fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Wytłumacz mi swoją ocenę....
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2011-06-02 15:45:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Źle rozumiesz - fakty są faktami, niezależnie od tego kto i jak je ocenia.
Źle zatem widzisz - gdybym chciał zgodzić się z wysokimi ocenami dla tejże pracy, zrobiłbym to tak, żeby nie było co do tego wątpliwości.
:o))
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-02 16:22:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
szukam tekstów dzięki którym będę mógł zrozumieć związek między psychicznym stanem jednostki a stanem społeczeństwa .
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2011-06-02 17:12:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przeczytaj swoje :)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-02 17:25:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
właśnie podwyższono poziom kultury
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2011-06-02 17:58:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
niektórzy to nawet jak ich ironia kopnie w tyłek to jej nie zauważą ;)
fotografia cyfrowa
cudok
fotografia cyfrowa
2011-06-02 23:53:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Biedny pokrzywdzony Archeo...wklej ten link gdzie tylko się da,widać dwa wątki na temat Twojej ekscentrycznej osoby to zdecydowanie zbyt mało.
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-06-03 00:44:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chłopaki - zostawcie wąsatych dziadków, niech sobie sami mamroczą... I bynajmniej nie o wiek metrykalny tu chodzi.
fotografia cyfrowa
arturdy
fotografia cyfrowa
2011-06-03 01:04:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wowa - przecież wprost odpowiedziałeś na konkretnie postawione przez ka_tulę pytanie, ba - odpowiedziałeś Jej imiennie. Czyż zatem dwoistość Twojego rozumowania występuje? Piszę w tej chwili o fakcie, zdarzeniu które miało miejsce w tym wątku - jest nim bez względu na to kto go ocenia:). Jeśli zaś mówimy o faktach, to faktem są (i powinny być) różne pod zdjęciami oceny.

Ja zaś uważam, ze widzę dobrze (okulary dopasowywałem ostatnio), jako też i rozumiem dobrze. Rozumiem, ze bicie piany zdecydowanie nie podnosi poziomu dyskusji.
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-03 07:24:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oprócz Arturdego nikt z obdarzających czwórkami tę pracę nie raczył odpowiedzieć ... Można się z nim zgadzać lub nie (ja nie) ale jest przynajmniej starał się odpowiedzieć.
Mi osobiście wydaje się, od dłuższego czasu, że obiektywni idą "owczym pędem" ;P
W kwestii formalnej - nie twierdzę, że autor robi gnioty :) bo ma fajne foty ale nie tą :-) ale może się mylę i niesłusznie oceniłam tak nisko ... i chciałabym poznać opinie oceniających wysoko - czego brakuje do doskonałości. Arturdy, zaczął wymieniać i całkiem sporo się tego nazbierało jak na zdjęcie prawie doskonałe ;P więc czekam na innych :)

a i jeszcze Arturdy pisze: "Ale widzę, że ilustracja wzbudziła niejakie zainteresowanie;) " nie zdjęcie bo raczej jest według mnie mdłe ale oceny a to zupełnie inna sprawa. Oceny i obiektywizm obiektywnych ;P
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2011-06-03 10:32:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
arturdy -> właśnie: odpowiedziałem ka_tuli imiennie, wiedząc, że ona podejdzie do odpowiedzi ze zrozumieniem, z uśmiechem i odpowiednim dystansem. I miałem rację. :o)
A "bicie piany" - cóż, może nie podnosi poziomu dyskusji, podnosi za to nastrój i jest po prostu zabawne, w przeciwieństwie do dziecięcej dosłowności oraz napompowanej, śmiertelnej powagi, które są tylko śmieszne. :o)

PS Czy jesteś pewien, że dopasowywałeś okulary do swoich oczu, a proces ten zakończył się sukcesem? :o))
Życzę wszystkiego największego i bardzo kolorowego!
:o)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-03 11:20:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak już nie ma argumentów to najlepiej w żart obrócić - oj często Ci się to zdarza
fotografia cyfrowa
arturdy
fotografia cyfrowa
2011-06-03 11:29:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@ka_tula - Twoja wypowiedź ukazuje klasę, ukłon niski składam zatem licząc nieśmiało na to, że wielu userów z Ciebie przykład weźmie:). Gwoli jednakze wyjaśnienia - pisząc o ilistracji miałem na myśli użyty przeze mnie link na youtube;)

@ wowa - wielce wskazane by było, żeby to co ma być zabawne było zabawne dla liczby mnogiej:), dla mnie akurat jest, zatem z ogromną zaiste przyjemnością odpowiadam na Twoje posty:)

PS
Jestem pewien, ze okulary mam dobrze dobrane - zarówno pod względem mocy szkieł, jak i cylindra:), jako i pod względem dopasowania opraw do urokliwego kształtu mojej twarzyczki:)

Miłego a słonecznego dnia życzę, wyrazy uszanowania składając:)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2011-06-03 11:32:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prorok -> gdy Ty mówisz o argumentach to tak, jak ksiądz o pożyciu heteroseksualnym. :o)))
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2011-06-03 11:32:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prorok -> gdy Ty mówisz o argumentach to tak, jak ksiądz o pożyciu heteroseksualnym. :o)))
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2011-06-03 11:33:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A co tam - jeszcze raz! :o))
prorok -> gdy Ty mówisz o argumentach to tak, jak ksiądz o pożyciu heteroseksualnym. :o)))
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-03 11:48:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Arturdy ;) głośniki odłączone ;P więc nie oglądała/słuchałam.
Drobną złośliwość pominę milczeniem ;PPP
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-03 15:16:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jesteś hetero - to nici z naszej miłości
fotografia cyfrowa
arturdy
fotografia cyfrowa
2011-06-04 00:10:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ka_tula - żadnej zlosliwości nie przemycałem ani zamiaru przemycić nie miałem, napisałem dokładnie to co i jak myślę:)! Ale jesli gdzies dostrzegłaś tę złośliwość przepraszam i o wybaczenie proszę:)!
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2011-06-05 17:18:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wytłumacz mi swoją ocenę kojaży mi się ze zdaniem "Poczytaj mi mamo" ;)))
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2011-06-07 17:48:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czy na koniec roku będą jakieś świadectwa z ocenami z OB rozdawane? :)))
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-06-07 21:00:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak - z czerwonym pyskiem ;)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-07 21:23:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak będą tylko dla tych co coś robią . nieudacznicy , nieroby , ciarachy , portalowi plotkarze nie otrzymają nic .
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-06-08 08:51:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to samo z gniotorobami i niespełnionymi artystami...
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-06-08 08:52:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
soft prince of the street LOL
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-08 09:01:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
napisałem nieudacznicy - ten termin dot. również gniotorobów , a tych tu pełno , a jak napisała pewna Pani , garnitur to jeszcze za mało .
ja zaliczam się do gniotorobów i dobrze mi z tym .
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | Strona 5 | 6
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa