fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Oficjalny Komitet Uwolnienia Bywalca :)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2015-01-11 12:22:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Serdeczne gratulacje dla szanownego Komitetu! Odnieśliście wielki sukces!

Dzięki Waszym staraniom podniesienia artystycznego poziomu portalu kolejny świetny fotograf zdecydował się na opuszczenie naszej społeczności. Wartościowego Autora i bardzo sympatycznego człowieka zamieniliście na zapatrzonego w siebie egoistę, który przez cały okres działalności na swoich dwóch kontach nie wniósł na Obiektywnych nawet ułamka procenta tych pozytywnych wartości.
Przez prawie 9 lat aktywnego uczestniczenia w życiu tej galerii udało mis się poznać ponad setkę Obiektywnych, a właściwie należałoby napisać - byłych Obiektywnych, z którymi w wielu przypadkach dalej utrzymuję kontakty. I wiecie co? Żaden z nich nie odszedł stąd z powodu "zbyt niskiego poziomu prezentowanych zdjęć", a praktycznie każdy miał dość czytania bełkotu zapatrzonych w siebie artystów, którzy nie potrafili sklecić nawet jednego, prawidłowo skonstruowanego zdania.
Działajcie tak dalej, brońcie tego "demokratycznego" prawa każdego ignoranta do autorytatywnej wypowiedzi, a niedługo nie będzie już po co tu w ogóle zaglądać.

Przepraszam za tyle sarkazmu i goryczy w jednej wypowiedzi. Zawsze starałem się pisać w sposób maksymalnie wyważony i taktowny, ale gdy zobaczyłem puste portfolio Ryśka to coś we mnie pękło i powiedziałem sobie DOŚĆ!!!
Mottem portalu jest rzeczowość i kultura. Tolerowanie takich zachowań powoduje, że staje się ono pustym słowem, a w stosunku do rzetelnych, wartościowych Autorów brzmi jak kpina...

A to bardzo boli.
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2015-01-11 12:28:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jpk, nie jest sprawiedliwe zwalanie winy na nas, na mnie czy kogokolwiek innego, przeglądnęłam około 17 stron komentarzy u Ryśka i Bywalec występuje tam jakieś 4-5 razy. To jest powód odejścia? Od czego funkcja ignoruj? Bardziej pewnie chodzi o ogólną atmosferę na portalu.
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2015-01-11 12:41:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mnie osobiście "autorytety" typu bywalec (a jest ich tutaj przynajmniej kilka) ani nie ziębią ani nie grzeją...net roi się o wszelakiej maści hejterów i samozwańczych mistrzów świata wszechdziedzin...żadna to nowość czy zaskoczenie...niemniej jpk w myśl Twojej zasady, którą notabene kilka dni w innym wątku nam przedstawiłeś lepiej siedzieć cicho i nie podnosić głosu...no i masz..."kiedy tryumfuje zło - wtedy gdy dobrzy ludzie nic nie robią"...
a żale to chyba jedynie do "władz" za śmiesznej długości banowania...
fotografia cyfrowa
JackTorrance
fotografia cyfrowa
2015-01-11 14:06:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja nie wiem kto mnie osobiście bardziej wkurza, hejterzy czy słodziaki. Jedyne, czego jestem pewny to tego, że zarówno hejterzy jak i słodziaki działają destruktywnie.
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-01-11 14:15:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aż się boję powtarzać zdanie o dystansie i o uzależnianiu swego bytu od jednej osoby.
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2015-01-11 14:26:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
swojej osoby :))) tak na serio....należałoby dodać :)
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-01-11 14:28:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rozumiem, można i tak.
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2015-01-11 14:29:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
na moje oko wychodzi na to, że trzeba jednak czwóreczki i piąteczki, wtedy radość jest i wszyscy zadowoleni, w żadnym wypadku nie pisać co jest nie tak na focie, najlepiej wcale się nie odzywać i polecać, polecać...
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2015-01-11 14:32:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
na moje oko szczególnie temu Autorowi - http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-682237.php
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2015-01-11 14:35:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jedni odchodzą inni przychodzą...takie życie.
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-01-11 14:35:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Może się powtórzę. ale zawsze mam skojarzenie z winda i plującymi wyrostkami. Można zwrócić uwagę, narażając się na wysmarowanie drzwi, można chodzić schodami uznając, że sprawa mnie nie dotyczy i psioczyć: a w windzie dalej plują, jak wy możecie nią jeździć. A czasem można zasłużyć sobie na szacunek odpowiednio z wyrostkami gadając, co prawda tu też jest możliwość, że przestaną pluć tylko w naszej obecności. Sukcesem byłoby trwałe zmienianie ludzi ale to robota na laaaata i nie te internetowe ;)
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-01-11 14:39:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
2015-01-11 14:32:54 - taaak, miłość niejedno ma imię,
to nie to samo pole z patykami?

prorok 2014-12-15 12:05:26 | ocena = 5
fotografia cyfrowa
pod każdym względem doskonałe .
tu temat gra pierwsze skrzypce .
pies jako przyjaciel człowieka , często jedyny przyjaciel .

polecam
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2015-01-11 14:50:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
moimi przyjaciółłmi , itd nie interesuj się .
pilnuj swojego interesu i miej baczenie na tutejszy twór - Zakład Ludzi Szczególnie Chronionych .

miłej niedzieli .
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-01-11 14:54:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No właśnie, mam baczenie! :) nie beczenie po kątach :D
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2015-01-11 14:56:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Prorok, jak znowu chcesz ludzi obrażać, to muszę Cię ponownie wyprosić.
Kto tu jest szczególnie chroniony? Twoja wyobraźnia tworzy takie podziały na własny użytek.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2015-01-11 15:04:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
puki co userko amu to ty obrażasz ludzi , między innymi swoją obecnością i powielaniem jednego i tego samego wirtualnego tekstu .
podzieliłaś tu ludzi , skłóciłaś , stworzyłaś układy i pomówienia .
w ub tygodniu jedna z ciekawszych Autorek tu prezentujących za twoją przyczyną powiedziała tej galerii , temu portalowi do widzenia .
jeśli masz w życiu tego portalu jakieś zasługi , to jest to tylko wymysł twojej wyobrażni .

amen


fotografia cyfrowa
dworek1
fotografia cyfrowa
2015-01-11 15:10:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czasu mam dzis sporo,to poczytalem,wlasciwie poogladalem,co tu masz nababrane.....
masz sporo racji,ale tu,na OB,kazdy ma racje....
nawet komitet powstal w celu uwolnienia,i tu jest pies pogrzebany,a mianowicie....
-taki bywalec sie przydaje,po co mamy rece brudzic,jak ten zrobi to za nas,czyli piszesz to,co oni mysla,tylko boja sie napisac....
powinienes zakonczyc dzialalnosc opozycyjna,i czas na prace,jakies wyniki wlasne...ciezko bedzie,ale,po uwagach do innych nie widze problemu-poradzisz sobie..
-dzieci,jak sie nie chca z kims bawic,to mowia,ze on jest glupi...z tego co tu w OB'owskiej piaskownicy sie odbywa wynika,ze chetnych na wspolna zabewe z toba jest coraz mniej...
Pozdr.........
fotografia cyfrowa
dworek1
fotografia cyfrowa
2015-01-11 15:11:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to mialo byc wklejone pod ostatnia foto bywalca. Pozdr............
fotografia cyfrowa
babajaga
fotografia cyfrowa
2015-01-11 15:19:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ludzie!!!!
Wy nie macie książek do czytania? Filmu do obejrzenia?
Roweru albo na piechotę ?
Pod zdjęciami posiedzieć, pooglądać, bo są czasem bardzo fajne.
Napisać komentarz żeby się autor ucieszył albo wkurzył i tyle.
Dobrze, że nie macie innych problemów tylko wirtualne.
Pozdrawiam i życzę żeby tak dalej było :-)
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-01-11 15:26:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
BaboJago - rozumiem, że ten wpis dotyczy wszystkich wypowiadających się na forum. Że nie jest tendencyjny? tylko intencyjny?
fotografia cyfrowa
babajaga
fotografia cyfrowa
2015-01-11 16:02:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wszystkich :-)
To taka refleksja, bo przebywałam ostatnio z Wami dłużej z powodu różnych fajnych konkursów :-)
No i zaglądam też częściej, bo organizuje się Grupa Śląska :-)
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2015-01-11 16:02:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Prorok, Twoje głupot pisanie nie robi już na mnie wrażenia. Miłej niedzieli :)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2015-01-11 16:04:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ogólnie i szczególnie zgadzam się z jpk. Dodam, że dziwi mnie to, że gdy znika dobry fotograf i sympatyczny człowiek nikt publicznie nad tym nie ubolewa. Pseudodemokratyczny tumult podnosi się za to wtedy, gdy administracja odsuwa kogoś, kto jest bardziej wrzodem na dupie niż wisienką na torcie. Cóż - taka gmina...
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2015-01-11 16:10:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wowa, każdy ubolewa mz jak ktoś odchodzi z ob, ale to jest decyzja odchodzącego...
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2015-01-11 16:20:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prorok 2015-01-10 23:48:38 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
szkoda Ryszardzie , że sobie poszedłeś .
jesteś drugą osobą w b. krótkim czasie .

pozdrawiam !!
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Strona 11 | 12 | 13 | 14 | 15
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa