fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Foto zawody
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-11-11 20:43:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale to nie ma co się przejmować , tylko robić swoje . . . zawsze ktoś będzie narzekał
fotografia cyfrowa
Wroclavska
fotografia cyfrowa
2013-11-11 20:45:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i kto to mówi??
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-11-11 20:49:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to co mamy rozciągać ten temat , czy może iść dalej . ja zastrzeżeń i uwag nie zgłaszałem
fotografia cyfrowa
Wroclavska
fotografia cyfrowa
2013-11-11 21:26:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
JEDNĄ Z ZASAD NIE PISANYCH OD POCZATKU BYŁO WŁASNIE NIE WYSMIEWANIE, DYSKRYMINOWANIE A PRZEDEWSZYSTKIM FAIR PLAY CZEGO BRAKUJE TU NA CODZIEN, A WYPISYWANIE PRZED GŁOSOWANIEM NA KOGO GŁOSUJE TO JUZ CHYBA NIE TRZEBA ZAPISYWAC W REGULAMINIE??
POTKNIĘCIA SIE ZDARZAJĄ, TO NIE KONKURS NA POZIOMIE ŚWIATOWYM (JAK OKREŚLIŁA BAROLA) TO PRYWATNA I SPONTANICZNA INICJATYWA I FORMA WSPÓLNEJ ZABAWY. ALE WIDZE,ZE NIEKTÓRZY TYLKO SZUKAJA POTNIĘĆ, ABY DOSTAĆ!!
A TEORE SPISKOWE TO MOZNA TOBIE PRZYPISAC!
fotografia cyfrowa
ZAK
fotografia cyfrowa
2013-11-11 21:41:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No cóż C'est la vie jak mawiają Francuzi :) Wojenki wojenki
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2013-11-11 22:11:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobrze by było zobaczyć kto i w jakim celu te wojenki wywołuje. Komu brak życzliwości, wyrozumiałości, kto uzurpuje sobie prawo do każdorazowego oceniania wszystkich i wszystkiego, kto rozmawia egzekwującym tonem, kto nie ma dystansu do wspólnej zabawy, siebie, współgalerników. Kto obraża nie obrażając i szybko ucieka, wycofuje się ze swego zdania, gdy ktoś o znanym nicku nie potwierdzi jego słów, kto... Ech ... szkoda, że tak mało widzicie.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-11-11 22:15:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to takie niestety charakterystyczne i przykre, ale myślę sobie, że w tym przypadku powinno mieć zastosowanie przysłowie "psy szczekają, a karawana idzie dalej"
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2013-11-11 22:18:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie, ja nie idę dalej. Nie mam z kim. I nie czuję poparcia. Powtórzę jedna osoba psuje atmosferę i jeśli to ja to chciałabym to usłyszeć od innych, nie tylko od usera proroka.
fotografia cyfrowa
ZAK
fotografia cyfrowa
2013-11-11 22:23:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Miała być zabawa a wyszło jak zwykle :)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-11-11 22:28:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a co ty barola mnie w tym wątku wymieniasz . gdzie ja tu napisałem coś negatywnego o konkursie . tobie się już wszystko myli . walisz na oślep .
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2013-11-11 22:28:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ZAKU - mam przeprosić? ja? napisz mi.
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2013-11-11 22:31:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... i mamy typową reakcję wycofywania się. O innej już nie napiszę. Jeszcze raz dziękuję za wysłuchanie.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-11-11 22:33:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
napiszę i tu - Prorok to typ damskiego boksera i nie przejmuj się Barola jego słowami
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-11-11 22:35:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wódko pozwól żyć tak podsumuje twoje oszczerstwa .
fotografia cyfrowa
Krasnolud
fotografia cyfrowa
2013-11-11 22:35:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oczywiście, nie masz się co przejmować.
fotografia cyfrowa
ZAK
fotografia cyfrowa
2013-11-11 22:39:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
barola nie widzę powodu !!!
fotografia cyfrowa
Krasnolud
fotografia cyfrowa
2013-11-11 22:42:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
naturalnie pisałem do baroli.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-11-11 22:45:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Barola ma rację mówiąc, że czuje się zawiedziona, bo teraz pocieszamy ją, nie przejmuj się mówimy, ale tolerujemy prostackie i impertynenckie odzywki Proroka, nie mamy odwagi tego potępić ... to taki znany syndrom
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-11-11 22:50:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
psy szczekają, a karawana idzie dalej"
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2013-11-11 22:59:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie ma co, jest zachęta do angażowania się...
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-11-11 23:10:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tym wpisem kończę ciągnięcie tego wątku .
jako jedyny od początku stanąłem w obronie organizatorów konkursu . między innymi wyjaśniłem dlaczego doszło do mylnego podsumowania głosów . ani jednym słowem nie dałem poznać o złej organizacji . wręcz przeciwnie jako jeden z 'twórców' regulaminu nie reagowałem na uwagi userów , traktując je jako mało znaczące . tyle gwoli pomówień kierowanych pod moim adresem .
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2013-11-12 15:26:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zaglądam tu niespełna 24 godzinach pauzy i nie wierze oczom swym własnym wyłupiastym !
Pominę na chwilę sprawę pomyłki przy liczeniu głosów ( mea culpa ).
Taka nagonka, i dyskusja ! Odechciewa się organizacji. Wiele osób pomaga, stara się i poświęca swój prywatny najcenniejszy czas wolny i dostaje w zamian takie cuś...
Proszę zapomnijmy o tym już. Wielu userów docenia starania i dziękuję im za dobre słowa, znajdują się także tacy którzy wtrącą trochę jadu. Zawsze tak jest taki jest internet więc mam nadzieje że duch organizacji nie zginie, chęci będą silne i kolejna edycja odbędzie się sprawnie jak poprzednie.

Barola , mam nadzieje że zmienisz zdanie i będę mógł liczyć na twoją niezawodną pomoc. Jeśli jednak decyzje już podęłaś to pozostaje mi tylko natarczywie cię nagabywać na zmianę decyzji ;-) ale także serdecznie podziękować. Wiem co to znaczy poświęcać swój wolny czas i ile to kosztuje.
Dziękuję za każdą spędzoną przy FZ chwilę.

Powrócę jeszcze na chwilkę do sprawy błędnej punktacji - podliczenia. Przepraszam za całe zamieszanie. niestety nie mam siły sprawczej edytowania postów więc mogę tylko poprzez sprostowanie ogłosić pracę numer #7 i #1 laureatami 3 miejsca XVI edycji Foto Zawodów.
Wybaczcie pomyłkę.
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2013-11-12 15:28:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zakładka konkursy nie dla nas, już dawno temu dostałem formalną odpowiedź że jest to nie możliwe. Sprawę poruszałem dwukrotnie z włodarzami portalu i definitywnie mnie zapewniono o niemożności takiego rozwiązania.
fotografia cyfrowa
Wroclavska
fotografia cyfrowa
2014-01-04 21:56:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
10 stycznia zapraszamy do wspólnej zabawy! Temat foto zawodów tym razem brzmi: "SŁODYCZ" :)

Liczymy na wiele ciekawych i kreatywnych prac:)




fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2014-01-09 10:04:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jutro Finał , Foto Zawody z tematem "Słodycz" !!! Zapraszamy wszystkich
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | Strona 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa