fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Konto PREMIUM dla każdego?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-01-15 14:45:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
1.jestem przeciwny obowiązkowej opłacie dla każdego.
2.Wszyscy powinni mieć taki sam limit zamieszczania zdjęć ( np. 3 w tygodniu)
3.Konto płatne Premium powinno jedynie rozszerzać zakres niektórych możliwości tak jak daje to dziś.
4.Użytkownik ,który zamieścił 3 zdjęcia i nie uzyskał za nie jakiejś określonej zsumowanej liczby punktów musiałby odczekać np.2 tygodnie nim mógłby ponownie wystawić fotografie.
5.Wprowadzić jakąś wstępną selekcję ,która już przy wstawianiu zdjęcia odrzucała je.
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2008-01-15 14:57:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie rozumiem punktu 1... .czyli co bo nie jestem na bierzaco ... kazdy ma placic za konto na ob?
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-01-15 15:11:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przeczytaj poprzednie wypowiedzi to zrozumisz o czym pisze
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-01-15 15:26:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hobbes - nie koniecznie ,bo w glowie autora jego zdjecie bedzie zawsze postrzegane jako dobre i udane
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-01-15 15:29:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
każdy ma swoje zdanie ,a ja mam takie jakie mam
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-01-15 16:15:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wątek pomału zaczyna wkraczać w opary absurdu. Jak wszystkie wątki na ten temat :D
fotografia cyfrowa
matematolek
fotografia cyfrowa
2008-01-15 16:38:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lubię w punktach, więc:
1. Zapytałem tylko i rzuciłem propozycję bo:
a) Nie wiem, czy Redakcja w ogóle reaguje na tego typu zgłoszenia,
b) Nie śmiem czegoś takiego zgłaszać bo:
- jestem tu zbyt krótko
- nie zostałem upoważniony
- szanuję zdanie innych
c) Rusza mnie, jeśli ktoś pcha ewidentne gnioty, co wytykają mu niemal wszyscy komentujący, a on dalej na zasadzie - a może jedenaste, może trzydzieste... aby kilka punktów do przodu...
d) Podobają mi się tutejsze ograniczenia bo stawiają słuszne wymagania i robią selekcję, przez którą wielu się nie przebija, ale może można je jeszcze ulepszyć?
2. Trzymam konto darmowe żeby nie ulec pokusie wstawiania na siłę i uważam, że dla początkujących jest to zdrowe...
3. Uważam, że konta darmowe powinny istnieć bo jak ktoś argumentował - OB dla wszystkich...
4. Uważam, że konta premium powinny być dla bardziej doświadczonych, od których można się uczyć - kwestia tylko ustalenia obiektywnego kryterium selekcji, które nie powinno leżeć w rękach jednego człowieka (ad. propozycja z podsyłaniem plików),
5. Hobbes napisał: "wstępna selekcja powinna rodzić się w Twej głowie..i głowie każdego z nas" i to wydaje mi się słuszne, jednak są tacy, co im się ta selekcja urodzić nijak nie chce - stąd myśl o jej narzuceniu,
6. piotrrodzoch napisał: "matematolek.... a skąd wiesz że ty nie zaśmiecasz? kto daje wyznacznik jakości? punkty?" Odpowiem: nie wiem. Możliwe, że zaśmiecam. Jednak oprócz dwóch pierwszych fotek, które sumiennie wywaliłem, nikt mi tego nie sygnalizował. Zresztą co daje mi wyznacznik zaśmiecania? Punkty?

Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2008-01-15 16:50:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kolejna propozycja

powinna byc opcja w profilu "nie chce miec juz konta" i kazdy komu by sie nie podobalo moglby sobie kliknac :P :)


p.s.

byl watek, i pewien czlek sporządził dluuuuga liste i ankiete zmian. prosto szybko i skutecznie. poszukajcie w poprzednich watkach moze zrozumiecie o czym pisze
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2008-01-15 16:51:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
albo wzorem z digarta powinny byc grupy i byscie sobie zalozyli np "narzekacze" albo "maruderzy" itp itd :P :D
fotografia cyfrowa
matematolek
fotografia cyfrowa
2008-01-15 17:03:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeśli w taki sposób podchodzi się do każdego wątku i propozycji jak powyżej robi to piotrrodzoch, to się wcale nie dziwię, że każdy niosek upada. To co napisałeś jest rzeczywiście bardzo konstruktywne i wnosi wiele, ale do rozwalenia wątku...

Zapewniam Cię, że opcja "nie chce miec juz konta" jak napisałeś jest wykonalna w porozumieniu redakcją lub w postaci porzucenia konta. Wystarczy poczytać FAQ. Tylko po co to pieprzenie, skoro jestem pewny, że nie zamierzasz z niej skorzystać...

Pozdrawiam

fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2008-01-15 17:04:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale po co marnowac czas na pisanie wiadomosci i czekanie i mieszanie adminom... byla by opcja.. klikalbys sobie i juz :)
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2008-01-15 17:05:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a i jeszcze jedno

Jeśli w taki sposób podchodzi się do każdego portalu jak powyżej robi to matematolek, to się wcale nie dziwię, że każdy portal upada. To co napisałeś jest rzeczywiście bardzo konstruktywne i wnosi wiele, ale do rozwalenia portalu...
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2008-01-15 17:05:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jestem trollem wiem. tak samo jak ty :P
fotografia cyfrowa
matematolek
fotografia cyfrowa
2008-01-15 17:09:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pozwolisz, że nie dam się sprowokować i poczekam na ciekawsze posty?
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-01-15 17:11:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No ja myślę, że rozbawiłem.
Ja nie pisałem o tym w celu rozważenia tejże propozycji. Napisałem...bo inni piszą. A coś musiałem napisać. :/
Bo mnie zawsze - mnie to rybka. :))
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2008-01-15 17:13:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
matematołek: redakcja zawsze śledzi takie wątki.
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2008-01-15 17:18:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
piotrrodzoch -> obchodzi Cię to, kto i na jakich zasadach wstawiał będzie zdjęcia?! O ile dobrze pamiętam, jakiś czas temu zrezygnowałeś z wystawiania zdjęć i wpadasz tu tylko, hm... pogwarzyć.
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2008-01-15 17:36:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sepa w poprzedniej wypowiedzi super napisal :) zanim sie zapiszesz i wystawisz fotki wysylasz fotki poczta do admina :) mozna by zrobic taka poczekalnie , zapisujacy sie umieszcza 3 zdjecia i kazdy z nas moglby sie wypowiedziec :) a co z tymi co juz sa ????? nie wiem :)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-01-15 17:51:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czas otrzeżwieć po Sylwestrze :)
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2008-01-15 18:01:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2008-01-15 18:24:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
najbardziej zabawne na forum jest milczenie...

nie da rady potem kliknąć na ostatnią wypowiedź... hehhe

więc pomilczmy... i wróćmy do pierwszego postu (jeśli ktoś chce brać udział w dyskusji)...

;]
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2008-01-15 18:24:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
piotr2505
fotografia cyfrowa
2008-01-15 18:28:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cofne się trochę wstecz i nawiąże do JPK, jacku twoja metoda nie do końca sie sprawdza, bo jest całe mnóstwo zdjęc, które na miniaturze wygladja absolutnie nijako i dopiero otwarcie a w wielu przypadkach PE pokazują szczegóły robiące zdjęcie, dlatego gigantyczna ilość rożnego rodzaju "kwiatków" dla mnie jest problemem
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-01-15 18:33:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Piotrze, masz rację oczywiście, ale przynajmniej można omijać miniaturki, które nam nie pasują z racji tematyki zdjęcia. Jak ktoś nie lubi robaczków...

Ja praktycznie nie oglądam zdjęć ludzi, to od zawsze leżało poza garnicami mojego zainteresowania. Za wyjątkiem rozebranych kobiet, oczywiście... :-)))
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-01-15 18:36:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa