fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Oficjalny Komitet Uwolnienia Bywalca :)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2015-01-05 22:52:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Dreak - głową muru nie przebijesz a bywalca i tak pewnie szybko odblokują.
fotografia cyfrowa
suffo
fotografia cyfrowa
2015-01-05 23:06:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dreak, Bywalec trafia w sedno na zasadzie prawdopodobienstwa. Zaczne wstawiac 4 (jako odpowiednik 0) i w kilku procentach trafie w sedno ;-)
A ostatnie zdanie odnosi się tez do gniotow B, czy tu uważasz, ze są same arcydzieła zaslugujace na Powazna Galerie Artystyczna?
fotografia cyfrowa
Dreak
fotografia cyfrowa
2015-01-05 23:19:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Karpiu pewnie e nie ale staropolskim zwyczajem ponarzekam ;)
Suffo czy wypadł ktoś kiedyś z portalu za stawianie 4 pod słabymi fotami? ilu takich specjalistów mamy??? dlaczego wtedy nie lamentujecie?
Ja uważam że wywalanie Bywalca jest niesprawiedliwe a moderacja się tylko ośmiesza. Wiele dzieł Bywalca oceniłem na zero tak jak i on wiele moich i co z tego? czy bym wolał dostać 4? nie :)
fotografia cyfrowa
rysiek54
fotografia cyfrowa
2015-01-05 23:25:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Skala ocen jaka obowiazuje jest wystarczająca aby wyrazić swoją opinię o zdjeciu jak się komuś pisać nie chce. Ale stawianie 0,8; 1,2 ; 1.8 itp. to błazenada.
Zwracanie na siebie uwagi. Prosiłem Bywalca czasami o dwa słowa pod taką oceną ale nie doczekałem sie. Jak ktoś chciał na siebie zwracać uwagę to się doczekał, że się wszyscy Nim interesują. Pozdrawiam wszystkich.
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-01-05 23:28:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie doczytałam i piszę, bo potrafię sama napisać to co myślę ( 21:12:41 ). Dalej przeczytam później :)
Kiedyś pisałam: jedna ocena nie wpływa na średnią jeśli otacza ją tłum czwórek. Jaką trzeba mieć samoocenę, jeśli jedna , internetowa ocena zmienia nasz punkt widzenia?
No i ci "krzykacze" zawsze piszą: nie chodzi o oceny! to o co? przepraszam?!
A kto z Was zainteresował się za co Bywalec stawia 3, 4 i 5? Ja wiem:)
Widzicie tylko zera. W wielu przypadkach zgadzam się z Banowanym ale nie klikam, bo już wiem, że to wrażliwi autorzy. Po co psuć im samopoczucie? Jeden Bywalec wystarczy :)
Odwetów się nie boję. Akurat Bywalcowi nie przeszkadza bycie tym INNYM, i to też rozumiem, jak i to, że "wyłapuje" tych wrażliwców.
fotografia cyfrowa
skimi
fotografia cyfrowa
2015-01-05 23:31:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
WOW! Jestem pod wrażeniem. Rozumiem, że gimnazjaliści mogliby mieć problem z ocenami bywalca ale dorośli ludzie? Jeśli został zbanowany za oceny to wstyd mi, że tu przebywałem.
Jarku_gaziku - o ile większym jesteś artystą odkąd usunąłeś "kilka bardzo krzywdzących ocen Bywalca"? Czy średnią ocen wpisujesz w CV albo w przygotowywanej notce na swój temat do wikipedii? Czy różnice w poziomie fotograficznym oceniasz w centymetrach, kilogramach czy punktach OB (a Ci z największą liczbą punktów lub średnią mają ustawowo zagwarantowane wystawy w najlepszych galeriach?)?
Bywalec wnosił tu kieliszek zimnej wody na przegrzane głowy, zostawiał po sobie znak zapytania. Zapewne, gdyby ten znak zapytania był ewidentnie durny to nikt by się nim nie przejmował.
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-01-05 23:32:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Skimi _:)*
fotografia cyfrowa
rysiek54
fotografia cyfrowa
2015-01-05 23:41:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
U siebie chętnie widział inne oceny. Nie protestował jak dostawał 4 za przeciętna fotę.
fotografia cyfrowa
Dreak
fotografia cyfrowa
2015-01-05 23:41:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wnioskuję o wybór Bywalca na moderatora! odwołać obecnych gniotoradorów!
fotografia cyfrowa
Dreak
fotografia cyfrowa
2015-01-05 23:42:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rysiek54 a Ty kiedykolwiek protestowałeś? ja także nie
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2015-01-05 23:43:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
skimi ,
lubię Cię i szanuję .
nie śledzę tego wątku , bo uważam , że o nie obecnych się nie pisze . poza tym itd , itd .
wytłumacz mi proszę , jak można pod 10-cioma , czy 15 - stoma zdjęciami pod rząd postawić zero i nie napisać ani słowa .
taki przykład pierwszy z brzegu - http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-681625.php ,
chodź tu akurat jakieś słowo się zachowało .
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-01-05 23:45:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Można postawić zero czyli uznać coś wg swojego gustu za słabe bez komentarza. Nie tylko rzeczony, przepraszam, "obiekt postu" tak robi :)
fotografia cyfrowa
suffo
fotografia cyfrowa
2015-01-05 23:49:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dreak, nie wiem czy ktoś wypadł z portalu za 4 - może tak, ale nikt się za nim nie wstawil? ;-p
Ja mam w nosie zera Bywalca, a naleze do grona jego ulubieńców - zawsze jak jest na portalu, pojawia się pod moim gniotem :-D Mam tez w nosie, czy wróci, jakkolwiek uważam, ze za oceny wylecieć nie powinien. Tesknic za nim jednak nie będę, bo dla mnie nic specjalnego nie wnosil, a wiem, ze pojawi się kolejny zeromiotacz z wybitna tforczoscia i kublem zimnej wody.
fotografia cyfrowa
suffo
fotografia cyfrowa
2015-01-05 23:56:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A w ogóle to: Barola, Dreak, Skimi i Karpiu - co Wy wiecie o gniotach? Możecie się pochwalić dobrym wynikiem w Dniu Gniota? ;-D
fotografia cyfrowa
Dreak
fotografia cyfrowa
2015-01-05 23:57:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Skimi nie znam Bywalca i nie mam z nim nic wspólnego, nie przeszkadza mi, czasami mnie bawi, czasami się z nim zgadzam, czasami nie.
Nie podoba mi się natomiast jakość moderacji, jeżeli w ten sposób dbają o jakość galerii to jest to dla mnie żenujące, na każdej niemal stronie jest jakiś nie wymoderowany gniot i to nie razi natomiast Bywalec raz na jakiś czas leci za zera. Domyślam się tylko że wtedy jak trafi na moderatora ;)
fotografia cyfrowa
skimi
fotografia cyfrowa
2015-01-05 23:58:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
proroku - ludzie nie z takimi zadaniami dają sobie radę. Potrenuj a i Tobie się uda :-)
Myślę, że bywalec ma jakiś pomysł dla którego tak się zachowuje, zapytaj go to może Ci odpowie.
fotografia cyfrowa
rysiek54
fotografia cyfrowa
2015-01-05 23:58:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dreak oczywiście, że nikt z Nas nie protestuje ale staram się trzymać skali jaka tu obowiazuje. Wystawiając tu zdjęcia dostosowuję się do wszystkich i do regulaminu.
fotografia cyfrowa
Dreak
fotografia cyfrowa
2015-01-05 23:58:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Suffo @
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-01-05 23:59:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kolega Cień, często bez słowa (chociaż jak już coś powie, to pełen szacunek dla profesjonalizmu) wstawia + lub - (plus lub minus), a kolega Bywalec podobnie dwuklawiszowo wstawia 0 lub 1.

Cienia też wyrzucamy ?
fotografia cyfrowa
rysiek54
fotografia cyfrowa
2015-01-06 00:03:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A kto Bywalca wyrzucił?
fotografia cyfrowa
Dreak
fotografia cyfrowa
2015-01-06 00:03:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Suffo wiele moich gniotów Bywalec ocenił na zero :)
w dniu gniota zebrałem kilka -1 ale przyznam że liczyłem na więcej.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-01-06 00:04:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja sam wstawiałem tylko znak + w różnej liczbie, w znaczeniu jeden + ocena 1, dwa ++ ocena 2, itd też wszyscy mnie lubili, a jak zacząłem wstawiać oceny, to różnie to bywa, wiec nie mówmy, że oceny nie bolą, że to nie o oceny chodzi.
fotografia cyfrowa
rysiek54
fotografia cyfrowa
2015-01-06 00:07:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bywalec też nie lubi jak ktoś mu postawi 0. Sprawdziłem.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-01-06 00:11:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale Bywalec Rysiu Ciebie za to nie wyrzucał z portalu :)
fotografia cyfrowa
Dreak
fotografia cyfrowa
2015-01-06 00:13:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
rysiek54 ja nigdy nie widziałem negatywnego komentarza Bywalca po otrzymanej niskiej ocenie, sam wstawiłem mu kilka zer i też nic złego mnie nie spotkało ale pewnie jak każdy z nas woli dostawać czwóreczki ;)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | Strona 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa