fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
MAX zakładka - propozycja
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Wojciech
fotografia cyfrowa
2007-12-08 23:25:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Van Kert, dokładnie - techniczne/organizacyjne możliwości...
ich niedostatek może spowodować, że zrodzi się coś pokracznego
może w konkursie kategorie szersze i mniej liczne ?
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-08 23:25:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dundee - chciałbyś zakładkę "ZADYMY"... :D ;)

bo zazwyczaj tam są, no nie? ;)

też ciekawy pomysł... hehhe
fotografia cyfrowa
Wojciech
fotografia cyfrowa
2007-12-08 23:28:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w kazdym razie nie ulega wątpliwości, że każda nowa funkcjonalność, a szczególnie konkursy, bardzo by ożywiły i podniosły atrakcyjność portalu
nowych zadym też by nie brakło :)))))
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2007-12-08 23:33:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ZADYMY, o tym marzę od dawna ;))

Vankert, a wyobraż sobie taką sytuację, oglądasz miniaturki, nic nie wiesz o autorze, o jego dorobku, setki miniaturek, tysiące, miliony, i nagle jedna Cię zatrzymuje, klikasz i stawiasz punktów kilka, więcej jak zachwyca, mniej jak rozczarowuje. I NIC PO ZNAJOMOŚCI.


fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2007-12-08 23:35:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
OBIEKTYWNI jesteśmy, prawda?
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-12-08 23:35:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak, bo robimy obiektywami :)
fotografia cyfrowa
Nylonka
fotografia cyfrowa
2007-12-08 23:36:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
na jednym z forów była taka "poczekalnia". wchodziło się i były tylko fotki po kolei i oceny do wystawienia pod nimi ... czasem się działo :)
ale działa tylko na tych, którzy chcą faktycznie obiektywnie - co nie załatwia sprawy jak domniemam
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-08 23:37:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no ale ja tak robię Dundee... :)
przynajmniej staram się... :))
dlatego już nie mam żadnych fałszywych przyjaciół mimo początkowych jakiś sympatii... :D
niewdzięczny jestem... :)) ;)

za to mam kilka czystych i bardzo sympatycznych znajomości... i mi starczy! :))
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2007-12-08 23:40:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Vankert, nie gadaj, ja jestem Twoim fałszywym przyjacielem ;)) Możesz na mnie liczyć!

Włączyłeś sobie opcję "ukrywanie autorów", ja kiedyś tak. Ale mi się nazbierało ;)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-08 23:40:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wydaje się jednak, że wolę wiedzieć komu stawiam stopień - niektórym nie muszę tłumaczyć niektórych rzeczy... wszystko jasne i autor też widzi... ale np. początkującym często trzeba cierpliwie coś wyjaśnić! :)
choćby to, że niepotrzebnie się drą o te punkciki... :DDD ;)))
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-12-08 23:41:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
VanKert - stopien i uwage do dzienniczka, zeby z rodzicami przyszedl;)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-08 23:41:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dundee - no to masz dar kamuflowania się! :)) bywa... daj mi trwać w fałszywym przeświadczeniu... no... bądź dalej miły! :DD ;) :P
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2007-12-08 23:42:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
poza tym nie istnieje pojęcie "dobra fotopgrafia". istnieje natomiast pojęcie fotografii, którą chce się oglądać!!! amen!
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-08 23:43:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Svolken - nie masz czasem takiego wrażenia? te punkciki dokładnie jak ocenki w szkole! :D
i pewnie dlatego tak wszyscy nerwowo reagują na 1... ;)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-08 23:47:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dundee - no coś koło tego... ;) tylko czemu wszyscy chcą robić i dobre, i żeby się także podobały? takie dwa w jednym! ;)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-12-08 23:48:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to zmienc skale ocen na :-2; 0; +2; +3; +4; +5 ;)
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2007-12-08 23:49:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Van, nie wszyscy, są tacy, którzy robią SWOJE zdjęcia, ci mają styl, i tych szanuję najbardziej
idę spać
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-08 23:50:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehhe, ciekawe czy te dyskusje kiedyś stworzą coś blisko ideału galerii fotograficznej... ;)
pamiętam wiele ciekawych pomysłów...

-------------------------------------------
dzięki za dyskusję, chyba mi starczy na razie do przemyśleń...
fotografia cyfrowa
Wojciech
fotografia cyfrowa
2007-12-08 23:53:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
VanKert, nie wszyscy..
smutniejsze są oceny bez uzasadnienia, każde - a takie niestety dominują
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-09 16:18:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gdyby administracja chciała by komentowano zawsze to by tak zrobiła, skoro tak nie jest - zawsze można poprosić o obszerniejszy komentarz niż ocena...
w większości coś piszę ale... nie zawsze... jak wszystko jest nieźle skopane to za dużo pisania... potrzeba by było skopiować opis od moderacji... ;)
fotografia cyfrowa
Wojciech
fotografia cyfrowa
2007-12-09 18:08:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Van Kert, admini wszystkiego nie załatwią, coś jednak zależy od userów
wolisz kogoś, kto skomentuje i oceni kilka czy kilkanaście zdjęć, czy kogoś, kto w ciągu wieczoru wystawi 150 ocen bez jednego słowa ?
ja jak widzę coś beznadziejnego, a nie chce mi się pisać,nie robię nic
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-12-09 18:33:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"wolisz kogoś, kto skomentuje i oceni kilka czy kilkanaście zdjęć, czy kogoś, kto w ciągu wieczoru wystawi 150 ocen bez jednego słowa ?"

odpowiedź na to pytanie zależy pewnie i od odpowiadającego i od tego jak ten ktoś tam skomentuje i jakie oceny wystawi ;-)
fotografia cyfrowa
AgaP
fotografia cyfrowa
2007-12-09 19:25:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
VanKert pewnie mnie zaraz pogoni za dalsze offtopikowanie (czyli schodzenie z tematu ;-) ), ale jako "świeżynka" zgadzam się z Wojciechem: irytują mnie oceny, szczególnie te niskie (inne rzadko dostaję ;-) ) wystawiane bez słowa uzasadnienia. Zwłaszcza jeśli wchodząc do Galerii użytkownika, który mnie oceniał, nie widzę ani jednego zdjęcia z kategorii, w której ocenił bardzo nisko... (a zdjęć ma opublikowanych kilkadziesiąt). Chociaż słówko, że "za całokształt jadę", albo "kadr do bani", nawet gdyby skrótami ten i owen poleciał, cześć by się załapało... I dlatego dziękuję serdecznie tym, którzy podejmują wysiłek, żeby cokolwiek pod zdjęciem "klepnąć", nawet mało przychylnego, bo wtedy człowiek nie ma odczucia, że jest kolejną "cyferką" wrzuconą tego wieczora...
fotografia cyfrowa
weezul
fotografia cyfrowa
2007-12-09 19:36:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
AgaP, ludzie, o których mówisz po prostu mają problem ze sobą, ich generalnie nie interesuje jakie zdjęcia robisz, tylko poprawa samooceny; wniosek - olewaj i rób swoje. W 9 przypadkach na 10 obejrzenie folio takiego klienta wyjaśnia sprawę i pozwala schłodzić emocje, a nawet szeroko się uśmiechnąć, czego sobie i Wam życzę! ;-)))
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-09 20:16:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
weezul - ja cię proszę... przestań ciągle tym samym tekstem... wg ciebie ktokolwiek robi inaczej niż wg ciebie powinien to zaraz ma problem... ktokolwiek chce coć zmienić - to jego problem... itd. itp. ...
wyjaśnień dla Agi można znaleźć wiele i nie widzę powodu by stwarzać sztuczne waśnie takim pisaniem (a do tego prowadzi taki język)... oczywiście można apelować o szersze komentarze i tu jestem "za" ale nieuzasadnione jest ŻĄDANIE TAKOWYCH...

"klient", "olej", "ktoś ma problem", "nie interesuje ich", "poprawiają samoocenę"...
dośc agresywne słowa stojące w opozycji do ostatnich słów - "szeroko się uśmiechnąć"
może jednak warto pomyśleć zanim się kogokolwiek zacznie tak oceniać i "olewać"?
może ktoś umie robić danego "typu" zdjęcia ale ich nie wystawia?
może nie robi akurat takich ale przeczytał wiele książek i widział wiele zdjęć w danym temacie?
może uważa, że ocena dokładnie pasuje do opisu i nie ma co komentować?
wyjaśnień jest wiele... nie wiem dlaczego zaraz wybierać najgorszą z możliwych... :/
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | Strona 4 | 5
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa