzecie, same siedzenie przed kompem od 24:00 do 22:00 i dalej nastepnego dnia , nie jest przyjemne! Nie na tym konczy sie nasz rola, oprocz tego jest wiele innych spraw po i przed FZ np. przygotowanie plakatu do glosowania, poinformowanie zwyciezcy o zasadach jego roli, jpomoc jak ma przygotowac nastepny plakat z nowym tematem, kontakt z administracja i zwyciezą poza OB w spr. danych do wygranej (ochrona danych osobowych), przypominanie o konkursie i najwazniejsze, policzenie głosów. Ty idziesz smacznie spac i do pracy, a my liczymy na drugi dzien głosy. I teraz taka sutuacja: siedzisz w pracy, musisz policzyc głosy do 12:00 i oglosic zwyciezce na OB, w międzyczasie przychodzi szef i mowi: prosze na cito przygotowac mi cash flow, wynyik finansowy i sprzedaz na przyszły miesiac, co robisz wowczas??

Jak chcesz nam pomóc to nie szukaj dziury w całym , bo chyba oto Ci chodzi!
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2013-02-11 17:40:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Organizatorzy konkursu odwalają kawał dobrej roboty i należy im się gorące podziękowanie, a nie zupełnie niepotrzebne pretensje, Tym bardziej, że sam Autor kwestionowanego zdjęcia niespecjalnie się tym przejął i to jest właśnie postawa godna szacunku. Ja wstawiłem o czasie i też dostałem 0 głosów, to co, mam się zastrzelić, czy obrazić na organizatorów?
Gratuluję zwycięzcom, pozdrawiam wszystkich pozostałych i życzę więcej szczęścia w następnych edycjach!
Sobie też... :-)))
fotografia cyfrowa
YYou
fotografia cyfrowa
2013-02-11 19:59:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Widać samotność na polu walki :)...a kilka miłych słów odbitych w kierunku organizacji, to coś co rekompensuje wczorajszy niesmak....tak to poczułam dziś, bo wczoraj było mi zwyczajnie przykro...więc okazuje się ,że nie ma tego złego ..:) pozdrawiam i dziękuję wszystkim, którzy znaleźli w tym choć odrobinę frajdy :)
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2013-02-11 21:45:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I cóż ja mogę jeszcze dodać? Zastępstwo "przymusza" do wlepiania się w monitor i pilnowania tych drobiazgów a co dopiero mówić o pracy SZEFOSTWA. Fakt, przykro ale jednocześnie miło, że tyle osób docenia poświęcony czas. Dopóki nie stanie się po drugiej stronie tego się nie widzi, tym bardziej dziękuję!!!
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2013-02-11 21:48:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A teraz na zasłużony wypoczynek :DDD zapraszam do mnie.
fotografia cyfrowa
Wroclavska
fotografia cyfrowa
2013-02-11 21:59:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dla wyjaśnieniam , to co napisałam wyżej nie jest po to aby czekac na oklaski, przez 10 edycji nie odzywałam sie, zostałam wywyołna do tablicy, a napisałam to aby uświadomic coniektórym jak jest "za kulisami" , moze na drugi raz zanim sie odezwie ktos i oskarży o nieuczciowść, ugryzie sie w język.
Najwiejsze zasługi tu sa dla Afropolaka, to on ma kontakt z redakcja i najczesciej liczy głosy i spina to wszystko w całosc.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-02-11 22:00:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oklaski, aplauz ... wiwat !!!!

jeszcze raz ukłony, na poważnie :)


fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-02-11 22:19:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jabe , a tak przy okazji -
oddałeś głos na jakąś pracę ??
fotografia cyfrowa
aga_piet
fotografia cyfrowa
2013-02-11 22:20:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To miłe, że komuś się chce. Dzięki za trud i znój (chęci przede wszystkim). Fakt, że zawsze znajdzie się jakaś maruda powinien być wliczony w koszta, chyba nie da rady inaczej ;)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | Strona 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa