fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Konto PREMIUM dla każdego?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2008-01-16 18:28:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak van kert, ty tez;)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2008-01-16 18:28:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja podtrzymuję wszelkie swoje pomysły, wnioski i przemyślenia... są bezcenne... :] :] ;]]

fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2008-01-16 18:38:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak przy okazji... wrzucone teraz zdjęcia 3mają się na głównej 3h... kiedyś była to chyba średnio godzina...
ciekawe czemu... ;]
coś ostudziło zapał... może to zima, może zabranie magicznych cyferek... a może to... ?

czas budowy okopów... ;]]
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2008-01-16 18:42:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja również podtrzymuje wszystkie swoje pomysły:) Jak Vankert może to ja też:))
Poważniej - veraloe jeżeli znajdziesz we wcześniejszych moich wypowiedziach chociaz jedno stwierdzenie o ograniczaniu dostępu dla jakiejkolwiek osoby będącej fotografem niezależnie, czy jest zawodowcem, czy tez początkującym amatorem to cofnę wszystkie moje wypowiedzi i specjalnie wszystkich przeproszę. Ale takiej wypowiedzi w moim wykonaniu nie było.
Stosujesz uogólnienia w swoich wypowiedziach, które nie sa głosem w dyskusji tylko dolewaniem oliwy do ognia.
Myślę, że pewnej grupie osób na OB jak równiez administracji chodzi o to aby znaleźć pewien złoty środek mogący stworzyć z OB portal przeznaczony dla WSZYSTKICH pasjonatów fotografii, który będzie jednak wyróżniającym się pośród wielu istniejących.
Moją wypowiedź traktuję jako głos w dyskusji a nie próbę narzucania czegokolwiek.
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2008-01-16 18:47:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sapphire, ja jedynie podsumowalam to, do czego zmierza ta dyskusja, a co moim zdaniem jest nieakceptowalne. nie oskarzam nikogo z osobna, nie wymieniam z nicka-sprzeciwiam sie tylko a priori wszelkim probom szufladkowania tej spolecznosci, dzielenia jej na kasty. jestem jej czescia, i nie interesuje mnie, kto jaka zywi opinie wobec moich umiejetnosci i na tej podstawie zapragnie przykleic mi etykietke. budzi to moja odraze.

a taki wlasnie obraz wylonil sie z tych kilku stron watku.

zloty srodek? a istnieje cos takiego?
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2008-01-16 19:00:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
veraloe - nie wiem, czy istnieje złoty środek dlatego dyskutujemy. Wydaje mi się, że nikt nie przykleja nikomu etykietki. Również nie uważam sie za KOGOŚ (taki skrót). Wyznaję zasadę, że człowiek uczy sie całe życie i powinien próbować stale czegoś nowego aczkolwiek czasami dzięki temu jest "pod górkę". Ale chcę to czynic w odpowiedniej atmosferze. W tej chwili OB osiągnęło stagnację z tendencją spadkową. Większość moich ulubionych nie ma już na OB. Potworzyły się jakieś TWA, odwety itp. Byle jakie zdjęcia otrzymują tak pochlebne opinie, że czasami człowiek zastanawia się, czy to portal towarzyski, czy jeszcze fotograficzny. Nie mówienie o tym, udawanie, że nic się nie dzieje prowadzi do nikąd. Pozdr
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2008-01-16 19:04:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To w zasadzie moja ostatnia wypowiedź w tej sprawie. Miejmy nadzieję, że będzie... lepiej:)
fotografia cyfrowa
matematolek
fotografia cyfrowa
2008-01-16 19:05:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Myślę, że jeśli nie złoty, to przynajmniej srebrny (-:
Jeśli się dobrze wczytacie w moje posty, to chodziło mi jedynie o to, że podoba mi się ograniczenie 24 h od rejestracji, 200 pkt do oceniania i myślałem o dodaniu np 200 pkt do wykupienia PREMIM. Takie ograniczenia dają czas na nabranie dystansu, przetrawienie opinii i krytyk i MZ to na większość działa (w każdym razie na mnie zadziałało)....
....czy mi sie wydaje, czy zaczynam sie tłumaczyć?....
A forum, to raczej nie odbieram jako marudzenie i malkontenctwo, ale raczej jak burzę mózgów. Niech nawet na 100 złych, trafi się jeden pomysł dobry. A jak ktoś nie chce, to niech nie czyta i nie pisze... ja dzięki temu wątkowi zobaczyłem tę sprawę nieco inaczej i za to dziękuję rozmówcom...

Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
kodek
fotografia cyfrowa
2008-01-16 19:07:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...... żeby nie było niczego .....
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2008-01-16 19:24:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
saphire, ja tu jestem od niedawna w zasadzie, i nie wiem, jakie bylo ob WCZESNIEJ. mozliwe, ze bylo lepsze...mnie rowniez nie podoba sie wiele zjawisk, wsrod tych te, ktore wymieniles. ale nie sadze, by lamentowanie i dzielenie wlosa na czworo cos dalo, bo przeciez wszystko zalezy od uczestnikow. poprzednie strony tego watku brzmialy bardzo niefajnie i wyrazilam swoj sprzeciw. nie bede analizowac tego co kto powiedzial i jak bardzo mi sie to nie podoba (wspomniana wczesniej nad-galeria "najlepszych"...albo raczej wielkich mistrzow zakonu twa).

uwazam, ze pomysl z wyznaczeniem jakiegos dolnego pulapu dla pragnacych aktywowac konto premium jest bardzo dobry. oczekiwanie na taka mozliwosc uczy pokory a przede wszystkim uczy choc troche patrzec na fotografie, i mysle ze jakkolwiek gornolotnie by to brzmialo, taka wlasnie jest prawda.

ale wszelkie propozycje podzialow na "lepszych" i "gorszych" (do czego dazylo kilka innych glosow w tej dyskusji) to pomysl co najmniej niewlasciwy. oczywiscie moim skromnym, amatorskim zdaniem...

i ja rowniez na tym zakoncze, z nadzieja, ze bedzie dobrze...
fotografia cyfrowa
zec
fotografia cyfrowa
2008-01-16 19:37:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Drogie misie, nigdzie nie napisalem, ze misie, czy iskierka sa "miszczami. Uzylem okreslenia "gwiazdy"
Niestety nic na to nie poradze, ze funkcjonujecie tutaj, jako synonim panoszacego sie TWA i jako taki synonim Was potraktowalem w moim tekscie.
Ja Was w takie sukienki nie poubieralem i tak w zasadzie to nie wiem dlaczego akurat Wy, ale tak juz jest i trudno.
Prawdopodobnie GTW (Grupa Trzymajaca Wladze) Was nie lubi :D
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-01-16 19:42:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
watek narzekajacy nr 123982156 :P
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2008-01-16 19:45:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I coraz więcej urażonych... ;o)
fotografia cyfrowa
zec
fotografia cyfrowa
2008-01-16 19:46:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A Ty vodek? Nigdzie Cie nie strzyka?
;D
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-01-16 19:53:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
;), ja przyjmuje swiat takim jaki jest, nie probuje ulepszac na sile, i nawet jezeli mega knot dostal 654pkt i wisi tu czy tam, to mnie to zwisa, jak rowinez ignorancja niektorych wobec sztuki przez duze S;P, oraz to ze MEGAWYBITNEROZMAZANEDZIELOSZTUKI wisi pomiedzy labadkiem i motylkiem ;P
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2008-01-16 19:54:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
brawo vodek, butelka zytniej ci sie nalezy;P
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-01-16 19:55:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
;)
fotografia cyfrowa
c_pa
fotografia cyfrowa
2008-01-16 20:01:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oj niedobrze vodku. Nie mam pojecia co Ci na to "zwisanie" poradzic?
Trzymaj sie, moze samo minie?
;D
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2008-01-16 20:02:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
polecam zielarskie remedia, wrozka leokadia zaradzi na wszelka niemoc, tel.07008887775551123.
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2008-01-16 20:03:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Vodek przyjmuje świat jakim jest a ja go dla Vodka kreuję by był do przyjęcia... ;] :P
fotografia cyfrowa
dwamisie
fotografia cyfrowa
2008-01-16 20:09:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zec - synonim panoszącego się TWA? - nie sądzisz, że to bardzo obraźliwe? to nie Twój portal i nie Tobie sądzić kto się tu panoszy, zabraliśmy Ci Twój kawałek nieba?, kromkę chleba? skąd takie okreslenie? wstyd mi za Ciebie.
fotografia cyfrowa
dwamisie
fotografia cyfrowa
2008-01-16 20:13:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
GTW - wyjasniłeś znaczenie tego skrótu więc zapewne należysz do tej grupy skoro tak o nas napisałes bo skąd byś o tym wiedział? ta grupa nie trzyma tu władzy, ta grupa biadoli na forum
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-01-16 20:26:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A mnie ten wątek wisi luźnym kalafiorem. Wiele innych równieź :D
fotografia cyfrowa
zec
fotografia cyfrowa
2008-01-16 20:35:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Drogie Misie, prosze czytac ze zrozumieniem. Nie ja tak twierdze, tylko tak sie tutaj utarlo. Taka reakcja skojarzeniowa.
Jezeli pytamy o kolor, to 90% odpowie - czerwony. Jezeli zapytamy o owoc - 90% odpowie - jablko. Jezeli o TWA, to 90% odpowie - misie, albo iskierka.
Moglbym na dowod przytoczyc ze sto wpisow z tego forum i na pewno nie ma tam zadnego mojego. Mam chyba prawo napisac, tak jak wiekszosc mylsi
i wcale nie musi to oznaczac, ze ta wiekszosc popieram?
Odnosnie GTW, to rozpracowuje wlasnie ten temat. Mnie tam zapisac sie nie da, bo bardzo zadkim gosciem tu jestem.
Nie ma znaczenia, czy ta grupa rzeczywiscie sprawuje tu wladze. Wazne jest subiektywne poczucie wlasnej waznosi.
TWA i GTW wspolpracuja ze soba scisle i zyja w symbiozie. Bez tej wspolpracy niemozliwe byloby uzyskiwanie setek punktow i tysiecy otwarc, przez bardzo przecietne gniotki.
fotografia cyfrowa
dwamisie
fotografia cyfrowa
2008-01-16 20:38:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jesli jesteś taki grzeczny to powiedz nam jeszcze skąd znasz zdanie większości? robiłeś badania?
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | Strona 5 | 6 | 7
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa