fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Przesiadka z poczciwego trabanta 300D na 30d?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Majster
fotografia cyfrowa
2007-08-03 23:15:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja mam takie pytanie, bo chciałem sobie dokupić kartę do mojego 30D i nie mogę nigdzie tej informacji znaleźć.
Czy ktoś z Was wie jakie największe karty ten model obsługiwał? Do 2GB czy do 1? Czy może wogóle mi się tylko zdawało, że powyżej 2GB nic z tego nie będzie ;P
fotografia cyfrowa
arekzak
fotografia cyfrowa
2007-08-03 23:26:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
2GB napewno obsługuje
fotografia cyfrowa
pablo3style
fotografia cyfrowa
2007-08-04 04:20:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Masteryum - troche nie chce mi sie wiezyc ze ma jakies ograniczenie odnosnie wielkosci karty - nie sprawdzalem wiec nie moge powiedziec na 100% ale wedlug mnie 8 GB tez musi smigac,...
fotografia cyfrowa
Majster
fotografia cyfrowa
2007-08-04 16:05:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bo właśnie nie jestem pewien.. Kiedy kupowałem aparat gdzieś coś takiego widziałem, możliwe, że to przy całkiem innym aparacie było.
W każdym bądź razie jak 2GB pójdzie to luz :)
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-08-04 21:49:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
2GB śmiga aż miło... 4GB ExtremeIII również
fotografia cyfrowa
Majster
fotografia cyfrowa
2007-08-04 22:17:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aha :) No to coś musiało mi się uroić :)
Dzięki za odpowiedź! :)
fotografia cyfrowa
vagabond
fotografia cyfrowa
2007-09-03 04:07:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hixie - zarowno Roller, jak i Andres w zasadzie specjalizuja sie w zdjeciach sportowych i stad wlasnie wynika, ze dla nich roznica miedzy tymi aparatami jest ogromna. Dla Ciebie jednak....raczej czekaj na pelna klatke ( rozumiem, ze w tym momencie Twoja Zona juz mnie nienawidzi :) ) Dla Ciebie ta wlasnie pelna klatka i mozliwosci obiektywow szerokokatnych sa najbardziej istotne! Jesli chodzi o sdam pomiar swiatla - moze kup uzywany swiatlomierz ...na przyklad Minolta IV - w tej chwili bardzo juz niedroga, a dla fotografii krajobrazowej naprawde swietna ( no moze poza brakiem pomiaru punktowego) W kazdym razie do Twojej fotografii tylko pelna klatka jest prawdziwym postepem... zadecydowales juz zreszta o tym sam kupujac 17-40 F4 a nie obiektyw dla APS-a. Badz teraz konsekwentny! Na polsrodki wydasz zbyt wiele.
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Strona 6
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa