fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Oficjalny Komitet Uwolnienia Bywalca :)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
rysiek54
fotografia cyfrowa
2015-01-06 00:16:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja też w żaden sposób nie przyczyniłem sie do wyrzucenia Bywalca. Po prostu uważam, że się wygłupiał i pozował na coś bliżej nie określonego. Tak na siłę chciał być inny od wszystkich.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-01-06 00:17:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tu masz troszku racji na pewno :)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2015-01-06 00:17:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jabe twoje wpisy chyba mają na celu mocno poróżnić i skłócić tut. użytkowników , sporo w nich pretensji , żądań i jadu .
fotografia cyfrowa
suffo
fotografia cyfrowa
2015-01-06 00:40:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Porownanie usterka Cienia z Bywalcem jest skandaczne ;-)
Za Cieniem bym się ujęła bez mrugniecia okiem, chociaż mnie tez nie oszczędza, dlatego ze: laduje - i + z umiarem i mniej wiecej równomiernie. Zawsze ocenia zdjęcia w jakiś sposób, przynajmniej dla mnie, ciekawe, czasami wylewajac kubeł zimnej wody, tzn. nie zgadzając się z reszta. Poza tym jego galerie ogląda się z przyjemnością :-)
fotografia cyfrowa
Krasnolud
fotografia cyfrowa
2015-01-06 00:45:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Widzę, że sporo zacnych osobistości wpisało się pod petycją, sorki Komitetem U ... B... Przepraszam, że skrótem. Więc ja skromy użytkownik portalu Ob. chciałbym napisać co myślę, albo co mi leży na "wątrobie".... Przepraszam z góry na wulgarny tekst, który nastąpi niebawem. Wszystkich wrażliwych autorów proszę o zaniechanie dalszego czytania.

Mam to całkowicie ... w miejscu gdzie plecy kończą swoją zacną nazwę .... czy bywalec będzie uwolniony, czy nie.

I tyle z mojej strony. Dziękuję za uwagę. Życzę dobrej nocy.
fotografia cyfrowa
Krasnolud
fotografia cyfrowa
2015-01-06 00:45:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Widzę, że sporo zacnych osobistości wpisało się pod petycją, sorki Komitetem U ... B... Przepraszam, że skrótem. Więc ja skromy użytkownik portalu Ob. chciałbym napisać co myślę, albo co mi leży na "wątrobie".... Przepraszam z góry na wulgarny tekst, który nastąpi niebawem. Wszystkich wrażliwych autorów proszę o zaniechanie dalszego czytania.

Mam to całkowicie ... w miejscu gdzie plecy kończą swoją zacną nazwę .... czy bywalec będzie uwolniony, czy nie.

I tyle z mojej strony. Dziękuję za uwagę. Życzę dobrej nocy.
fotografia cyfrowa
Antyk
fotografia cyfrowa
2015-01-06 02:31:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Az sobie sprawdzilem. Od polowy pazdziernika dostalem od bywalca 3 jedynki, 2 dwojki, 1 trojke i zadnego zera!!! I za to Go lubie... :D

A tak na powaznie. Tylko jedno jest wazne: za co zostal wywalony i czy przekroczyl jakikolwiek punkt regulaminu. Reszta nie ma znaczenia. Ja tego przekroczenia nie widze. Chyba nie tylko ja, bo w calej tej dyskusji nie zauwazylem, zeby ktos taki punkt wskazal. Jesli tak jest, to znaczy, ze jakis moderator nie przestrzega regulaminu, na strazy ktorego powinien stac. A moze regulamin jest tylko dla nas, nie dla moderatorow?
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-01-06 08:00:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To kolejny, niespełniony postulat: nie podawanie przyczyny banowania i terminu wykluczenia. Dla mnie to lekceważenie użytkowników, pomijając to, że wyrzucenie za drzwi sprawy nie załatwia ( ile razy można o tym pisać :)). Nisza wkrótce może zostać wypełniona kimś innym. Jak to w przyrodzie :)
Wydaje mi się, że problem raczej tkwi w nas samych.
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-01-06 08:03:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale, ale ... czy to nie zrobił się wątek zindywidualizowany, dotyczący jednej, imiennie wskazanej osoby? Nie podlega to moderacji? Brak mi konsekwencji.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2015-01-06 09:17:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Administracjo - likwidacja forum polepszy relacje na Portalu . Plotkarze , opisywacze , wypowiadacze , Ci co tylko żądają i szukają sensacji zamilkną , a czas tu zmarnowany wykorzystają - może na przemyślane fotografowanie .
Likwidacja forum będzie dobrym krokiem w przyszłość .
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2015-01-06 09:28:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proroku, sio z mojego wątku, nie lubisz forum - to nie pisz :)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2015-01-06 09:42:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Administracjo - likwidacja forum polepszy relacje na Portalu . Plotkarze , opisywacze , wypowiadacze , Ci co tylko żądają i szukają sensacji zamilkną , a czas tu zmarnowany wykorzystają - może na przemyślane fotografowanie .
Likwidacja forum będzie dobrym krokiem w przyszłość
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2015-01-06 09:44:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proroku, sio z mojego wątku, nie lubisz forum - to nie pisz :))
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2015-01-06 10:00:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Administracjo to jest to co powyżej pisałem . Aktualnie forum to miejsce spotkań ludzi z problemami , sami z sobą sobie nie radzą, a więc piszą o wszystkim i niczym - najczęściej o innych . Likwidacja lub zawieszenie działania forum będzie dobrym krokiem w przyszłość .
Większość tu piszących powinna wypowiadać się na forach socjologicznych , psychologicznych .
Dlaczego żaden z żądających opisywaczy nie napisze , że zorganizował wernisaż , wygrał konkretny konkurs fotograficzny , uczestniczył w spotkaniu z uznanym fotografem , itd . Jedni i Ci sami ludzie zakładają tu wątki , jedni i Ci sami narzekają i jedni i Ci sami żądają , jedni i Ci sami poprzez opisywanie burzą relacje międzyludzkie .
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2015-01-06 10:03:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
na dole masz Proroku adres do Redakcji :)
a kysz! :)
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2015-01-06 10:10:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a nie wystarczy odrobina dystansu?
swoją drogą może to dla bywalca bardzo ważne...poczuć się lepszym, mającym namiastkę bo namiastkę ale władzy...
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2015-01-06 10:24:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
starzy kierownicy budów nauczyli mnie , by brygadzistą uczynić największego obiboka i lewusa . taki jak poczuje trochę władzy dopilnuje wszystkiego lepiej jak najlepszy rottwailer .
fotografia cyfrowa
wordy
fotografia cyfrowa
2015-01-06 11:36:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to ja też o sobie. Mr Hyde - Druga Odsłona czy Jorik?
na poważnie; User typu Bywalec jest częścią żywego portalu i sposób znakomity aktywuje Przyschnięte Trupy Artystyczne.
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2015-01-06 12:21:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@prorok - dzięki forum ten portal jeszcze żyje i nie wieje taką nudą jak na innych stronach :)
fotografia cyfrowa
aga_piet
fotografia cyfrowa
2015-01-06 13:22:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oprócz forum proponuję również wyłączyć możliwość komentowania, aby wrogie siły: plotkarze, opisywacze, wypowiadacze, ci co tylko żądają i szukają sensacji zamilki, a czas tu zmarnowany wykorzystali - może na przemyślane fotografowanie przez wszystkie wieki wieków Amen.
fotografia cyfrowa
Aldieb
fotografia cyfrowa
2015-01-06 13:47:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No to jak będzie z Bywalcem ? Zostanie przywrócony do łask czy nie ?
Gdzie jest Generał ? ...

fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-01-06 15:36:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziś Trzech Króli a czwarty jest na siostrzanym portalu. Święto :)
fotografia cyfrowa
ismena
fotografia cyfrowa
2015-01-06 16:21:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wziął ktoś pod uwagę fakt ,, iż bywalec mógł sam chcieć się stąd wymiksować i poprosił o zamknięcie konta ..
może najzwyczajniej w świecie znudziła mu się ta zabawa z wylewaniem zimnej wody na głowy innych,,,ileż to można udowadniać swoją "inność" .:)
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-01-06 16:29:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wierzę w taką wersję. Kiedy był zarobiony po prostu milczał, miał już dłuższe samodzielnie zaplanowane przerwy, poza tym wyświetla się wtedy inny komunikat :)
fotografia cyfrowa
ismena
fotografia cyfrowa
2015-01-06 16:35:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie ,,wyświetla się taki sam komunikat ,,,
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | Strona 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa